Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam wszystkich, ktorych widzialem dzisiaj na rajdzie (niebieski STI jadacy przede mna, jakis ciemny Forester jadacy za mna), jak rowniez 2 Imprezy widziane na starym miescie w Olsztynie (niebieski STI z tablicami Kxxxxx i czarny GT na olsztynskich blachach).Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudzilem sie!! :D

OGS, WRX, Wełniacz, dzieki za pozdrownienia, odwzajemniam je niniejszym.

Forumowicz ze mnie marny nad wyraz :oops: , ale sie poprawie.

Na poczatek zalaczam fotoreportaz ze Zlotu Plejad 1/2 :wink: , w który wzialem udzial moim pierwszym WRX :twisted: . Zapewniam, że mundurowi, którzy sterczeli ze sprzętem na PKC :wink: mieli takie miny :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miales szczescie juz 1 krakowiak miał na Ciebie polował karteczkami :D nie tylko on :twisted: :wink: Pozdrawiam i wiecej przy rondzie Grzegorzeckim rozgladaj sie na machajacych ;) Pozdrawiam machajacy od Twojej prawej (recznej) reki ;) Wełniacz :)

 

I pozostań tu anonimowy i niezaangażowany w mieście Kraków mieszkając :wink:

Ubolewam, że nie zauważyłem pozdrowień :oops: , ale krążąc po mieście:

a/ słucham telefonu;

b/ gadam do telefonu;

c/ wkurzam sie na tych, którym sie nie spieszy :twisted: (wiem, nieładnie)

jeżeli nie a,b lub c to gapie sie na swiatla czekajac na zielone z nogą nad gazem - w tym samochodzie to nigdy sie nie nudzi :lol:

Pozdrawiam :!:

PS Bywa, ze przemieszczam sie tym:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

comoor, ja Cie przylapalem kilka razy na Luzyckiej przy parkingu strzezonym. Zaraz przed skretem na Tuchowska po lewej stronie jest przystanek - tam parkowales na chodniku i chyba na kogos czekales (2 razy) ... ja parkuje wlasnie na tym parkingu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich Subaru spotkanych na Rajdzie Polski a było ich wieeeeeele.

Szczególne pozdrowienia na czerwonego GT kombi na białych felgach z naklejką klubsubaru.pl (WB xxxx) który mi pomachał jak włączałem się do ruchu w Kosewie na trasie Mikołajki-Mrągowo.

Pozdrowienia dla Dyrekcji z którą mijaliśmy się w sobotę popołudniu w okolicach parku serwisowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Mamusi, której Srebna Szczała stała dzis rano pod domem Mamci, a ja z Magdą akurat przejezdzalismy tamtędy 8)

 

jaaaaaaaaaaasne..niech zgadne..byliście w "hangarze" po drugiej stronie ulicy :wink:

Commor..jeśli już trafiłaś do nas zbłąkana duszyczko rozumiem że zawitasz na forumowe kiełbaski 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

comoor, ja Cie przylapalem kilka razy na Luzyckiej przy parkingu strzezonym. Zaraz przed skretem na Tuchowska po lewej stronie jest przystanek - tam parkowales na chodniku i chyba na kogos czekales (2 razy) ... ja parkuje wlasnie na tym parkingu :wink:

 

Nic nie ujdzie Waszej uwagi! :)

W rzeczy samej grasuję często w kurdwanowsko - piaskowych stronach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...