Skocz do zawartości

Kobieta mimo wszystko ważniejsza niż samochód :)


graża

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pozdrawiam i krecimy baczki tylko na pustych placach, aby swojego i cudzego nie uszkodzic

 

PS Gdzie w Poznaniu macie jakies ciekawe (puste i rowne) miejsca

 

Ehh pod M1 na parkingu było ciasno strasznie. Wszystkim się ślizgać zachciało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam i krecimy baczki tylko na pustych placach, aby swojego i cudzego nie uszkodzic

 

PS Gdzie w Poznaniu macie jakies ciekawe (puste i rowne) miejsca

 

Ehh pod M1 na parkingu było ciasno strasznie. Wszystkim się ślizgać zachciało :wink:

 

Jeszcze latarnie, krawezniki :evil:

 

Chyba w naszym miescie zbyt wiele dobrych miejsc nie ma, na takie sfawolne wypady :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam i krecimy baczki tylko na pustych placach, aby swojego i cudzego nie uszkodzic

 

PS Gdzie w Poznaniu macie jakies ciekawe (puste i rowne) miejsca

 

Ehh pod M1 na parkingu było ciasno strasznie. Wszystkim się ślizgać zachciało :wink:

 

Jeszcze latarnie, krawezniki i ochrona :evil:

 

Chyba w naszym miescie zbyt wiele dobrych miejsc nie ma, na takie sfawolne wypady :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Gdzie w Poznaniu macie jakies ciekawe (puste i rowne) miejsca :?:

A pod stadionem Lecha nie mozna? Tam jest chyba sporych rozmiarow parking. :)

Pozdrawiam,

Agnieszka

 

Sporych jest, ale rowniez sporo jest tam amatorow "zabawy". Co za tym idzie, policja jest wyczulona na to miejsce...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sie powoziłam :D moje drugie doświadczenie z bączkami na śniegu, no i przyznam sie, po raz pierwszy stracilam panowanie nad kierownicą, poprostu mi kółka ućkły. Było bardzo blisko do krawędzi drogi(która jest na tyle duża że mogla by uszkodzić podwozie) ale w końcu opanowalam sytuacje i nie wylądowalam w pyrach

 

Co więcej, po raz pierwszy byłam jedynym pasażerem który na dodatek kierował Subarakiem, tak więc jestem pełna podziwu dla swojego mężczyzny,że tak dzielnie znosił zarzynanie swojego ulubieńca,przez niewykwalifikowaną do takich czynów kobiete,bo siedząc obok mnie zawsze dyktował mi co mam robić, a dziś byłam zdana tylko na siebie:)

 

dziękuje za zaufanie mój mistrzu(czy nie uwazasz że uczeń cie zaczyna przerastać?)no bądź co bądź ja więcej bączków wycisne :lol:

 

 

panowie dajcie swoim panią czasami pojeździć, a niech sie cieszą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było bardzo blisko ale w końcu opanowalam sytuacje, byłam pełna podziwu dla swojego mężczyzny,że tak dzielnie znosił zarzynanie swojego ulubieńca, przez niewykwalifikowaną do takich czynów kobiete, dziękuje za zaufanie mój mistrzu

 

panowie dajcie swoim panią

 

To mie sie normalnie ociera o Rozowom Landrynke.

Jak by na forumie bela kobita co by chciala zazynac mojego ulubienca to prosze na PW i przylanczam sie do koncowego apelu Grazynki ......przyrost naturalny leci na morde.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...
graża...ale to sie kiedys fajnie czytało :idea: teraz juz takich dziewczyn tu nie ma...

Obrażasz laski które zostały i te które dołączyły potem :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...