Skocz do zawartości

Brak instrukcji w języku Polskim?


Boryz

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego nie ma insturkcji obsługi w jezyku Polskim do SUBARU FORESTER. Kupiłem nowy samochód w SIP ,a tu instrukacja po niemiecku :evil:

Może to jakieś niedopatrzenie - bo może taka instrukcja istnieje?

Ewentualnie w przynajmniej w języku angielskim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie ma insturkcji obsługi w jezyku Polskim do SUBARU FORESTER. Kupiłem nowy samochód w SIP ,a tu instrukacja po niemiecku :evil:
To trzeba było kupić Imprezę - chociażby dla instrukcji w języku polskim.

 

podobno tamte czasy sie skonczyly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

W zasadzie przewidzieliśmy wyprodukowanie nowych instrukcji, wzorowanych składem i formą graficzną oraz opracowaniem treści na instrukcjach do Imprezy i Legacy. Niestety takie pracowanie wymaga dość dużo czasu. Wprawdzie przewidywaliśmy to w naszych planach, lecz w momencie wydania zlecenia nie były jeszcze podjęte decyzje odnośnie wprowadzenia na rynek wersji Forester 5-ive. Pozytywne przyjęcie tego samochodu, a także zwiekszona sprzedaż innych wrsji doprowadziły do sytuacji, w kórej zapasy starych instrukcji zostały wyczerpane.

Aby skrócic czas oczekiwania zdecydowaliśmy się na dodruk "starych" instrukcji, które już w najblizszych dniach powinny do Panstwa dotrzeć.

Za powstały problem w imieniu SIP-u oraz własnym przepraszam.

 

Łączę pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Niestety mimo, iż Szanowna Dyrekcja wspominała coś o "najbliższych dniach" to wciąż nie otrzymałem instrukcji w języku polskim. Od czasu zakupu Forysia (połowa listopada) poczyniłem wyjątkowo duże postępy w nauce języka ojczystego naszych zachodnich sąsiadów :wink: , ale mimo to byłbym naprawdę bardzo zobowiązany :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie ma insturkcji obsługi w jezyku Polskim do SUBARU FORESTER. Kupiłem nowy samochód w SIP ,a tu instrukacja po niemiecku :evil:

Może to jakieś niedopatrzenie - bo może taka instrukcja istnieje?

Ewentualnie w przynajmniej w języku angielskim?

 

Mogę tylko poratować xerkiem instrukcji w j pol z 2001r.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę tylko poratować xerkiem instrukcji w j pol z 2001r.

pozdr.

 

Wielkie dzięki za propozycję. Przydałaby się jednak instrukcja do nowego modelu (2002 wzwyż). Mam jednak nadzieję, że SIP się szybko zrehabilituje i w obsłudze nowych klientów nie będą musieli go wspomagać wierni fani marki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Instrukcje są gotowe i są właśnie wysyłane do nabywców samochodów.

W przypadkach, w których nie dysponujemy adresem klienta bedą pezkazane właściwym dla miejsca sprzedaży dealerom.

 

Łączę pozdrowienia ..... i przepraszam za opóźnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...