Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze raz pozdrowienia dla kierownika niebieskiej subraki imprezy wrx studiujacego na prawie w toruniu...odbyliśmy ciekawą rozmowę i kolega był "wstrząśniety" moja wiedza na temat subarek... :D tylko podobno nie jest forumowiczem..jak tak można?? nio jak?? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako, wszystko z przymrozeniem oka :wink: ale chodzilo o dwuznacznosc koszenia... (bynajmniej nie trawki)... tak samo mozna kosic kosa ruchami okreznymi jak i samochodem - rowniez ruchami okreznymi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako, wszystko z przymrozeniem oka :wink: ale chodzilo o dwuznacznosc koszenia... (bynajmniej nie trawki)... tak samo mozna kosic kosa ruchami okreznymi jak i samochodem - rowniez ruchami okreznymi :mrgreen:

 

 

Ok, nie przekonałeś mnie (rzucasz i wycofujesz się z zaproszenia) no i Twój "baner" OGS !, ten na dole!!!, dalej tam jest.

 

Pozdrawiam,

Jako

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we wtorek to masz być jeszcze na kiełbaskach pod Halą :mrgreen:

 

Impreza kończy się około 16, spakowanie sprzętu, może o 18 uda nam się opuścić stolicę górnego śląską, to akurat Kraków wypadnie w okolicach 20 :) A tak na serio to nie daję głowy, że się uda, ale może zdążę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam tego gościa z Wielkopolski, który był na Mistrzostwach Polski Leśników w biegu na orientację ;) Ja niestety kiepsko się orientowałem i pomimo tego, że miałem go cały czas na oku (znaczy samochód) to nie przylukałem kierowcy. Ni stąd ni zowąd subaraczek nagle znikną i nie zdążyłem zapytać, czy łon może z forumu naszego jest, albo czy moze na Plejadach był...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy niebieskiego STI obklejonego w żółte naklejki. Pozdrowienia tym większe, że ów kierowca mrugał (mama nie zdążała odpowiedzieć) .

Drugie pozdrowienia dla kierownika srebrnego ururbionego Foresia widzianego niedaleko salonu Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...