Skocz do zawartości

Subaru Impreza NA Concept by STI


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Than_Junior, wieksza moc, lepsze zawieszenie wszystko OK ale niech sie to nie nazywa STI :) Juz widze imprezy 2.0 D na seryjnym zawiasie z pseudo spoilerami "STi line" udające swoje szybkie siostry. Jakos nie moge sie przekonac do tych wszytskich "M-pakietów"... wiesz co mam na mysli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior, wieksza moc, lepsze zawieszenie wszystko OK ale niech sie to nie nazywa STI Juz widze imprezy 2.0 D na seryjnym zawiasie z pseudo spoilerami "STi line" udające swoje szybkie siostry. Jakos nie moge sie przekonac do tych wszytskich "M-pakietów"... wiesz co mam na mysli?

 

A ja mysle ze to swietny pomysl i bardzo bym chcial aby Subaru wprowadzilo fajny pakiet opracowany przez STI ale np M sport czy S-line ( dla audi ) z fajnym zawieszeniem poprawinym wnetrzem i ladnym pakietem stylistycznym , bo na dzien dzisiajszy trzeba byc niezle zdesperowanym aby kupic bazowego legasia czy jeszcze lepiej impreze ktore poza napedem oferuje jedynie maga plastikowe wnetrze i nic wiecej.

Jest jescze jedne zalamujacy fakt.Nie wiem czy wiecie ale poza PL wolnossacymi czy dieslem subaru jezdza same dziadki wiec przydalo by sie jakos obnizyc ta zalamujaca srednia wieku i wprowadzic cos co przyciagnie ludzi chcacych fajne, ladne auto z zacieciem sportowym ale nie koniecznie palace 15 litrow.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K1_Czarny, ale skoro to jest opracowane przez Subaru Tecnica International to jak inaczej chcesz to nazwać? ;)

 

Niech sobie nazywają jak chcą, chodzi mi po prostu o to ze nie lubie jak dychawiczne Audi A6 2.0 TDI (136 KM) wyglada jak topowa odmiana RS6/S6 whateva... albo jak BMW 316i (122 KM) wygląda jak M3.

 

Imo to jest takie prężenie muskułów których tak naprawde sie nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam nic przeciwko STI-Line.

 

Zreszta pakiet M, pakiet AMG, czy S-Line nigdy nie wygladaja jak wersje M, AMG, czy S/RS. Zawsze widac, ze to nie najmocniejsza wersja.

 

Widac, widac, tylko po co nieudolnie udawac cos czym sie nie jest?

 

Żeby być ładniejszym, proste :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K1_Czarny napisał/a:

michal napisał/a:

A ja nie mam nic przeciwko STI-Line.

 

Zreszta pakiet M, pakiet AMG, czy S-Line nigdy nie wygladaja jak wersje M, AMG, czy S/RS. Zawsze widac, ze to nie najmocniejsza wersja.

 

 

Widac, widac, tylko po co nieudolnie udawac cos czym sie nie jest?

 

 

Żeby być ładniejszym, proste :wink:

 

Albo postraszyć tych co się nie znają :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac, widac, tylko po co nieudolnie udawac cos czym sie nie jest?

 

ale onie nic nie udaja przeciez nawet niewprawne oko zobaczy roznice miedzy A4 lub A6 z pakietem S-lne a RS4 i RS6 , to samo w sumie tyczy sie BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale onie nic nie udaja przeciez nawet niewprawne oko zobaczy roznice miedzy A4 lub A6 z pakietem S-lne a RS4 i RS6 , to samo w sumie tyczy sie BMW.

Są tacy co mylą A4 z A6 :mrgreen: - to dla nich :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...