Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek i jak? Wygrałeś w Lotka ?

Taaa, wygrałem... :? Talon. Na kufe i balon. I w gratisie długie i sumienne czyszczenie podeszwy w rzeczonym bucie. Bleeee :roll:

Dokładnie chodzi mi o Tomka - Waraxe
No to ładnie...Następny Tomek w SUBARU...

Nie, tego Tomka to Ty możesz spotkać w aucie każdej innej marki, ale nie Subaru :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, tego Tomka to Ty możesz spotkać w aucie każdej innej marki, ale nie Subaru :mrgreen:

 

 

 

 

tak, tak,

 

Waraxe ma srebrne STI, ale nim nie jeździ :P Pewnie trzyma gdzieś w ukryciu i codziennie sie na nie gapi :twisted: to taka forma "kolekcjonera", który jak kupi obraz to go wiesza w domowej kapliczce i się do niego "prawie modli" :mrgreen:

 

Hattorihonza, uważaj na drogach Lublina, bo ten Tomek(Waraxe) może Cię przyatakować w bardzo różnych miejscach :twisted: ; mnie "prześladował" jakiś czas temu nawet na drogach gruntowo-szutrowych, jeździł za mną nawet rowerem, a nawet złapał pare razy przy rożnych sklepach :mrgreen:

ten typ tak ma :mrgreen::mrgreen: , ma STI, jest aktywnym forumowiczem, ale zaskoczy Cię z całkiem innej fury -jakiej? trudno zgadnąć, zmienia jak rękawiczki..... :mrgreen: nawet sobie nie wyobrażasz, ale jeździ nawet samochodami w takich kolorach: biało-zielono-czerwone :shock: :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że jesteś na forum Adam 8)

Jeśli nie wiesz kto ja jestem , to od tego roku jeździmy z brejdakiem na "erkach" od Jarka i Bobika. I wpadam czasem do was imprezą albo foresterem.

 

TETRYCZEK !!! :))) no tak,Subaryna z Korwinem Mikke :D ....Jak ręka zrasta się?

.....nie zatrybiłem odrazu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna impreza się zapowiada, a ja znów uziemiony :evil:

Mam nadzieję, ze forumowi reportażyści nie zawiodą i choć zdjęcia będzie można pooglądać.

Zapowiada się śnieżnie :D

 

-- Pt gru 09, 2011 11:02 am --

 

Zanotowałem małą pasażerkę w foteliku na tylnej kanapie :). Goniłem też Was, ale po skręcie w lewo za Leclerckiem stwierdziłem, że daremny mój trud...Zresztą nie było czym gonić :roll:

żona przez telefon wywierała presję, żeby jak najszybciej się stawić w wyznaczonym miejscu, to co było robić.... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich po raz pierwszy,

 

Postanowiłem się ujawnić jako forumowicz, mam nadzieję, że będzie też okazja do tego, żeby Was poznać osobiście - swoją drogą Hattorihonzę to już na mieście kiedyś widziałem przy rondzie na Turystycznej (jeżdżę srebrnym Foresterem XT).

 

Na początek sorry za OT, ale chciałbym, żebyście dali mi namiary na miejsce w którym serwisujecie swoje auta w Lublinie, poza ASO.

 

Nie chodzi mi tu wcale o jakieś zaawansowane naprawy, a jedynie o standardowe wymiany eksploatacyjne - mam na myśli wymianę amorków i sprężyn w Foresterze to po pierwsze. Kolejną rzeczą będzie rozrząd. Wcześniej nie miałem okazji jeździć boxerem, więc i nie bardzo wiem gdzie go serwisować.

 

Tyle na początek.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qufeel, -> PW

Witamy i zapraszamy na jakiegoś spota - śledź wątek to nie przegapisz. Jeśli masz mniej niż 21 lat to możesz również umawiać się o 4 rano pod jakimiś sklepami/botanikiem/skansenem. Jeśli więcej - zapraszamy na najbliższe piwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qufeel, -> PW

Witamy i zapraszamy na jakiegoś spota - śledź wątek to nie przegapisz. Jeśli masz mniej niż 21 lat to możesz również umawiać się o 4 rano pod jakimiś sklepami/botanikiem/skansenem. Jeśli więcej - zapraszamy na najbliższe piwo.

 

Powolutku dobijam trzydziestki, także 4 rano nie wchodzi w grę ;), ale piwo i owszem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich po raz pierwszy,

 

Hattorihonzę to już na mieście kiedyś widziałem przy rondzie na Turystycznej (jeżdżę srebrnym Foresterem XT).

 

 

Witam również :D chyba przez kangura jestem charakterystyczny :wink:

qufeel, -> PW

Witamy i zapraszamy na jakiegoś spota - śledź wątek to nie przegapisz. Jeśli masz mniej niż 21 lat to możesz również umawiać się o 4 rano pod jakimiś sklepami/botanikiem/skansenem. Jeśli więcej - zapraszamy na najbliższe piwo.

 

Ja próbowałem pod tego botanika dojechać wczoraj...

... nie udało się...

... do pracy przez tą próbę się udało... ale za późno... :mrgreen:

Wolę wieczorne piffko :mrgreen:

 

-- Pt gru 09, 2011 1:27 pm --

 

TOMA52 apropo piwa to może może sobotni wieczór :?: :?: :?: (dzięki za odwiedziny :D jakbyś coś potrzebował to pisz i będę próbował szukać :wink: )

 

Czy ktoś by się pisał na taki wypad :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak,Subaryna z Korwinem Mikke ....Jak ręka zrasta się?

Zrasta się powoli i na Estonię się nie wyrobię. Dopiero w poniedziałek śruby wyjmą, obojczyk trochę lepiej, ale generalnie to przechlapane.

Co tam w firmie słychać ?

 

warsztat w remoncie,nic nie naprawiamy...salon działa ale z zwolnionym tępie,jak to w zimę(czyli mam troche czasu na forumowanie w godzinach pracy ;) ...ale ciiiiihosza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla czarnego Hawka - zaparkowanego na Cichej w Lublinie - cos nowego chyba - szkoda tylko ze ma 2 rozne komplety felg założone.

 

To Kfiatkowy Sti, a jedna fela jest z innego kompletu bo się prostuje :)

 

 

2 fele były inne. I mi jeszcze miejsce zajął :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warsztat w remoncie,nic nie naprawiamy...salon działa ale z zwolnionym tępie,jak to w zimę(czyli mam troche czasu na forumowanie w godzinach pracy ...ale ciiiiihosza

Spoko szef się nie dowie. Jakoś wpadnę na początku przyszłego tygodnia to pogadamy.

To Kfiatkowy Sti, a jedna fela jest z innego kompletu bo się prostuje

Prostuje to czarno srebrne paskudztwo? Kwiatek zmień te felgi, bo one tylko oszpecają furę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...