Skocz do zawartości

Czy tak ma być?


gentile

Rekomendowane odpowiedzi

Umieszczam wątek w tej zakładce bo w "czy znacie tego subaraka" przeszedł bez echa.

 

http://moto.allegro.pl/it...u_forester.html

 

Czy ktoś oglądał lub na podstawie zdjęć może ocenić, np czy zawieszenie trochę nie siadło. Mam wrażenie że jest niżej niż standardowo. Czy mi się wydaje czy górna krawędź przedniego światła od strony pasażera jest podejrzana. Krawędź błotnika i klapy maski powinny być w jednej linii a wydaje się że jest mały schodek.

Z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś oglądał lub na podstawie zdjęć może ocenić, np czy zawieszenie trochę nie siadło. Mam wrażenie że jest niżej niż standardowo.

 

Nie oglądałem na żywo, IMHO po zdjęciu nie da się na 100% stwierdzić ale chyba jest OK.

 

Czy mi się wydaje czy górna krawędź przedniego światła od strony pasażera jest podejrzana. Krawędź błotnika i klapy maski powinny być w jednej linii a wydaje się że jest mały schodek.

Z góry dzieki

 

Ale Ty masz oko... Poproś sprzedawcę o zdjęcia na maila w lepszej rozdzielczości i będziesz miał odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gentile, wygląda ładnie, nawet bardzo.

może delikatną różnicę widać, ale bez oględzin chyba się nie obędzie.

Samochód jest sprowadzony, ciekawe na ile można potwierdzić jego historię przez przyjazdem do Polski. Spróbuj jak najwięcej informacji wyciągnąć telefonicznie, bo może alarm jest przedwczesny.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj dokładnie. O ile mnie pamięć nie myli jeden z kolegów z forum również szuka Forestera i gdzieś napisał, że na szczęście nie pojechał do Pabianic, bo to jakas padaka była.

Mam nadzieję, że mnie pamięć nie zawodzi, i nie oskarżam uczciwego człowieka, ale sprawdź to

 

[edit] o tutaj cos było http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=846238#846238

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam temat-sprzedany :/

 

Z doświadczenia i wcale nie złośliwie (no może troszeczkę...) powiem, że tak już jest z Forkami XT z tych roczników. Decyzja musi być szybka, dobre egzemplarze potrafią szybko zniknąć z rynku. A najbardziej irytuje, jak znikają chwilę przed podjęciem decyzji o dokładnym obejrzeniu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...