Skocz do zawartości

Gdzie serwisować w Wawie Opla?


Niedźwiedź

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

czy ktoś z Was ma jakiegoś sprawdzonego magika od Opli w Wawie? Musimy Groszka (Agila) trochę przeglądnąć, dostroić i dozbroić (rozrząd itp).

Przydadzą się też namiary na jakiegoś lakiernika-blacharza - kilka słupków parkingowych wyrosło bez ostrzeżenia ;)

 

Będę wdzięczny za info.

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówiłem się wstępnie do Miniewskiego (bo blisko pracy). Pytanie jeszcze co sprawdzić w serwisie przy przebiegu 55kkm. Pani z serwisu twierdzi , że nie mają wyznaczników co kiedy się sprawdza więc proszę o podpowiedź. Do głowy przychodzi mi:

-olej + filtr

-filtr powietrza i paliwa

-płyn hamulcowy

-tarcze/klocki

-świeczki

 

Rozrządu wymieniać nie będziemy bo jest łańcuch. Jedyne co to nierówne obroty - więc podepniemy pod kompa.

 

Polecicie jeszcze jakiegoś fachmana od blacharki - nic poważnego - drobne rysy/wgniecienia/wygonienie z nich rudej + lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W pewnym serwisie opla pracuje taki jeden blacharz co zrobil kumplowi astre po dosc mocnym uderzeniu w tyl. Sam u niego byłem jak walnalem w bande w Słomczynie i gdyby nie fakt, ze musialem sobie sam szukac zderzaka to pewnie zostawiłbym auto. Jeśli jestes zainteresowany, napisz na PW to wyciągne od kumpla nr tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opel Serwis Bemowo na Hery - sprawdzony przez kilka osób w tym ojca, serwisował tam auto przez 6 lat a zaczął jak poradzili sobie z jakimiś tematami których ASO nie ogarniało.

 

Potwierdzam. Goście są super. Dwa ople w mojej rodzinie serwisowane u nich przez 7 lat (jeden z nich zrobił w tym czasie ~ 170 tys km).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...