Skocz do zawartości

29.11.2008 (SOBOTA) Ułęż z Wrooblem niezależnie od pogody


Bzyk

Rekomendowane odpowiedzi

ja jestem tym Idiotą, który przyjechał na zimówkach do Ułęża :mrgreen:

sporo bieżnika z moich nowych, zajebistych opon :shock: bezpowrotnie pozostało na lotnisku co jednak nie zmienia faktu, iż pojeżdzawkę należy zaliczyć do bardzo udanych :mrgreen:

 

próba bardzo ciekawa (coś koło 4,5km) - organizacyjnie bez zarzutu - paradoksalnie najsłabszym ogniwem okazali się sami uczestnicy którzy z czasem przestali pilnować porządku startów (może z winy niskich temperatur?) i dochodziło do drobnych przestojów

 

z jednej strony wyniki pozamiatał Jabar (dzięki za pokazanie jak powinno jeździć sti) a z drugiej strony tabelę zamknął Niebieski co w żaden sposób nie złamało ducha walki tego skromnego zawodnika z Mazowsza :mrgreen:

 

pozdrowienia dla Wszystkich i do następnego!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dzięki za pokazanie jak powinno jeździć sti
pokaz dotyczyl skrecania bo z moca ponizej 250 koni to niewiele mozna nawojowac :mrgreen:

 

ps.

evo X gt 350 jest ladne i takie .... cywilne

te popierdolki typeR dawaly rade, no i oczywiscie szacun dla kolegi w mazdzie mx5, ktory rowniez swietnie jezdzil,

 

zrobil ktos fotke czasow? Poniewieracz Bzyk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze czasy ktore zarejestrowalem do mojego odjazdu:

1. Jabar 3;04,2

2. rem ITR 3;05,3

3. Artur STI 3;06,2

4. Furious ITR 3;09,5

5. Ania CTR 3;09,8

6. Mazda MX5 3;10,6

 

Próba mega fajna, dzieki wszystkim za swietna zabawe :)

 

Fota czasow:

http://img511.imageshack.us/my.php?image=dsc1031wz6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem tym Idiotą, który przyjechał na zimówkach do Ułęża :mrgreen:

sporo bieżnika z moich nowych, zajebistych opon :shock: bezpowrotnie pozostało na lotnisku co jednak nie zmienia faktu, iż pojeżdzawkę należy zaliczyć do bardzo udanych :mrgreen:

 

ja też zostawiłem swoje nowe zimowe Good Yeary (200 km przebiegu) na płycie lotniska :oops:

jak się nie przewrócisz, to się nie nauczysz :roll:

 

dzięki chłopaki, że jednak nie dopłacałem za możliwość stawiania słupków :wink:

 

jak na pierwszy raz to jestem bardzo zadowolony. wiem, co teraz powinienem zrobić z autem i wiem, w którym kierunku coś poprawiać ze sobą.

 

dzięki za zachęcenie do przyjazdu. warto było.

 

nadal jestem w szoku, że dziś 4 razy tankowałem :shock:

nowe auto, potrzebne nowe przyzwyczajienia... :grin: jednak ani moja A4 ani A6 tyle nie żłopie. może to był ten dziwny dzwięk z tyłu auta - było słychać, jak się lej w zbiorniku tworzy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur - naprawde ogarniasz sprzet

 

dzieki ! :razz:

 

2. rem ITR 3;05,3

 

chyba za wczesnie sie zmylem :twisted:

 

nadal jestem w szoku, że dziś 4 razy tankowałem

kurcze nie wie wiem czemy Wam zawsze tyle pala... moze jezdzicie nie ekonomicznie :mrgreen: ? Ja wrocilem do domu z 1/4 zbiornika paliwa zatankowanego przed pojezdzawka...

 

rzeczywiscie pomyslowosc Wrobla co do ustawienia trasy - pierwsza klasa !

 

poza tym bylo sympatycznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spisałem i posortowałem wyniki.

 

1 Jabar 03:04,2

2 REM ITR 03:05,3

3 Artur STI 03:06,2

4 Furious ITR 03:09,5

5 Ania Civic 03:09,8

6 Mazda MX5 03:10,6

7 Bartez 03:10,9

8 Grzesiek STI 03:12,0

9 Adam Evo 03:14,4

10 Roland WRX 03:15,7

11 Małgosia Evo X 03:16,9

12 Kenny Civic 03:24,4

13 Symoni civic 03:25,2

14 Lofr ITR 03:27,2

15 Artur ZAQ GT 03:30,8

16 Mazda 323 03:30,9

17 Niebieski STI 03:31,1

18 Konrad CIVIC 03:33,2

19 Pixel CIVIC 03:34,2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba do tradycji bede zaliczal koniec moich opon w momencie kiedy zaczynam pomalu jechac prawidlowym torem jazdy..............

ale biorac pod uwage ze Jabara sprzet do wymiany kol jest wiecej wart niz mody w moim aucie :mrgreen: a na Ułężu bylem pierwszy raz mysle ze i tak nienajgorzej....

pozdro dla Carfita za prawy ...... z zazenowaniem stwierdzil na koniec - nie zle.... :evil: ( z jego twarzy wyczytalem - dobrze ze juz sie skonczylo... :mrgreen: )

 

szacun dla REM ITR no i Marcina w MX5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pokazanie jak powinno jeździć sti
pokaz dotyczyl skrecania bo z moca ponizej 250 koni to niewiele mozna nawojowac :mrgreen:

 

ps.

evo X gt 350 jest ladne i takie .... cywilne

te popierdolki typeR dawaly rade, no i oczywiscie szacun dla kolegi w mazdzie mx5, ktory rowniez swietnie jezdzil,

 

zrobil ktos fotke czasow? Poniewieracz Bzyk?

 

JABAR wielki szacun dla Ciebie oraz dla Twojej niesamowitej fury. Zasoby które włozyłeś w tego potworka, należycie zwracają się po kazdym przejechanym km. :mrgreen: Jak wrócą Ci koniki pod maske będziesz poza zasięgiem większości upalaczy !!!

 

ARTURG75 wielkie gratulacje za postęp i odwagę w opanowaniu SPRT'a

Dodam tylko że Artur jeździł z synem na tylnym siedzeniu :grin:

 

Brawa dla Ani z Type-r a za baaaaardzo szybką jazdę oraz gratulację dla chłopaków w ITR !!!

 

Marcin z Mazdy MX 5 to wg mojej skromnej opinii bezwzględny mistrz !!! To co chłopak wyrabia z tym 110 konnym roadsterkiem to klasa sama w sobie. Wielki podziw i szacunek się należy !!!!

 

Bardzo dziękuję wszystkim za towarzystwo i bezpieczną jazdę. Poziom wzrasta ze spotkania na spotkanie !!! Robi sięcoraz mniej "amatorsko"

 

Brawo dla Piotrka W. za wymyslenie tak ciekawej próby. ( alez on jest kreatywny :mrgreen: )

 

Do szybkiego zobaczenia na torze :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze chlopaki z hondy mieli 7 przejazdow kwalifikowanych :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

oska namieszac w ogolnej klasyfikacji to naprawde sztuka - gratuluje fajnych samochodow

 

a poniewaz jestesmy na formu Subaru to dodam ze te Evo to wcale takie szybkie nie som :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfita za prawy ...... z zazenowaniem stwierdzil na koniec - nie zle.... :evil: ( z jego twarzy wyczytalem - dobrze ze juz sie skonczylo... :mrgreen: )

 

Bartek nie przesadzaj było naprawde ok :lol: ! tylko te opony :evil:

 

Próba naprawde genialna, gratki dla Jabara :!: jego auto rzeczywiscie nie jechało, ładowanie w peaku 0.7 :shock: .Ale ja myśle że jego dopadł kryzys finansowy i oszczędza paliwo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfita za prawy ...... z zazenowaniem stwierdzil na koniec - nie zle.... :evil: ( z jego twarzy wyczytalem - dobrze ze juz sie skonczylo... :mrgreen: )

 

Bartek nie przesadzaj było naprawde ok :lol: ! tylko te opony :evil:

 

Próba naprawde genialna, gratki dla Jabara :!: jego auto rzeczywiscie nie jechało, ładowanie w peaku 0.7 :shock: .Ale ja myśle że jego dopadł kryzys finansowy i oszczędza paliwo :mrgreen:

 

w kolejnym sezonie re070 przechodza na polke "na tor" , moze bedzie lepiej.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfita za prawy ...... z zazenowaniem stwierdzil na koniec - nie zle.... :evil: ( z jego twarzy wyczytalem - dobrze ze juz sie skonczylo... :mrgreen: )

 

Bartek nie przesadzaj było naprawde ok :lol: ! tylko te opony :evil:

 

Próba naprawde genialna, gratki dla Jabara :!: jego auto rzeczywiscie nie jechało, ładowanie w peaku 0.7 :shock: .Ale ja myśle że jego dopadł kryzys finansowy i oszczędza paliwo :mrgreen:

 

w kolejnym sezonie re070 przechodza na polke "na tor" , moze bedzie lepiej.....

 

załóż slicka twardego, nawet zużytego zobaczysz jaka różnica :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze oszczedzac bo co chwile musze robic Ci przelew - to juz prawie jak alimenty

 

Lepiej cicho bądź żeby się żona nie dowiedziała... :mrgreen:

 

[ Dodano: Sob Lis 29, 2008 10:39 pm ]

JABAR wielki szacun dla Ciebie oraz dla Twojej niesamowitej fury. Zasoby które włozyłeś w tego potworka, należycie zwracają się po kazdym przejechanym km. Jak wrócą Ci koniki pod maske będziesz poza zasięgiem większości upalaczy !!!

 

To fakt! Jedno jest pewne: muszę zacząć trenować... już niebawem :mrgreen: , a narazie uzbrajam się w cierpliwość.... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widac 4 lapy nie zawsze maja przewage nad 200konna oska :)

 

najwazniejszy jest kierowca :roll:

 

zagotowalismy plyt hamulcowy.

 

zmiencie na SRF CASTROLA :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale biorac pod uwage ze Jabara sprzet do wymiany kol jest wiecej wart niz mody w moim aucie :mrgreen:

 

Jabar, to co Ty masz za sprzęt do wymiany kół? :shock:

 

Ps. I co się popsuło, że tak moc spadła?

do zmiany kol mam lewarek I klucz do kol ;) tyle ze to pierwsze wymaga 4 ruxhow reka by auto bylo w gorze i makite aby sie nie pocic;)

 

auto nie laduje bo wastegate sie przycina I doladowanie rosnie w tempie zolwim :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...