Skocz do zawartości

Subaru Impreza Car audio


Marcin STI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Moze pokazecie swoje instalacje audio w autach bardzo by mnie ciekawily zdjecia i opisy paneli na drzwi i słupki Moglibyscie tez napisac jakie głosniki udalo wam sie wcisnąć w te mini miejsca na głośniki . :twisted: chetnie tez bym zobaczyl zdjecia radyjek :D moze to pozwoli mi latwiej wybrac ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karambol, majster inzynier Vampeer z majstrem inzynierem Flipperem przerobili moj projekt beta i zamontowali tak, ze nie ma bata :wink:

 

czyli statyw, 2 nozki tj gniazdo pasow kierowcy i pasazera, jedna do tylu na srodek tunelu pod kanape... i jeszcze tasma do podlokietnika na sztywno... kilkadziesiat przeciazen wytrzymalo dopiero pozniej sie odchylalo ale wystarczylo zacisnac tasme i znowu jazda :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karambol, majster inzynier Vampeer z majstrem inzynierem Flipperem przerobili moj projekt beta i zamontowali tak, ze nie ma bata :wink:

 

czyli statyw, 2 nozki tj gniazdo pasow kierowcy i pasazera, jedna do tylu na srodek tunelu pod kanape... i jeszcze tasma do podlokietnika na sztywno... kilkadziesiat przeciazen wytrzymalo dopiero pozniej sie odchylalo ale wystarczylo zacisnac tasme i znowu jazda :twisted:

Mój projekt mocowania statywu odparł się na gumach wykorzystywanych w bagażnikach w 126p. Wszystko bez drgan :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...