Skocz do zawartości

OBK kopie prądem.....


Harvester

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czemu się tak dzieje, że za każdym razem jak wysiadam z auta (pod warunkiem, że był odpalony silnik), przeskakuje mi na rękę iskra. Za każdym razem.

 

Ja tam się nie dziwię, w końcu zdradzasz OBKa z jakimś padłem, to robi co może, żebyś na niego zwrócił więcej uwagi i dał mu więcej uczucia :mrgreen: :razz: :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol::lol: bez kitu, mam identyczna akcje osatnio i nie wiem ocb.... roznica taka ze GTek kopie, a przeciez go glaszcze, nablyszczam i karmie najlepsza benza :) jak tak dalej pojdzie, przestane sie do niego odzywac. :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam OBK nie kopie, mam skórę czarną - może kolor jest ważny :mrgreen: ,

natomiast kiedyś mój mąż miał C5, którą zresztą lubiłam, ale skubana ciągle mnie kopała :roll: .

 

Zazdrosna chyba była :lol::mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen::mrgreen: Tak jak zawsze liczyłem na fachowe porady i nie zawiodłem się :mrgreen:

 

Ja tam się nie dziwię, w końcu zdradzasz OBKa z jakimś padłem, to robi co może, żebyś na niego zwrócił więcej uwagi i dał mu więcej uczucia :mrgreen: :razz: :lol: .

No przepraszam, przez ostatni miesiąc tylko OBKiem jeżdżę :roll:

 

roznica taka ze GTek kopie, a przeciez go glaszcze, nablyszczam i karmie najlepsza benza :) jak tak dalej pojdzie, przestane sie do niego odzywac. :mrgreen:
Mój za kare jutro nie jedzie na myjnie i jeszcze będzie skrzynie biegów musiał wieźć :mrgreen:

 

 

Aha - jakby co to kopie tylko na zewnątrz (blacha) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przepraszam, przez ostatni miesiąc tylko OBKiem jeżdżę

 

motywacja nie ta :wink:

i jeszcze będzie skrzynie biegów musiał wieźć

 

a nie mówiłam :mrgreen:

 

Aha - jakby co to kopie tylko na zewnątrz (blacha)

a plastiki wewnątrz Cię nie kopią :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a plastiki wewnątrz Cię nie kopią :mrgreen:

hmmmm.... o dziwo to akurat nie :smile:

 

motywacja nie ta :wink:

Jak to???? Przecież przysłuży się reanimacji starszej siostry :mrgreen:

 

Przypomniałem sobie ! Ktoś w myjni proponował mi wosk antystatyczny .
Ciekawe na ile wystarcza :?: :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może będzie to banalne, ale może powinieneś poszukać gdzieś przebicia, np. od kabli zapłonowych. Nie tylko kwestia tapicerki może powodować elektryzowanie.

To karoseria się elektryzuje , ale jakie kable -"grużliki " też kopią . W nissanie mnie kopało niemiłosiernie a diesel był .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj pomuki :mrgreen:

hahaha.... :mrgreen:

 

Może to znak że pora zmienić samochód :mrgreen:

Ja tam się nie dziwię, w końcu zdradzasz OBKa z jakimś padłem, to robi co może, żebyś na niego zwrócił więcej uwagi i dał mu więcej uczucia :mrgreen: :razz: :lol: .

GTek kopie, a przeciez go glaszcze, nablyszczam i karmie najlepsza benza :) jak tak dalej pojdzie, przestane sie do niego odzywac. :mrgreen:
On Cię chyba molestował ?

 

Póki co to co najwyżej kilka osób w ogóle dąży do tego, żeby dostać odemnie pomuka :cool: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvester, jak już pisałam, C5 kopało mnie, a mojego męża wcale. Pomagał trochę wosk antystatyczny, ale trzeba to było robić regularnie i dość często. Innego wyjścia z sytuacji nie było, bo zdarzało się to nieczęsto - tzn. moje kontakty z C5 :wink: .

 

Pomagało chodzenie w rękawiczkach i zamykanie drzwi przez rękaw, no ale Ty nie masz długiego rękawa :wink: :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvester, jak już pisałam, C5 kopało mnie, a mojego męża wcale. Pomagał trochę wosk antystatyczny, ale trzeba to było robić regularnie i dość często. Innego wyjścia z sytuacji nie było, bo zdarzało się to nieczęsto - tzn. moje kontakty z C5 :wink: .

 

Pomagało chodzenie w rękawiczkach i zamykanie drzwi przez rękaw, no ale Ty nie masz długiego rękawa :wink: :mrgreen: .

Bo ludzie mają różną przewodność elektryczną . Ja próbnikiem sprawdzam prąd i jest ok. Jak mój brat zrobi to dokładnie to samo to jego ten sam próbnik kopie i świeci jaśniejszym światłem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może on do Ciebie tak ciągnie

Nie może, tylko nad morze :mrgreen: .

 

Przyjeżdżaj, mamy coraz więcej centrów handlowych :roll: , ale ja do nich nie chodzę, bo mnie melancholia nachodzi, zesztą widziałeś ostatnio :roll: :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ludzie mają różną przewodność elektryczną . Ja próbnikiem sprawdzam prąd i jest ok. Jak mój brat zrobi to dokładnie to samo to jego ten sam próbnik kopie i świeci jaśniejszym światłem .

Wniosek - Twój brat nadaje się na asystenta elektryka a Ty nie :mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Maj 04, 2009 11:04 pm ]

Przyjeżdżaj, mamy coraz więcej centrów handlowych :roll: , ale ja do nich nie chodzę, bo mnie melancholia nachodzi, zesztą widziałeś ostatnio :roll: :wink: .

Tak się właśnie zastanawiałem, czy to "spóźnienie majkela" czy ogólnie atmosfera złotych :roll: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ludzie mają różną przewodność elektryczną . Ja próbnikiem sprawdzam prąd i jest ok. Jak mój brat zrobi to dokładnie to samo to jego ten sam próbnik kopie i świeci jaśniejszym światłem .

 

oczywiście, ja już bym padła martwa, a mojemu mężowi lekko cierpnie skóra. Muszę pilnować jak coś w prądzie grzebie, żeby bezpiecznik wyłączać :roll: .

 

Harv, musisz się cieplej ubierać, bo trzęsiesz się z zimna i OBK chce Cię roz... tfu... rozgrzać :mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Maj 04, 2009 11:08 pm ]

atmosfera złotych

 

uciekliśmy stamtąd do galmoku :wink: , masakra jak dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...