Skocz do zawartości

jakie piwo? bo już mię mdli (międli) hi hi..


slesz

jaki browar?  

508 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

muzyk no fakt nigdzie nie ma, że jest niszowy. Wybacz... i troche się uspokój! A i określ się z płcią, bo raz piszesz jak baba, a raz jak chłop :)

 

No dzięki za przyznanie racji :D

Faktycznie literówki w moich postach znajdziesz, ale problemy z rozróżnianiem płci to ty chyba masz bo nijak nie znajdziesz w moich postach femistycznego oddzwięku ani stylu piśmiennego.

Unosić się nie mam zamairu ,spokojny i wyluzowany jestem, ale na mojej osobie jaj to sobie nie utwardzisz, szkoda że takie miękie masz a zacząłeś jak prawdziwy facet od przeprosiń.

 

Peace 8) jak najbardziej i jak już pisałem we wcześniejszym poscie BAW SIĘ, a teraz dodam jeszcze NIE TROLUJ

Mam nadzieje, że przyjmiesz to jak prawdziwy mężczyzna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jak pisałem mieszakłam dlugo...
:twisted:

 

O to mi chodziło.

 

 

Bedo w jakimś sklepie tylko z piwem nie powinno być problemu. Cena - dokładnie Ci nie powiem, ale w Toruniu coś koło 5/7 zł. Kumpel kiedyś pił i wziąłem łyka - na początku normalny smak, a potem zacząć czuć moc tego trunku. Ale pozytywnie, nie jak jak w naszych mocnych piwach, typu Tatra Mocna, Wojak Mocny etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

kupiłem dzis butelkowanego Artezana - poezja. Pisałem juz kiedyś, że to najlepszy pszenicznik na świecie.

Udało się też kupic Kormorana Orkiszowego z czosnkiem. Pierwsze wrażenia....wylac. Ale to przed wypiciem. W smaku genialne. Zdecydowanie polecam. Świetnie burzy schematy ;)

Podkarpackie- nie warto. Śmieć jakiś straszny.

Pinta- Angielskie Śniadanie - jak zwykle fantastyczne.

Miłosław Marcowe. jak każde marcowe mocne i zdecydowane w smaku. Co mnie zdziwiło, nie śmierdzi aluminiowa beczką, co w poprzednich testach Miłosławia, było nie do przełknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakuje mi Kasztelana. Ale jest Perła, więc ją zaznaczyłem :) Poza tym przypomniałeś mi o fajnej marce - Złoty Bażant. Pamiętam, że było bardzo dobre. Dębowe Mocne - to do wypicia ze znaczniejszym efektem. Po 2 takich już jest fajnie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dehnel kolega pił tego czosnkowego. Mówił, że o mało się nie porzygał! Będę musiał spróbować :mrgreen: Może to wstyd, ale żadnego z wymienionych przez Ciebie nie piłem jeszcze :/

 

Ja za to piłem Satan Gold (12 zł za 0,33l). Wyśmienite! Może troche za słodkawe, ale baardzo dobre! Polecam. I ta etykieta - mistrzostwo!

 

A przy okazji zapraszam na mojego facebookowego bloga. O piwie oczywiście :Dhttps://www.facebook.com/pages/Recenzje-piw/508164065869999?ref=ts&fref=ts to są moje początki i robie to głównie z nudów, więc proszę o wyrozumiałość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak - jak pisałem - wiem, że nie jest to piwo niszowe. Ale jest to jeden z moich ulubionych piw i akurat go opróżniałem, gdy wpadłem na pomysł założenia tego fanpage :)

 

Zresztą - już jest nowa recenzja! Zapraszam - http://www.facebook....508164065869999

 

 

ps masz swój browar? Jak tak to czemu jeszcze nie mam w domu kraty? :twisted: :twisted:

Edytowane przez Jachu93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imgw,

 

 

robisz piwko? Ile to roboty? ;)

 

najgorsza robota w moim browarze to......

 

 

mycie butelek

;):)

 

Oj u mnie też. Najgorzej jak zwołam znajomych co by butelek nazwozili bo Pani w monopolowym głupio się na mnie patrzy jak skupuję kontenery z pustymi butelkami. A tych mi ciągle brakuje bo piwo...rozdaję :-D

 

IMGW - wyparzasz butle?? Gość od którego kupuję ekstrakty polecił mi, żeby nie spuszczać się nad megasterylnym pucowaniu butelek, tylko płyn + ciepła woda a potem na 20 minut do piekarnika z termoobiegiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marek_g - powiedz mi jak to jest z tymi butelkami. Gdzie ja moge je sprzedać? W każdym sklepie z tego co słyszałem mają obowiązek je kupić, ale niestety tego nie robią. Jak np pani w sklepie kupi ode mnie 10 butelek, to jest ona te 5 zł w plecy? Czy Wy jako browar jej oddajecie tą kase?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imgw,

 

 

robisz piwko? Ile to roboty? ;)

 

najgorsza robota w moim browarze to......

 

 

mycie butelek

;):)

 

Oj u mnie też. Najgorzej jak zwołam znajomych co by butelek nazwozili bo Pani w monopolowym głupio się na mnie patrzy jak skupuję kontenery z pustymi butelkami. A tych mi ciągle brakuje bo piwo...rozdaję :grin:

 

IMGW - wyparzasz butle?? Gość od którego kupuję ekstrakty polecił mi, żeby nie spuszczać się nad megasterylnym pucowaniu butelek, tylko płyn + ciepła woda a potem na 20 minut do piekarnika z termoobiegiem.

a kiedy ze slodow ? ;)

 

ja zawsze mycie z plynem, potem plukanie w OXI i tyle... nie dajmy sie zwariowac ;)

nigdy nie mialem z tym roblemow, zadnych klopotow ... plukanie w aktywnym tlenie zabija wszytko ;)

Jak mam "obce" butelki to jest troche roboty.... bo tutaj trzeba dokladnie wszsytko wyszorowac

ale te "moje" to juz latwiej ;) OXI wyszystko wyżre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marek_g - powiedz mi jak to jest z tymi butelkami. Gdzie ja moge je sprzedać? W każdym sklepie z tego co słyszałem mają obowiązek je kupić, ale niestety tego nie robią. Jak np pani w sklepie kupi ode mnie 10 butelek, to jest ona te 5 zł w plecy? Czy Wy jako browar jej oddajecie tą kase?

Hmmm....pierwsze słyszę, że ktoś jest w plecy. Ostatnio orientowałem się ile kosztuje ganz nówka butelka do piwa. Otóż wychodzi kole złotówki netto za sztukę!! A za kaucję płacisz 35 groszy. Jachu - ja nie odsprzedaję butelek tylko je odkupuję ze sklepu monopolowego, żeby mieć w co zlać piwo - więc sytuacja odwrotna jak piszesz :)

Z tego co wiem, to nie powinno być problemu ze zwrotem butelek jak się ma paragon, a na nim informacja o kaucji za butelki. Naprawdę dziwna babka.

Zresztą - zbieraj butelki, będziesz miał ze 3-4 kraty to będąc w Toruniu to zabiorę od Ciebie, w zamian zostawiając moje wynalazki :)

 

IMGW

Aaaaa...widzisz, od nadmiaru piwa pomieszały mi się pojęcia ;)

Edytowane przez marek_g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jachu93 no jak by CI to powiedziec.....

 

nie zaczyhan pisania bloga od masowki :P

Jezeli jeszcze nie robisz swojego piwa to zacznij..... smak cisie odmieni ;)

 

Zastanawiam się od jakiegoś czasu czy hobbystycznie czegoś nie uwarzyć :) Co możesz polecić na pierwszy raz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...