Skocz do zawartości

Płyta do nawigacji z mapą na Polskę


malutki

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Znający się na rzeczy człowiek skompilował z kilku płyt krążek, który jak twierdzi działa z fabryczną nawigacją w Subaru. Ma mapę Polski i podobno nawet po polsku gada.

 

Szukam chętnych do testowania w Warszawie lub Krakowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze sprzedazą takich "pasujących" map Navi zgłaszał się już wczesna wiosną ktoś do mnie ( chyba 200zł szt ) podobno działa bez problemu . W swoim aucie nie sprawdzałem . Podobno sa trudności z wyjęciem płytki :!:

szczególnie w nowych typach nawigacji pare osób się zgłosiło z prośbą o pomoc.

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze sprzedazą takich "pasujących" map Navi zgłaszał się już wczesna wiosną ktoś do mnie ( chyba 200zł szt ) podobno działa bez problemu . W swoim aucie nie sprawdzałem . Podobno sa trudności z wyjęciem płytki :!:

szczególnie w nowych typach nawigacji pare osób się zgłosiło z prośbą o pomoc.

AK

 

AK ja nic nie chcę sprzedawać... jesli okaże się, że działa jak ów człowiek twierdzi, to możemy sie tylko cieszyć... nie mam Subaru z nawigacją więc jeśli ktoś chce spróbować - zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poproszę dla znajomego.

 

Hogi możemy sie umówić wspólnie i potestować... zależy mi na tym, żeby być przy tym...

 

[ Dodano: Pon Sie 11, 2008 10:04 pm ]

Nie napisałem nic takiego.

 

Może tylko takie wrażenie odniosłem... jeżeli okaże się, że ta płyta rzeczywiście działa, to będzie to może nie tyle "prztyczek w nos" dla SIP ile wskazanie, w jakim kierunku się poruszać, żeby znaleźć rozwiązanie problemu powiedzmy sobie szczerze co najmniej dziwnego. To, że działanie (a nie tylko bierne czekanie) ma sens pokazuje przykład dołożenia do fabrycznego ekranu innej nawigacji i spięcie tego tak, że to chce działać - gdyby czekać tylko na rozwiązanie płynące "z góry" to do tej pory nawet tego by nie było...

 

Może warto będzie nie czekać na to, co podadzą nam na tacy koledzy z centrali Subaru tylko jeżeli to zadziała to samemu skontaktować się z producentem map i software'u i przygotować własne, w pełni legalne płyty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto będzie nie czekać na to, co podadzą nam na tacy koledzy z centrali Subaru tylko jeżeli to zadziała to samemu skontaktować się z producentem map i software'u i przygotować własne, w pełni legalne płyty?

Obawiam sie , ze to nie takie proste.. :cool: ..Najłatwiej jest miec swój samochod i włozyc do niego płyte z navigacja kupiona powiedzmy "na bazarze" od nieznajomego sprzedawcy..... :mrgreen:

AK

ps.podobnie uzywanie plyt Navi od Toyoty.....oficjalnie to pewnie przestepstwo.... :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się niedoczekałem interesującego rozwiązania i fabryczną navi mam już wymontowaną .... czeka na kupca ...

 

Temat map do fabrycznej navi wraca jak bumerang, kiedyś w trakcie testów jeden z kolegów trafił do szpitala a wyników nie opublikował :arrow: klątwa :?:

 

Dziwi mnie, że działająca mapa jest (ma być) kompilacją kilku map ? ... Czyli co ... europa od garmina, polska od toyoty, a czechy od lexusa ???

 

ps.podobnie uzywanie plyt Navi od Toyoty.....oficjalnie to pewnie przestepstwo....

 

Podobnie jak używanie GPmap'y w wersji powiedzmy "OEM" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...