Skocz do zawartości

Dlaczego warto imprezę..?


jaceksu79

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko Impreza - kazde z tych auto jest powolne (szybkie zaczynaja sie od 6sek do 100) bierz Impreze - przynajmniej masz frajde na sniegu czy blocie, wyskoczysz z kochanka w plener (tam gdzie zadna oska nie dotrze) wyciagniesz kumpla w lancerze z rowu bo masz reduktor, zawias duzo lepiej zniesie polskie dziurawe drogi (tak bylo do tej pory) i wg mnie mniej sracisz na wartosci przy odsprzedazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale 14sek do 100kmh?

To tez jest czescia systemu bezpieczenstwa aktywnego. Nikomu o zdrowych zmyslach, nie przyjdzie do glowy wyprzedzac czy robic jakies inne ryzykowne manewry na drodze.

Fakt. Na to nie wpadłem. Teraz bede sie bał wsiąść do swojego auta, ono tak szybko wyprzedza... Aż strach!

 

szybkie zaczynaja sie od 6sek do 100

Uwielbiam takie stwierdzenia :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Dla mojego kumpla z porsche turbo szybkie zaczynają się od 4sek do 100, dla mnie od 8. No i co to ma do tego że ta impreza kompletnie nie jedzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...szybkie zaczynają się od 4sek do 100, dla mnie od 8. No i co to ma do tego że ta impreza kompletnie nie jedzie?

jedzie z pkt A do B tak samo jak ten lancer i twoja mazda - no chyba ze spadnie snieg - wtedy wy stoicie i zakladacie lancuchy :mrgreen: a impreza lata bokami :twisted:

ps: zeby nie bylo ze jestem stronniczy mialem do czynienia z MX6 2.5V6 i zawalidroga to nie jest

ale do miana szybkiego auta tez mu wiele brakuje :idea: niestety mamy 2009r i teraz juz srednie diesle sa szybsze.

 

A moze wybierz Impreze 2.0D na raty? za zaoszczedzona kase na paliwie zaplacisz rate, a jazdy bedziesz bardzo zadowolony :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w czym może pomóc 4x4 z taką mocą, chyba w tym, że pod wyższą górę podjedzie.

 

Może w tym, że auto z takim napędem troche bardziej jedzie tam gdzie Ty chcesz, a nie - gdzie przy gorszej trakcji - jechać powinno. Sprawdzone organoleptycznie. Nawet latem.

 

jaceksu79, tak jak koledzy napisali wcześniej - nie patrz na 1.5l, bierz wersję 2.0l dużej różnicy w spalaniu być nie powinno a komfort jazdy lepszy. W moim podpisie masz spalanie dla 2.5l MY'07 A/T - nie wygląda to chyba tak strasznie - delikatnie traktuję pedał gazu.

 

Lancer jest ładny w porównaniu do subarowego Lanosa, ale temu Lanosu bliżej do starszych braci WRX/STI niż Lancerowi do Evo, tak mnie się wydaje - więc wciąż ma "to coś". :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...