Skocz do zawartości

jakie piwo? bo już mię mdli (międli) hi hi..


slesz

jaki browar?  

508 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Koleżanki/koledzy- powiedzcie mi proszę ile kosztuje u Was piwo Ciechan? U nas to nowość (widziałem w sumie w jednym małym i drogim sklepiku w markecie) i cena to 4,6-5,6 zł za butelczynę!. Takie drogie jest to piwko czy tylko w tym sklepie zdzierają? :roll:

 

Wprawdzie zakupy w Katowicach robię rzadko, ale ostatnio w drodze do Dyzia zabłąkałem się na jakimś osiedlu po Ciechana właśnie. Nie pamiętam dokładnie, ale Wyborny kosztował ok. 3 zł, a Miodowy lekko ponad 4 zł. Sklep w pawilonie na osiedlu, przy ul. Gen. Sowińskiego 5 (nieopodal 3 Stawów).

 

W Łodzi przy ul. Pomorskiej było 2,1 zł za Wybornego i 3,4 zł za Miodowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

wczoraj w dniu Świętego Patryka patrona Irlandii wychyliłem kilka guinessów, za każdym razem mi smakuje, to jest piwo! :)

 

spróbowałem też po łyczku ciechana przenicznego i ciechana miodowego, naprawdę dobre :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzd napisał/a:

wychyliłem kilka guinessów

 

Ale tylko z kega, znaczy nalewane, bo z butelki już tak nie smakuje.

z puszki tez jest dobre - ma taka kulke z gazem do robienia piany :mrgreen:

Ja Koźlaka proponuje z wynalazków

to nie jest wynalazek :twisted:

Bawarska specjalność uwarzona po raz pierwszy przez mnichów z od Św. Franciszka. Wersje historyczne były mniej odfermentowane niż współczesne interpretacje, w konsekwencji bardziej słodkie i o mniejszej zawartości alkoholu (i dlatego uważane przez mnichów za „płynny chleb”). Określenie „doppel (podwójny) bock” ukuli monachijscy konsumenci. Wiele doppelbocków ma nazwy kończące się na „-ator”, albo jako hołd dla prototypowego Salvatora albo w celu zwiększenia popularności piwa.

jaki koźlak :?:

 

ostatnio natrafilem na piwo "HARNAS" - jak dla mnie calkiem spoko..

 

ble :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...