Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Miała kiedyś też zabawną sytuację, jadąc forysiem pozdrowiła kolesia jadącego obok tez forysiem na śląskich blachach, na światłach koleś opuścił szybę i zapytał "my się znamy? czy tylko chce mnie pani na kawę zaprosić?" Jak mu powiedziała, że go tylko pozdrawia to koleś nie zrozumiał i miał głupią minę.:shock:

Od tego czasu powiedziała, że nie będzie pierwsza pozdrawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem z kluczykami do Subaru w salonie powinno się dostawać taką małą karteczkę, by pozdrawiać, no ale pewnie wielu ludziom wydaje się to strasznie obciachowe. Ogólnie to w naszym narodzie jakiś takich chłód i drętwość straszna się czai, trochę brak spontaniczności, chyba uchodzi z ludzi zaraz po zakończeniu studiów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta, to ja Ci powiem bardziej szokującą rzecz. Teraz "kupowacze" Imprez nawet nie chcą jechać na darmowy SJS ! Era fascynatów już się chyba skończyła, żeby było zabawniej przed kupnem WRXa ani ja ani matka nie byliśmy fanami marki, a jednak nie mogliśmy się doczekać SJSu. Teraz to Imprezy sami miszczunie kierownicy kupują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko zagladam na to 4um i niekojarze wszystkich userów :(

 

Nie masz takiego obowiązku 8). Dla nas to było tylko dość zabawne, bo OGS jest b. aktywnym forumowiczem i jest go wszędzie pełno :twisted:

 

LOL :lol::twisted:

 

a Ciebie OGS prosze o przebaczenie :mrgreen:

 

hmm... no dooooooobra :wink:

witamy na 4um (nota bene - fajny skot 8) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika hmm... bordowego... zielonego... (nie pamietam :oops:) Outbacka (poprzednia buda), ktory kiwnal mi na K. Jadwigi... odmachalem - mam nadzieje, ze widzial :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta, to ja Ci powiem bardziej szokującą rzecz. Teraz "kupowacze" Imprez nawet nie chcą jechać na darmowy SJS ! Era fascynatów już się chyba skończyła, żeby było zabawniej przed kupnem WRXa ani ja ani matka nie byliśmy fanami marki, a jednak nie mogliśmy się doczekać SJSu. Teraz to Imprezy sami miszczunie kierownicy kupują...

To faktycznie dziwne, nie mam pojęcia jak się to przedstawia procentowo - ale "miszczóff" pośród kupujących nie da się uniknąć. Tak długo jak się taki człowiek tylko autem lansuje, to pal sześć, ale jak depcze bez opamiętania a potem go między krawężnikami miota, to przykre jest i obciach straszny. No i wyrabiają potem opinię, że jak u mnie rodzina usłyszała, że chcę subaru kupić to normalnie jakbym na łyso się zgolił, codziennie pijał koktajle do jajecznicy z bananami bez żółtek, kupił dres od ruskich i czarne BMW z naklejką M i dieslem pod maską katował :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika hmm... bordowego... zielonego... (nie pamietam :oops:) Outbacka (poprzednia buda), ktory kiwnal mi na K. Jadwigi... odmachalem - mam nadzieje, ze widzial :twisted:

 

Dziękuję bardzo! To byłem ja i mój bordowy obk.

Pozdrawiam również.

P.S.

Byłeś mocno zaskoczony, ale ja z obk macham albo przynajmniej mocno się uśmiecham do kierowników subaru.

 

Sławek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdrawiam wszystkie widziane forestery (inne modele sie chowają po krzakach?)człowiek wyrwie sie z biura..w ważnych sprawach 8) a tu inwazja leśników..aż nie miałam jak machać..tyle ich było...a Hans poczuł sie maleńki i osaczony..teraz żeby go uspokoić musze jechać z nim za miasto pośmigać troszke :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla BURAK siedzącego za sterami srebrnego outback-a KR 5294T, który dzisiaj ok 13-tej "skakał" po 29-Listopada.

Najpierw zablokował mnie, a kilometr dalej zajechał mi drogę oczywiście bez włączania kierunku, poczułem relaksujący masaż stopy gdy stanąłem na hamulcu coby nie zainstalować się w jego prawe tylne drzwi :twisted:

Dla ułatwienia dodam, że całą 29-tą jechałem prawym pasem, a klient skakał po pasach jak pomylony.

Wstyd mi było, że taki pacan jeździ subarką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek, pozdrów siebie i swoją Mamę. :wink:

 

Pozdrowiłem ich, kazali podziękować :wink:

 

 

Pozdrowienia dla nowego czarnego Legasia kombi z przyciemnianymi szybami, który wczoraj po 13.00 przemknął przez pl. Kościuszki. Kierowcy nie pozdrawiam, bo go nie zdążyłem zobaczyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... Jednak macie rację o Legasiakach, które nie odmachują. Jechałem dzisiaj do Tarnowa i z powrotem, mijałem dwa legasiaki, identyczne jak moje, tylko srebrny i czarny. Zrobiłem z siebie idiotę (machałem) i choinkę (mrugnąłem) i nic... ZERO odzewu! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mijałem dwa legasiaki, identyczne jak moje, tylko srebrny i czarny.

W moim pojmowaniu "identyczny" nie znaczy dokładnie to co "taki sam" :) Taki sam samochód może mieć inny kolor, bo samochód jest tego samego typu, rodzaju. Ale jak coś jest identyczne to się musi zgadzać co każdego szczegółu, łącznie z kolorem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...