Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD 2009


guma

Rekomendowane odpowiedzi

szubaru, jedź :mrgreen: , ktoś musi przyjechac Mistubiszi, bo Huberta nie będzie :wink: .

Nie ma opcji, żebyś nie przyjechał :mrgreen: .

 

Primi, a Ty co :shock: Co się stało???? :neutral:

btw. dzwonił do mnie Oskar - spotykamy się w Elblągu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

10. Bzyk - jade, jade ale na razie na prawym :-), może się do piątku poprawi :-)

 

TILKI co jest ??? jakby co to mamy wolne miejsca w aucie !!!

 

Dziękuję, złoty chłopak z Ciebie :grin:

U mnie po pierwsze awaria pilota, po drugie awaria mojej nogi odpowiedzialnej za sprzęgło...

Bardzo mi żal tej imprezy. Na cały zlot czyimś autem raczej nie ma sensu jechać - bo cóż ja bidula będę robić w czasie, gdy będziecie pokonywać trasy?

 

Ale... może jest sens w tym, abym przyjechała w sobotę - pooglądała zmagania, a wieczorem pointegrowała się ze środowiskiem subarowym :-)

 

OFICJALNY KOMUNIKAT dla tych, którzy mają awarie sprzętowe (Szubaru współczuję), awarie cielesne

- spotkajmy się w zatem sobotę na Plejadach, a wieczorem pobawmy się na imprezie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w związku z awarią mojego Subaru :evil::evil: .jadę inną marką :wink: ale raczej zadnej trasy nie będę pokonywał.oferuję się jako nic nie umiejący pilot jakby ktoś awaryjnie potrzebował.lepszy taki niż żaden :mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Cze 10, 2009 9:07 pm ]

OFICJALNY KOMUNIKAT dla tych, którzy mają awarie sprzętowe (Szubaru współczuję), awarie cielesne

- spotkajmy się w zatem sobotę na Plejadach, a wieczorem pobawmy się na imprezie

Tilki, dzięki-spotkamy się raczej na pewno.

takie życie różne losowe historie się zdażają.Primi, współczuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gotti1940, przyjechać zawsze możesz - zapisy są dla tych, co biorą aktywny udział w Plejadach, nocują i imprezują na wieczornej imprezie w sobotę :wink: :mrgreen: .

 

a strona wybitnie uboga, fakt :???:

 

[ Dodano: Sro Cze 10, 2009 10:13 pm ]

najgorsze jest to, że kompletnie nie wiadomo nic na temat programu i tras - jakieś info będzie dopiero jutro wieczorem na szkoleniu pilotów poszczególnych tras

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, własnie planu nie ma, baza zlotu jest w Mazurskim dworku - Stare Sady, mieszkamy w kilku hotelach - mapka poglądowa na stronie zlotu w zakładce aktualności :roll:

 

Biuro otwierają jutro o 12tej. W pt i sb jeździmy po trasach. To tak ogólnie, ktoś wyżej (pumex1?) wkleił szczegółowy plan - przewiń sobie wstecz ten wątek, na pewno znajdziesz :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzajcie kto jedzie żeby było wiadomo rano czy wszyscy są

1. Bartekfi

2. PJAY + J. Bauer

3. PRIMAR

4. Żelazny

5. Szubaru -jestem :cool:

6. vergette

7. AllRad

8. urbanek

9. Roland (o ile się uda zebrać na 10tą

 

10. Bzyk :?: Ułęż pisałeś ,że lekarskie masz :mrgreen:

 

JADĘ urbanek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy żeby przyjechać i popatrzeć trzeba sie zapisywać czy zapisy są tylko na jazdę na trasach? Bo stronka informacyjna zlotu jest troszkę uboga i niczego sie z niej nie dowiedzialem prócz daty i miejsca :neutral:

 

Tez myslalem nad taka opcja, ale chyba sobie jednak odpuszcze, z lapa nie najlepiej zeby sie pchac w tak dluga trase...

 

Szubaru, wspolczuje, sprzet czasem wie kiedy jest najbardziej potrzebny i jak ma sie zepsuc to zawsze wybierze taki moment... :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w sobotę troszkę poobserwuję zmagania na trasach, bo patrzę, że na planie są. Tak blisko zlot więć choć na chwilę trzeba zawitać :wink: .

 

P.S. Jak będziecie tak podróżowali konwojami to pamiętajcie żeby do pierwszego na CB zwracać się "RUBBER DUCK"! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Bartekfi

2. PJAY + J. Bauer

3. PRIMAR

4. Żelazny

5. Szubaru -jestem :cool:

6. vergette

7. AllRad

8. urbanek

9. Roland (o ile się uda zebrać na 10tą

10. Bzyk - jade, jade ale na razie na prawym :-), może się do piątku poprawi :-)

 

Ja również postaram się dojechać na 10. A jak nie to do zobaczenia na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...