Skocz do zawartości

Wybór projektu felg forum.subaru


radekk

Który wzór felg założył/a byś do swojego samochodu  

136 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak dla mnie troche bez sensu jest ten wybor, bo nie ma tu najladniejszych projektow :roll: :neutral:

 

Obrazek

 

Obrazek

 

ta pierwsza powinna być.

 

A czy po zakończeniu ankiety będą jakieś lekkie forumowe korekcje zwycięskiej felgi? Czy od razu idzie do fabryki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy chyba od rocznika, ale nie wiem dlaczego, ja mam rok prod. 2003 MY04 i homologację tylko na 16". Żałuję, bo na 17" mogłabym zmienić też hamulce :wink: .

Apal, ja mam tu przed sobą wydrukowany folderek z OBK September 2003, już w nowej budzie i w specyfikacji stoi - modele z 2,5 mają 16", a H6 ma 17"...

http://www.subaru.de/fileadmin/download ... back04.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apal, ja mam tu przed sobą wydrukowany folderek z OBK September 2003, już w nowej budzie i w specyfikacji stoi - modele z 2,5 mają 16", a H6 ma 17"...

 

Ano właśnie, ja mam 2,5 :roll: , zobaczę co się będzie działo, jak się ankieta skończy, bo i tak nie każda felga pasuje do mojej ciężarówki :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi sie 10. Sabor 6x3 ale tylko wtedy gdyby srodek mial okragly a nie szescian ;/

 

jak beda sie cenily fele?? jezeli komplet 16" do 2K to sie pisze ;-) oczywiscie pod warunkiem ze beda mi sie podobaly ;-) hmm jeszcze dumam ;-) jak apal bedzie wam brakowalo jednego zestawu do 16" to sie poswiece i wezme 16" natomiast jak beda marne szanse na 16" to bire 17" ktore bankowo beda ;-) o 18" mi sie nie mazy bo wtedy to te 2K za sztuke by poszly... pozdro....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytania dwa:

 

1/. Czy w 17" będzie rozmiar 5 x 100 czy tylko imprezowe 114,3? Czy 2-w-1 czyli 10 otworów...? ET = 48? A jaka szerokość 17"?

 

2/. Czy w wersjach nr 6, 7 i 8 szprychy wystają poza rant felgi czy nie? Czy któraś z nich mogłaby być w kolorze gun metal?

 

Anodowanie vs. malowanie - na korzyść anodowania, tylko musiałbym chyba wjechać w brąz średni lub ciemny? Zamiast trendi gun metal?

Hm... :lol:

 

Dziękuję za uwagę :o

 

 

:razz:

 

[edit literówka zmieniająca "sęs"]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala:

 

AD 1. Walka trwa:) Ale mysle, ze kierunkiem bedzie raczej 10 otworów czyli multispoke, chyba, ze decyzja bedzie inna.

 

AD 2. SABOR - do tablicy :) Co do koloru - jasne, moze byc gun-metal:)

Jezeli chodzi o anodowanie: niestety narazie wzornik jest ograniczony. Jednak sukcesywnie bedziemy sie rozwijali:)

 

PZDR

 

Bodek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego nie jestem pewien, ale jeśli płaci się za taką usługę, to nie wyobrażam sobie realizacji projektu bez jego uprzedniego zatwierdzenia. Co oczywiście skutkuje awanturą w przypadku wykonania czegoś niezgodnie z projektem. Co oczywiście wszystko psu na budę, bo prawdopodobnie firma nie podejmie się realizacji bez sporej zaliczki... Tak więc, pozostaje tylko... wiara :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak się wszystkim nie dogodzi,więc znając życie to wszystko szlag trafi :lol:

Zwróć uwagę, że jest ponad 80 głosowań. Jeśli 1/4 głosujących zadeklaruje też kupno, to biorąc pod uwagę, że minimalna ilość to 10 kompletów, teoretycznie mogą powstać dwa :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę, że jest ponad 80 głosowań. Jeśli 1/4 głosujących zadeklaruje też kupno, to biorąc pod uwagę, że minimalna ilość to 10 kompletów, teoretycznie mogą powstać dwa :grin:

tutaj już nie takie rzeczy się działy, na kalendarz forumowy też było pełno chętnych a już drugi rok go robimy :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...