Skocz do zawartości

Demontaż oryginalnej kierownicy MOMO w GT MY99


sk7

Rekomendowane odpowiedzi

sk7, śrubokręt krzyżak, śrubokręt gwiazdka (nie wiem jak to sie fachowo nazywa) + klucz nasadowy do odkręcenia kiery z wieloklinu.

 

Ty sam jesteś śrubokręt :mrgreen: Wkrętak to się nazywa fachowo.

 

Nasadowa 17-ka jest potrzebna i "śrubokręt" krzyżakowy.

 

ATB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to trzeba odłączyć akumulator!!!

 

I odczekać (wg manuala 30 sekund, ale ja dla pewności dłużej poczekałem), co by jaśkiem po twarzy nie dostać :razz:

 

torx 30 zdaje się ma to być - po bokach odkręcasz, później wyciągasz moduł airbagu, odczepiasz sprytnymi paluszkami łącznik airbagu, później odkręcasz tą dużą nakrętkę - chyba 17, jak kolega GC8 napisał, a potem "ruch goryla" - to tak gdyby po dobroci nie chciała zejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kashmere, wiesz, nie mam zbytniego doświadczenia jeśli chodzi o subarki a szczerze mówiąc nie chciałbym się pozbawiać poduchy. To ma być auto do codziennej jazdy. W zasadzie da się dopasować niemal wszystko, ale niekiedy trzeba trochę "porzeźbić". Myślałem o kierze Momo, można j kupić w niezłej cenie, no i były montowane w GT'kach. Mam nadzieję, że nie ma różnic w instalacji...

W każdym razie dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kashmere, wiesz, nie mam zbytniego doświadczenia jeśli chodzi o subarki a szczerze mówiąc nie chciałbym się pozbawiać poduchy. To ma być auto do codziennej jazdy. W zasadzie da się dopasować niemal wszystko, ale niekiedy trzeba trochę "porzeźbić". Myślałem o kierze Momo, można j kupić w niezłej cenie, no i były montowane w GT'kach. Mam nadzieję, że nie ma różnic w instalacji...

W każdym razie dzięki!

 

Momo jako kierownicy docelowej nie polecam .

Jest jakas strasznie wielka kiedy przychodzi do szybkich manewrów.

W sumie ten przeszczep rodem z Ikarusa zawsze mnie zastanawial !?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...