Skocz do zawartości

przyciemnione szyby


art

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja milem wrx tydzien jak przyciemnilem szyby i jestem bardzo zadowolony ! tylna na ciemno a boczki jasna folia i jest fajnie, robila to firma z doswiadczeniem kosztowalo 500pln za komplet + blenda na przednia szybe folie sanguard z gwarancja 7 lat. wszystko profi i nic nie blaknie nic sie nie rysuje...

 

wczesniej mialem doswiadczenia w innych autach z innymi foliami tanszymi ktore sie rysowaly blakly itd

 

pozdro

 

ps. mniej sie nagrzewa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doświadczenia z rysowaniem się

mam niedługo przyciemnione szyby i narazie nie mogę nic powiedzieć o spostrzeżneiach z wytrzymałością folii, ale na założone folie dostałem 7 lat gwarancji :grin:

 

[ Dodano: Czw Maj 14, 2009 9:54 am ]

zmieniam auto

myślisz o czymś konkretnym, dalej będzie to AWD Boxer?

 

[ Dodano: Czw Maj 14, 2009 9:56 am ]

solidny zakład

ja też robiłem w Warszawie, z polecenia i sam z czystym sumieniem bym polecił, na Pomorzu niestety nie pomogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też dodam, że foliatec się nie rysuje. Wniosek: wydasz trochę więcej na coś porządnego i nie będzie kłopotu z jakością.

 

 

PS przy pierwszym podejściu źle mi założyli i po dwóch dniach zrobiły się bąbelki. Przyjechałem i całkowicie za darmo zrobili od nowa 8) Grunt to umiejętność przyznania się do błędu i chęć jego naprawy! A jak jeszcze za darmo to już w ogóle godne pochwały!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Znacie może kogoś godnego polecenia w 3-city?
dzibi ja przyciemniałem szyby w aucie żony w firmie Protector w Wejherowie 4 lata temu i do dziś jest wszystko OK. Oni obklejają już od dawna i robią dość dużo aut (możesz zobaczyć na ich stronie, jest nawet wyszukiwarka aut przez nich oklejonych) jeśli chodzi o piecowe to w Trójmieście raczej nie ma. Pamiętam, że jest firma w Zielonej Górze, która jako pierwsza w Polsce to robiła i ma chyba największe doświadczenie, ale ta usługa jest raczej znacznie droższa i nieodwracalna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez moze sobie pykne szybki, ale z ta temperatura to raczej nei wiem czy jest tak do konca ze sie mniej nagrzewa, jesli bedzie te 26-30 w cieniu, auto bedzie stalo na sloncu kilka godzin to nie ma bata musi sie nagrzac nawet przez dach i inne blachy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja foliowalem w poprzednim aucie w firmie JAAN i przez 4 lata nie mialem zadnych problemow a mialem delikatnie sciemnione przednie szybki ktore czesto sie uzywa. Moze pod koniec jakiestam ryski byly ale nie cos co by mi przeszkadzalo. A forka niewiem czy sciemniac bo choc wiem ze to praktyczne to wiele osob mi mowi że to wieś :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A forka niewiem czy sciemniac bo choc wiem ze to praktyczne to wiele osob mi mowi że to wieś

:roll: a dla kogo chcesz to zrobić dla siebie, czy reszty wsi :wink:

 

Ja mam przyciemnione, może się to podobać lub nie, ale praktyczne jest to bardzo i polecam :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak Apal mowi, praktyczna sprawa, ja tez polecam, tymbardziej jak ktos lubi jak jest chlodno, szybki + klima to naprawde niezly efekt :cool:

jak przyciemniac to rowno calosc, duzo lepiej wyglada :mrgreen:

image126.jpg

image122.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przyciemniac to rowno calosc, duzo lepiej wyglada

 

Na pewno, ja mam tak jak widać, a były wszystkie przyciemnione. To się działo za czasów poprzedniego właściciela i policja się czepiała, dlatego zdjął z przodu. Chociaż trochę przyciemnione szyby z przodu dałyby lepszy efekt w wyglądzie autka, ale ponoć nie można przyciemnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrob fotoski i pochwal sie

 

zrobiłem, więc pochwalić się mogę :mrgreen: Fajnie wyszło, jestem zadowolony :mrgreen::mrgreen: Jak przestanie padać, umyję Legasia i wrzucę fotki

 

[ Dodano: Wto Cze 02, 2009 11:28 am ]

pani w Yarisie wjechała mi w bok i uciekła.

 

Przykra sprawa :cry: Raz byłem świadkiem podobnej sytuacji, a sprwca po deformacji auta za sobą, wrzucił jedynkę i ignia. Jako rzyczliwy, zostawiłem poszkodowanemu właścicielowi kartkę z numerami sprawcy. Szkoda, że na Twoją sytuację nikt nie zareagował!

 

[ Dodano: Sob Cze 06, 2009 8:35 pm ]

kugi :arrow: PW

Pozdrawiam

 

[ Dodano: Sro Cze 24, 2009 9:40 am ]

zrob fotoski i pochwal sie

 

pod tym linkiem kilka fotek, tak wygląda po przyciemnieniu

http://picasaweb.google.com/vscuderia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość gomez-82

Jesli chodzi o namiary na zaklad przyciemniajacy szyby samochodowe w Lodzi moge cos polecic.

jesli ktos bedzie potrzebowal pomocy w tym zakresie prosze na pv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...