Skocz do zawartości

GAZ W BOKSERZE - nie do purystów....


Kulik

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio widziałem nowiutkie zagazowane STI, wię jak się okazuje można.

Sam jeżdżę w tej chwili samochodem z instalacją (innej marki) i nie narzekam.

Moje pytanie dotyczy gazowania bokserów. Otóż do tej pory myślałem o zakupie i ew. zagazowaniu normalnego FORESTERA 2.0 lecz coraz bardziej mam chrapkę na 2.0 TURBO.

Pytanie czy ktoś z Was gazował którykolwiek z tych samochodów ( może ma namiary na kogoś takiego?). Jeśli tak to gdzie, jaką instalkę wkładał i jakie ma doświadczenia wynikające z eksploatacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie posiaam jeszcze szuwarka żadnego, ale czytałem już sporo zagazowanych wątków tutaj. Ogólnie da się całości wyciągnąć nastepujące wnioski:

 

1) Silniki N/A gazują się bez problemu i działają (zalecana instalacja IV generacji)

 

2) Silniki turbodoładowane też da sie zagazować, ale podobno są problemy z zestrojeniem takiej instalcji (wymagany specjalistyczny warsztat a nie garaż zdzichu i synowie), źle zestrojona instlacja może prowadzić do wypalani tłoków :)

 

Tak więc, jak nie masz turbo to zagazuj, jak chcesz turbo, to wiedz, że zostałeś ostrzeżony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz sie dowiedziec mojej opinii na tan temat wal na prv a moja dobra rada jest nie poruszanie watku lpg na forum Subaru ......... mija sie z celem

 

dokładnie, bo do gazu to idole księcia Harry'ego posyłali ludzi! a tak serio to też bym pojeździł 2.0 turbo tyle, że na paliwo płynne :P

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...