Skocz do zawartości

Kupiłem OBK H6


sypki

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z obietnicą - daję znać :smile: Co prawda długo to trwało, ale lepiej późno niż wcale -decyzja podjęta (teraz już wiem, że jedyna słuszna) :mrgreen: Jaka decyzja - wystarczy zerknąć do opisu "Auto" w moim profilu :cool:

 

Jak na razie OBK - super - choć już wiem, że automat mi nie podejdzie w tym aucie :???: Generalnie radzi sobie przyzwoicie, ale wolałbym jednak pomieszać lewarkiem :wink: Jedynym rozwiązaniem jest tryb manualny, ale tutaj z kolei "+" i "-" powinny zamienić się miejscami. Ale nie narzekam - jeździ się super i czekam na śnieg :grin:

 

Postaram się zapodać coś niedługo do topicu Moje Subaru :smile:

 

Pozdrawiam i dzięki za rady i sugestie, które z całą pewnościa przyczyniły się do podjęcia decyzji :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior - dzięki :smile:

 

Kario - generalnie nie narzekam :wink: Rzeczywiście tryb sport radzi sobie bardzo dobrze. Apropos audi - mam porównanie z A6 w tiptronicu - i tu odczucia są takie - tryb zwykły - zdecydowana przewaga audi, tryb sport - jest porównywalnie (ale chyba rzeczywiście z przewagą OBK).

A6 ma jedną zaletę - łopatki pod kierownicą :smile: (chyba polubiłem je dzięki RBR) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam12, ja mam w Sniezce lopatki, ale to to samo co w OBK. Z trybu automatycznego korzystam tylko przy bardzo spokojnej jezdzie, normalnie to wlasnie z drążka albo łopatek (z lopatek szczegolnie przy dynamicznej jezdzie).

 

Chodza bardzo przyjemnie jesli chodzi o sama prace lopatek, daja lekki opor, ale bez przesady. Nie kreca sie razem z kierownica, dzieki czemu zawsze wiadomo gdzie je znalezc. Jesli zas chodzi o czas reakcji skrzyni, to sekwencja/DSG to to nie jest oczywiscie, ale wg mnie zmienia b dobrze, czyli szybko ;) nie wiem jakie jest dokladnie opoznienie, ale jakbym mial strzelac, to bym powiedzial ze =< 0,5sek. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam12, ja mam w Sniezce lopatki, ale to to samo co w OBK. Z trybu automatycznego korzystam tylko przy bardzo spokojnej jezdzie, normalnie to wlasnie z drążka albo łopatek (z lopatek szczegolnie przy dynamicznej jezdzie).

 

Chodza bardzo przyjemnie jesli chodzi o sama prace lopatek, daja lekki opor, ale bez przesady. Nie kreca sie razem z kierownica, dzieki czemu zawsze wiadomo gdzie je znalezc. Jesli zas chodzi o czas reakcji skrzyni, to sekwencja/DSG to to nie jest oczywiscie, ale wg mnie zmienia b dobrze, czyli szybko ;) nie wiem jakie jest dokladnie opoznienie, ale jakbym mial strzelac, to bym powiedzial ze =< 0,5sek. :roll:

 

 

Dzięki za informacje. Muszę się przejechać. Czas zmiany auta się zbliża :)

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...