Skocz do zawartości

Co sądzicie o Mitsu Evo VIII MR?


marcel

Rekomendowane odpowiedzi

Wizualnie mi się po prostu nie podoba i tyle.......

Wygląda jak zwykły kompakt a Subaru jednak nie.

Impreza GT wygladala jak najnormalniejszy kompakt na swiecie.

 

i to bylo uwazane, za najwieksza jej zalete... niepozorny samochod...

 

obiecane czasy:

 

FQ320 - 1:26,0

WR1 - 1:29,4

 

no ale, jak juz pisalem, to tylko porownanie na lotnisku...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnei, co sądzicie o najmocniejszych wersjach EVO? Ostatnio był test FQ-400 w Top Gear :)

 

FQ-400 dla fana marki, badz kolekcjonera. Normalnie auto lekko bez sensu. Moim idolem jest FQ-330, choc juz FQ-300 zapewnia "przyzwoite" osiagi. Stycznosc mam jedynie ze zwyklym EVO VIII, czyli EVO 260 :) W porownaniu do STi duzo twardszy, a silnik "dzwieku". Za to duzo czulszy i precyzyjniejszy uklad kierowniczy. Poza tym EVO jest obszerniejsze z punktu widzenia pasazera tylnej kanay, tylko kto tam jezdzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pro pos Legacy Spec. B jak ono brzmi, chyba nie gorzej niż SI

Na razie je widziałem, ale nie słyszałem. Rzuciłem okiem na wydech i jest taki sam jak w Legacy 3.0, a tam jest cicho jak makiem zasiał.

 

Cisza grobowa panowie...można sprzęgło spalić przy ostrym ruszaniu, bo w ogóle nic nie słychać :)

 

Nie zgodze sie. Owszem no, jest cichszy od STi, a od SE to juz wogole. Brzmi calkiem inaczej niz normalny H6, tak bardziej hmmmm "ziarniscie", albo.... "agresywnie", lub tez.... "charakterystycznie". I wcale nie jest znowu az taki cichy, zeby go nie bylo slychac :wink: Moim zdaniem brzmi lepiej od wszystkich pozostalych Siubarakow, a moze konkurowac nawet z V8 HEMI (my opinion) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodze sie. Owszem no, jest cichszy od STi, a od SE to juz wogole. Brzmi calkiem inaczej niz normalny H6, tak bardziej hmmmm "ziarniscie", albo.... "agresywnie", lub tez.... "charakterystycznie". I wcale nie jest znowu az taki cichy, zeby go nie bylo slychac :wink: Moim zdaniem brzmi lepiej od wszystkich pozostalych Siubarakow, a moze konkurowac nawet z V8 HEMI (my opinion) :wink:

 

A ja sie z Toba nie zgodze ;) Dla mnie spec.B jest za cichy, chodzi tak samo jak H6. Nie oznacza to, ze mi sie ten dzwiek nie podoba, lecz od spec.B oczekiwalem czegos wiecej. Wydech Prodrive wskazany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo nie takie straszne jak go maluja. W ostatnia niedziele scigalem sie na lodzie, przyjechaly dwa Evo 8, obydwa na Hakkapeliitta RSi, jeden okolo 350KM, za kierownica doswiadczeni kierowcy. Ja w swoim kombi na Bridgestone WS50 nie mialem problemu z ich pokonaniem. Moj kolega w WRX na oponach z kolcami byl szybszy od rajdowego Evo 7 tez na kolcach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja siedziałem za kierownikiem w tym aucie i twierdzę stanowczo ze jest za cicho,,,,nawet jak na limo z aspiracjami sportowymi

 

Dokladnie, nawet jak sie jedzie na pelen gwizdek to brakuje "sportowego" pomruku ;)

Auto pracuje bardzo ładnie, ale całkiem cicho. W ogóle coś zaczyna być słychać od 3000-4000 obrotów na minutę - wcześniej nic a nic. Na wysokich obrotach chodzi rewelacyjnie, ale o dźwiękach rodem z Imprezy nie ma mowy. ;-)

 

Poza tym zastanawia mnie, co tak naprawdę różni sedan 3.0 od specyfikacji B? Rozumiem, że zawieszenie, manualna skrzynia, felgi i chyba na tyle. Wydech jest ten sam itd. Jeśli jestem w błędzie - proszę o wyprowadzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze ciekawostka dotycząca ewentualnej wersji FQ-400 w nowym evo (tekst pochodzi z artykułu AutoExpress na temat Evo IX, choc ja slyszalem, ze Mitsu ma opuscic IX i od razu pojechac z X, ale to moze dotyczylo tylko Polski, gdzie ponoc ma nie byc w sprzedazy wersji IX :roll: ...):

 

"However, there will be no top-of-the-range 400bhp variant. The most powerful Evo IX will be the FQ-340. Cynics have suggested that's because 44 of the 100 limited-edition FQ-400 versions of the Evo XIII built remain unsold."

 

:twisted:

 

Zrodlo: http://www.autoexpress.co.uk/?http://ww ... p?id=53493

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...