Skocz do zawartości

Sekwencja startowa zegarów w STi


eMTi

Rekomendowane odpowiedzi

:lol: Więc dlatego nie będę aż tak płakał za brakiem tego w normalnych zegarach.. :mrgreen:

Na razie dopiero dzisiaj przyszła paczka, więc cały fun przede mną :cool: Co nie zmienia faktu, że fajnie by było mieć to w standardowych zegarach... i pewnie się jakoś da na mikrosterowniku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepoprawnie mnie zacytowałaś :P Stąd i pewnie Twoja odpowiedz, bo moje słowa zawierały:

 

"kto ma STi EU wcześniejszy niż hawk eye",

 

co jednoznacznie określa, w czym tkwi problem.

 

 

Tak więc albo:

 

A może przeczyta ten topic ktoś, (...) kto ma ten efekt...

 

albo w całości:

 

A może przeczyta ten topic ktoś, kto ma STi EU wcześniejszy niż hawk eye i ma ten efekt...

 

Tylko coś mi się wydaje, że w tym drugim przypadku nie mogłabyś już potwierdzić, że masz coś takiego :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Ameryke nie było STi Bug Eye więc nie może być i "ceremoni otwarcia"

Roczniki 2004/2005:

USA Licznik w milach, zegar z podświetleniem czerwonym robiony przez defi (jest ceremonia)

EU licznik w milach lub km z zielonym podświetleniem (brak ceremoni)

JDM od modelu 2003 licznik do 180 km/h z czerwonym podświetleniem (jest ceremonia)

 

Roczniki 2006/

Jest

 

Co do centralki Unit II nic ona nie da, trzeba zmienić poprostu zegary. Centralka obsługuje zegary Defi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Australijskich wersjach 2004/2005 ta procedura już była... Tylko coś mi się wydaje, że tam mogą być sprzedawane wersje US spec.

raczej wersje majace wiecej wspolnego z JDM....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spray pomoże? naturalnie czerwony... :razz:

 

To jak już chcesz taki "tjuning" robić, to wejdź na allegro - tam znajdziesz mnóstwo ciekawych, tuningowych akcesoriów (oprócz sprayu) :twisted:.

 

To nawet nie warto otwierać kolejnego okna :sad:

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Odgrzewam kotleta :P

Tym razem pacjent to Legacy Spec.B.

Specymir od dwóch dni przechodzi amatorski dealing, aby jakoś wyglądał i jak najlepiej przetrwał zimę :)

Tak więc tak się złożyło że dziś często włączałem zapłon i... nie ma opening ceremony :cry:

 

Czego co za każdym razem po przekręceniu kluczyka sprawia że mam banana na twarzy :D

I teraz siedze i się zastanawiam dlaczego? Specymir daje znać że akumulator słaby? Czy... już sam nie wiem co :(

 

Edit: Naprawione :yahoo:

Edytowane przez OWOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A ja podepne sie do tematu i zapytam o inna rzecz, czy ma ktos moze instrukcje do obslugi zegarów defi, a raczej do malej skrzyneczki ktora znalazlem do obslugi zegarów, warm, play, rec, peak itp chodzi mi o to czym to sie je i jak powinno byc ustawione - z gory dziekuej za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...