Skocz do zawartości

Upalanko??


Buffy22

Rekomendowane odpowiedzi

Następne upalanie 24 i 25 styczeń... Co do sprawy finansowej... Wszystko zależy od ilości uczestników.. Jeśli jest 10 samochodów cena wynosi 70 zł od auta 10+ więcej cena wynosi 50zł od auta.. Jeśli ktoś pragnie miec indywidualne upalanie np. w 5 samochodw i nikogo wiecej cena wynosi 100zl od samochodu.. (w tej opcji musi byc 5 aut).. Zgloszenia na forum albo pod numerem 512-825-593

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 445
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mailem pisac, ze to raczej ujecia z filmu jednoreki bandyta kontra plyta poslizgowa niz z jazdy sportowej...no uznajmy ze to zarcik byl i przestroga jak sie nie!powinno jezdzic :oops: a teraz niech mi ktos odpowie na pytanie czy sie cos dzieje jutro na placyku rajdowym bo nie wiem co robic :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dementuje jednoznacznie pogłoski jakobym chciał się pozbyć Jarka z prawego fotela... patrząc jednak na ostatnie upalanie w wykonaniu mojego samochodu to musze się sam zastanowić czy jeszcze ja się załapie na lewy fotel bo jeździłem najmniej chociaż powrót z Tomkiem do Świątnik wynagrodził wszystko… a jak komuś jazda moim pugiem sprawia radość no to hop…

 

ple,ple,ple chciałem sie poskarzyc na Buffiego, który dziś przez telefon pokazywał mi jak chodzi jego STI... potem jak wsiadłem do focusa to sie załamałem bo on nie chciał tak brzmiec!!! :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie zastanawiam czy nielepiej np. sie umowic na jeden dzionek zeby bylo wiecej sniega:) ?

...bo ja nie moge w sobote :cry::cry: a znajac Was to w niedziele bedzie tam wygladalo prawie jak dzis rano na zakopiance...sucho i przyczepnie:) (prawie)

 

a tak sie moj brat bawil na sniegu....tak czy owak w niedziele czy sobote WARTO !!http://pl.youtube.com/watch?v=a-VFV7x_zW8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...