Skocz do zawartości

Test Żarówek H4!


magnus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam słabe światła w swojej imprezce.

Chce założyć jakieś fajne żarówki H4 ....ale jakie?

Szukałem wcześniej czegoś na forum ale nie znalazłem.

Dlatego zamieszczam to tutaj.Może komuś się przyda ;)

 

TEST ŻARÓWEK z AUTO-ŚWIAT!

 

http://img486.imageshack.us/my.php?image=17il.jpg

http://img486.imageshack.us/my.php?image=22jy1.jpg

http://img486.imageshack.us/my.php?image=33qg1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie masz H4?

bo są podobno dwa rodzaje kołnierzy. W GL 00 mam jakiś dziwny kołnierz, że nie mogę czasem kupić pasujących żarówek (na gierkowskie zjeździłem 3 stacje na jednej lampie i nie mieli takich jak trza...) Dwa dni temu .gość w sklepie z częściami powiedział, ze takich fajnych nowych jasnych żarówek z takim kołnierzem jak potrzebuje nie robią...tylko jakieś tungsramy zostały. Prawda to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie masz H4?

bo są podobno dwa rodzaje kołnierzy. W GL 00 mam jakiś dziwny kołnierz, że nie mogę czasem kupić pasujących żarówek (na gierkowskie zjeździłem 3 stacje na jednej lampie i nie mieli takich jak trza...) Dwa dni temu .gość w sklepie z częściami powiedział, ze takich fajnych nowych jasnych żarówek z takim kołnierzem jak potrzebuje nie robią...tylko jakieś tungsramy zostały. Prawda to jest?

 

Raczej niema dwóch różnych mocowań żarówki H4, norma to norma. Prawdopodobnie koleś w sklepie pomylił z żarówką R2. Ja mam w Imprezie Turbo'99 standardowe żarówki H4 więc ty w '00 na 100% masz takie same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tester z aś jak zwykle dno. 50% więcej siatła jest liczone w konkretnej odległości od auta. Nie ma lepszych niż ostram. Do użytku codzennego lightday, znacznie lepsze ale krócej żyjące silverstar i najlepsze night braker. Miałem almerę i tak miało to kolosalne znaczenie.

 

zwykłe żaówki (oba samochody osram lightday)

ResizeofIMGP5408.jpg

 

auto po lewej silverstar auto po prawej lightday

ResizeofIMGP5443.jpg

 

po prawej dla porównania genialne lampy nissana micra k12. Genialne bo idealne ze sztuką projektowania. Nawet lepiej widać niż na ksenonach w subaru ale tam po prostu jest mega wielkie lustro.

 

oba autka są moje i się sporo natestowałem, bo almera miała soczewki a tego to większość ludzi nie potrafi ustawić bo nie mają pojęcia jak to zrobić (nie sprawdze się std przyrząd, tylko hella która ma pomiar widma czy jakoś tak), dlatego większość ma je źle ustawiaone i marudzi, że słabo świeci.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chwalę sobie H4 BlueVision (co prawda nie w Subaru), ale to moje czysto subiektywne odczucie. Używam tych żarówek ( H4 i H7 ) w dwóch różnych samochodach i jest bardzo ok. Miałem NajtBrejkery założone próbnie w jednym samochodzie, ale tylko tydzień używałem - było zdecydowanie gorzej - wróciłem do Filipsa.

Edzia:

Co do żywotności tychże żarówek to u mnie wytrzymują 8-10 miesięcy, wymieniam zawsze parami, tzn jak się przepali jedna to zakładam dwie nowe, a ta z przepalonej pary idzie na zapas, bo i tak nie posłuży zbyt długo. Tanio to nie wychodzi, ale coś za coś :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez miałem w poprzednich autkach Philips Blue vision, mogę je polecić.Nie wiem tylko czy ich żywotność jest ok.U mnie wytrzymywały od 10 do 15 miesięcy.Po przepaleniu jednej ,druga padała po kilku bądż kilkunastu dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...