Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD 2009


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja mam pytanie, Ile trzeba czekac na potwierdzenie zapisu? wypelnilem dzisiaj formularz ok 15 a do tej pory nic nie przyszlo. Wypelnialem przez wap w telefonie. Dostalem informacje ze przyjdzie e-mail z linkiem a do tej pory nic...

 

ja wysłałem w piątek o 11:58, w poniedziałek dzwoniłem do SIP i powiedzieli, że mejle są wysyłane automatycznie i czas oczekiwania 3-4 dni jest w normie (!) ... więc czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, Ile trzeba czekac na potwierdzenie zapisu? wypelnilem dzisiaj formularz ok 15 a do tej pory nic nie przyszlo. Wypelnialem przez wap w telefonie. Dostalem informacje ze przyjdzie e-mail z linkiem a do tej pory nic...

 

Linka potwierdzeniem i kontem do zapłaty dostałem po kilku minutach, aż byłem zdziwiony, że tak szybko.

 

Podobnie szybko poszła sprawa zapłaty, następnego dnia od przelewu już miałem informację, że mój status to "zapłacony" :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, Ile trzeba czekac na potwierdzenie zapisu? wypelnilem dzisiaj formularz ok 15 a do tej pory nic nie przyszlo. Wypelnialem przez wap w telefonie. Dostalem informacje ze przyjdzie e-mail z linkiem a do tej pory nic...

 

Linka potwierdzeniem i kontem do zapłaty dostałem po kilku minutach, aż byłem zdziwiony, że tak szybko.

mialem tak samo

 

Podobnie szybko poszła sprawa zapłaty, następnego dnia od przelewu już miałem informację, że mój status to "zapłacony" :cool:

ja kase wyslalem w piatek z rana (przelew miedzynarodowy), niestety dotychczas nie otrzymalem potwierdzenia, ze jestem "zaplacony"... juz sie zaczynam niepokoic (mam nadzieje, ze nie odwolaja mojego zgloszenia, bo otzrymalem info, ze mam zaplacic do 2009-04-21 :neutral: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kase wyslalem w piatek z rana (przelew miedzynarodowy), niestety dotychczas nie otrzymalem potwierdzenia, ze jestem "zaplacony"... juz sie zaczynam niepokoic (mam nadzieje, ze nie odwolaja mojego zgloszenia, bo otzrymalem info, ze mam zaplacic do 2009-04-21 :neutral: )

 

Spokojnie, ja puściłem przelew (krajowy) jakoś pod koniec tygodnia i dopiero dzisiaj dostałem potwierdzenie. A z tego, co wiem, to międzynarodowe potrafią iść 7 dni roboczych.. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kase wyslalem w piatek z rana (przelew miedzynarodowy), niestety dotychczas nie otrzymalem potwierdzenia, ze jestem "zaplacony"... juz sie zaczynam niepokoic (mam nadzieje, ze nie odwolaja mojego zgloszenia, bo otzrymalem info, ze mam zaplacic do 2009-04-21 :neutral: )

 

Spokojnie, ja puściłem przelew (krajowy) jakoś pod koniec tygodnia i dopiero dzisiaj dostałem potwierdzenie. A z tego, co wiem, to międzynarodowe potrafią iść 7 dni roboczych.. :roll:

uuu, dlugo... nie ma jakiejs dyrektywy o tym, ze przelewy na terenie Unii to max. jakies 3 robocze? :mrgreen:

 

zrobilem co moglem - uprzedzilem ich (jescze w piatek) o tym, ze przelew wyslany, ale moze troche sie "spoznic"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z jakim biurem można tak tanio na tydzień Majorkę pojechać? :) Mnie też zamek nie interesował, ale ponieważ był to wóz albo przewóz, to było to zło konieczne. Mówiąc o wojowaniu masz na myśli wojowanie z SIPem, czy poszukiwanie noclegu na własną rękę? Bo jeśli to drugie, to zapomnij.. Jak jużpisałem wcześniej w tym wątku, nie ma możliwości zapisania się na Plejady08 bez wykupienia noclegu.. Albo razem, albo w ogóle... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj było jeszcze 80 wolnych pokoi, a dzisiaj formularz zgłoszeniowy gdzieś wcięło :???: Coś grzebią, czy się użytkownicy forków w dieslu rzucili i wyrwali wszystkie wolne miejsca w zamku :?: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy otrzymaliscie takiego e-mail'a :?: :???:

 

Szanowni Państwo, z powodu błędu jaki napotkaliśmy w systemie rezerwacji, prosimy o zignorowanie poprzedniego zgłoszenia (formularz aktywacji - jeżeli takowy do Państwa dotarł) i bazowanie na poniższym podsumowaniu (...)

 

bez sensu... wczesniej otrzymalem info, ze mam do zaplacenia 1080 PLN, przed chwila dowiedzialem sie, ze ma to byc 1110 PLN... niby drobnostka, ale np. w moim przypadku przelew miedzynarodowy kosztuje ok. 80 PLN... czyli co, mam doplacic 30 PLN (w sumie no problem) i bedzie mnie to kosztowalo kolejnych 80 PLN'ow ( :roll: )

 

 

edit: no i pozamiatane - pozdrawiam p. Pauline i p. Marcina :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualizuje bo dostałem potwierdzenie

 

House 55

ul. Warszawska 13 D

11-730 Mikołajki :

1. Primi + pilot + dziecko 8 lat - szosowa wolnossąca nr 20

2. slesz + pilot(ka) - szosowa - nr 27

3. Lechu + pilot - turystyczna 4

 

Na Skarpie

Kajki 96

11-730 Mikołajki :

1. vergette + 1 dorosły + 1 dziecko (7 lat) - trasa turystyczna - nr 15 (prosiłam)

2. Yurek + 3 dorosłych. - trasa turystyczna - nr 8

3. PRIMAR + pilotka - trasa turystyczna - nr 13 ?

4. PJAY + pilot J.Bauer - trasa szosowa - turbo nr 30

5. GÓRAL z Łodzi + Rotej - terenowa nr 20 ?

6.cybel+pilotka+dwa szczypiory-trasa turystyczna nr.5

7. Bzyk + pilot - trasa szosowa - bez turbo nr 14

8.Zelazny + kierowca bombowca + serwisant (11lat) - trasa turystyczna nr. 31

9. Inżynier Mamoń + pilot(ka)

10. Urabus Family Team

11.Szubaru + Szubarowa + 2 dzieci szosowa turbo nr 66

 

Mazur

Pl. Wolności 6

11-730 Mikołajki

1. JuNo + Małżowinka, Świagier 23l. i Junior 9l. - turystyczna number 7

2. gpruszko + pilotka - trasa szosowa - turbo, nr 10

3. Apalowy + Apal - szosowa wolnossąca 21

4. FIREK + pilotka - szosowa turbo 19

5. eddie_gt4 + zonka - terenowa, nr. startowy 16

6. grzegorzp + pilot + dwie osoby - terenowa nr 14

 

 

Sarmacja

Rybical 40

11-520 Ryn :

1. carfit + pilot

2. Alex + pilot

3. rpw + pilotka trasa terenowa

4.vert. stary grat 99 wiec sie juz nie licze na zlocie NOWYCH aut...

 

Zamek Ryn

Plac Wolności 2

11-520 Ryn :

1. Sebastian.R + pilotka

2. plejadek + plejadkowa i dwójka nieletnich, turystyczna -17

3. siekla + kama (terenowa - 77)

4. eMTi + pati (szosowa - turbo), 29

5. AllRad + pilotka / trasa terenowa wolnossące nr 36

6. zamieszanie + zamieszania + totalnie nieletni, terenowa turobolot, nr 60

7. andrzej + pilotka, turystyczna nr 48

8. zarzyk + pilotka, szosowa turbo nr 26

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualizuje bo dostałem potwierdzenie

 

jeee... Zarzyk, uratowałeś szosową turbo, bo już myślałem, że będę jedynym przedstawicielem zamku na tej trasie :mrgreen: Dodatkowe info, że u mnie był błąd w trakcie wypełniania formularza i zarejestrowałem się 2x.. najpierw wybrałem numer 26, potem 29, a na końcu zadzwonili do mnie z pytaniem, który wybieram, bo jeden muszą wykreślić... Więc niejako dostałeś swój numer w spadku ode mnie :cool: pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeee... Zarzyk, uratowałeś szosową turbo, bo już myślałem, że będę jedynym przedstawicielem zamku na tej trasie. Dodatkowe info, że u mnie był błąd w trakcie wypełniania formularza i zarejestrowałem się 2x.. najpierw wybrałem numer 26, potem 29, a na końcu zadzwonili do mnie z pytaniem, który wybieram, bo jeden muszą wykreślić... Więc niejako dostałeś swój numer w spadku ode mnie pozdr!

 

no jeszcze mi zostało tylko zmienić pokój na dwuosobowy (bom se pomylił przy rejestracji) i będzie gites :smile: pierwszy zlot Subaru, zobaczymy jak będzie. Kiedyś jak miałem Corrado to dosyc często jeździłem na tzw. zchloty :wink:

 

eMTi jakoś przed plejadami wyślę ci PW to może się gdzieś spotkamy na trasie po drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeszcze mi zostało tylko zmienić pokój na dwuosobowy (bom se pomylił przy rejestracji) i będzie gites :smile:

To tylko zwróć uwagę - w zależności od tego, kto jest tą drugą osobą, czy masz 2 łóżka, czy 1 2-osobowe (choć tych pokoi jest jak na lekarstwo).

 

pierwszy zlot Subaru, zobaczymy jak będzie.

Mój też.. stracimy razem dziewictwo :oops: :razz: Pogłoski krążą, że to już nie to samo, co kiedyś.. no ale trzeba się przekonać na własnej skórze.

 

eMTi jakoś przed plejadami wyślę ci PW to może się gdzieś spotkamy na trasie po drodze

 

To chyba punktem wspólnym będą okolice Wawy.. :) Ale wątpię, czy udałoby się dobić do grupy ze stolicy, bo oni ruszają jakoś z rana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko zwróć uwagę - w zależności od tego, kto jest tą drugą osobą, czy masz 2 łóżka, czy 1 2-osobowe (choć tych pokoi jest jak na lekarstwo).

 

jutro zadzwonię do organizatorów, dzisiaj próbowałem ale już nie było Pani, która się tym zajmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

House 55

ul. Warszawska 13 D

11-730 Mikołajki :

1. Primi + pilot + dziecko 8 lat - szosowa wolnossąca nr 20

2. slesz + pilot(ka) - szosowa - nr 27

3. Lechu + pilot - turystyczna 4

 

Na Skarpie

Kajki 96

11-730 Mikołajki :

1. vergette + 1 dorosły + 1 dziecko (7 lat) - trasa turystyczna - nr 15 (prosiłam)

2. Yurek + 3 dorosłych. - trasa turystyczna - nr 8

3. PRIMAR + pilotka - trasa turystyczna - nr 13 ?

4. PJAY + pilot J.Bauer - trasa szosowa - turbo nr 30

5. GÓRAL z Łodzi + Rotej - terenowa nr 20 ?

6.cybel+pilotka+dwa szczypiory-trasa turystyczna nr.5

7. Bzyk + pilot - trasa szosowa - bez turbo nr 14

8.Zelazny + kierowca bombowca + serwisant (11lat) - trasa turystyczna nr. 31

9. Inżynier Mamoń + pilot(ka)

10. Urabus Family Team

11.Szubaru + Szubarowa + 2 dzieci szosowa turbo nr 66

 

Mazur

Pl. Wolności 6

11-730 Mikołajki

1. JuNo + Małżowinka, Świagier 23l. i Junior 9l. - turystyczna number 7

2. gpruszko + pilotka - trasa szosowa - turbo, nr 10

3. Apalowy + Apal - szosowa wolnossąca 21

4. FIREK + pilotka - szosowa turbo 19

5. eddie_gt4 + zonka - terenowa, nr. startowy 16

6. grzegorzp + pilot + dwie osoby - terenowa nr 14

 

 

Sarmacja

Rybical 40

11-520 Ryn :

1. carfit + pilot

2. Alex + pilot

3. rpw + pilotka trasa terenowa

4.vert. stary grat 99 wiec sie juz nie licze na zlocie NOWYCH aut...

 

Zamek Ryn

Plac Wolności 2

11-520 Ryn :

1. Sebastian.R + pilotka

2. plejadek + plejadkowa i dwójka nieletnich, turystyczna -17

3. siekla + kama (terenowa - 77)

4. eMTi + pati (szosowa - turbo), 29

5. AllRad + pilotka / trasa terenowa wolnossące nr 36

6. zamieszanie + zamieszania + totalnie nieletni, terenowa turobolot, nr 60

7. andrzej + pilotka, turystyczna nr 48

8. zarzyk + pilotka, szosowa turbo nr 26

9, mc.li + mc.pilotka, szosowa dla rodzinnego kombi w setup'ie szutrowym :wink: nr 39

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...