Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Może jutro komuś z LBN pomacham. :) Okolice Zana / Wallenroda jakby co.

Wypatruj na Wallenroda zielonego, oświniaczonego na klapie Forka S-turbo I gen. Stoi kole śmietnika, a śmietnik na przeciwko nowego budynku. A właściciel zapewne odezwie się na forum o 6 rano, bo tak zwykle tu bywa :wink: :)

Ostatnio młodzież się tam spociła więc masz szansę kogoś spotkać :wink:

Wejdź w mój profil, sprawdź datę urodzenia :wink:. Ale powyższe traktuję jako komplement :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właściciel zapewne odezwie się na forum o 6 rano, bo tak zwykle tu bywa :wink: :)

Właściciel się nie odezwie bo jest tylko sympatykiem forum i jest w tej chwili 130 km od lublina, ale użytkownik to i owszem i nie o 6tej tylko o 5tej :)

 

-- 14 wrz 2011, o 04:13 --

 

No ja jestem młodzież więc myśle że wy też :mrgreen::P

łudź się łudź :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pośmigałbym takim KaTeeMem gdybym był bogaty ale jestem biedny i jeżdże Subaru :P

 

ale to wątek o spotach więnc info dla chętnych:

 

Kulka Race po raz czwarty, niedziela 18 września Tor Lublyn

 

Automobilklub Chełmski i Ośrodek Szkolenia Kierowców Kulka zapraszają do udziału w 4. Rallysprincie Kulka Race. Impreza rozpocznie się o godz. 11:30 na Torze Lublin i będzie czwartą, a zarazem ostatnią rundą Cyklu Wakacyjnych Rallysprintów. Wystartować w niej może każdy posiadacz prawa jazdy i sprawnego, dopuszczonego do ruchu samochodu.

Impreza będzie częścią składową Festiwalu Sportu Samochodowego, więc będzie trochę więcej atrakcji i ... impreza potrwa dłużej niż zwykle. W tak zwanym międzyczasie będzie można obserwować wyścigi gokartów, zabytkowych samochodów oraz rywalizację pań za kierownicą. Impreza zapowiada się bardzo atrakcyjnie, gdyż po trzech rundach jeszcze wiele zostało do wyjaśnienia w klasyfikacji generalnej i w klasach. Jak zwykle po zapoznaniu z trasą rywalizacja przebiegnie na pięciu próbach, jednak zwróćcie uwagę na oryginalne połączenie mety lotnej z metą stop!

 

Link do schematu prób: http://www.automobilklub.chelm.pl/pliki ... ce2011.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytanie dałam w odpowiednim wątku, ale tutaj też pewnie powinnam z tym wystąpić :idea: więc jak ktoś coś wie na ten temat :arrow: malowanie felg to prosię o info 8)

 

 

jak ma być zrobione niewielkim kosztem to papierek ścierny plus dobre szpraje, u koleżki trzyma się cały sezon,

a jak profesjonalne malowanie, regeneracja, piaskowanie to w Rykach. mają www, na goglach znajdziesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie najrozsądniej będzie podrzucić fele do Marek

i pewnie tak się to skończy, ale ponieważ jeszcze mam czas to rozglądam się za jakim innym sprawdzonym miejscem

 

jak ma być zrobione niewielkim kosztem to papierek ścierny plus dobre szpraje, u koleżki trzyma się cały sezon,

:lol: o patrz już lecę :twisted::mrgreen:

 

a jak profesjonalne malowanie, regeneracja, piaskowanie to w Rykach. mają www, na goglach znajdziesz :)

ok, polookam sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pmlody, :lol: piaskowanie to ja mam na studiach więc wiem co to... ale czemu ma to służyć feldze? matowy wygląd czy co?

 

-- Cz wrz 15, 2011 1:09 pm --

 

piaskowanie usuwa stary lakier do "żywego" alu, potem wykonuje się wszelkie naprawy typu uzupełnianie ubytków,

 

jak masz równą powierzchnie to wydaję mi się, że samo malowanie wystarczy :) jaki kolor róż? :twisted:

o to mi chodziło 8) dzięki :mrgreen:

 

:shock: o matko z córką... :roll: róż do Wiśni? chyba nie bardzo... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piaskowanie to metoda na czyszczenie przed malowaniem.

Wiem ze znowu Ci namieszalem :oops:

Ja bym nie piaskowazl bo oryginalna fabryczna warstwa jest przeważnie mocniejsza. Wystarczy zmatowienie powierzchni nawet chemiczne.

Jesli jesszcze nie zamowione to zobacz czy nie wyjdzie taniej (i lepiej) znaleźć takie jak maja być docelowao. Jezeli chczsz koniecznie malowac to moze kup używane.

 

-- 15 wrz 2011, o 13:20 --

 

a ja wiem kaki kolor :P:P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze znowu Ci namieszalem :oops:

nie namieszałeś, no może z tym ET :mrgreen::twisted: bo to był mój pomysł od początku - jak nie wyjdzie chciany kolor to kupić jakiekolwiek i przemalować :idea:

 

nie chce używanych bo to nigdy nie wiadomo co się z nimi działo :roll:

 

-- Cz wrz 15, 2011 1:23 pm --

 

a ja wiem kaki kolor :P :P :P :P

:mrgreen: jak powiesz to osbiście wsiądę w czereśniaka i pojadę Cię udusić :twisted: mam nawet pomysł jak :idea: bakupno mi podsunął :lol::mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...