Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Antypozdrowienia dla niebieskiego WRX lub STI, ktorego wlasnie zakuli pod Teatrem Wspolczesnym na Mokotowskiej - dobrze Ci tak, nie znosze jak sie parkuje na miejscach dla inwalidow

 

Dodam tylko, że właściciel tego WRX/STi wykazał się mocną gapowatością - w tym miejscu Straż Miejska jest co 15 minut i regularnie zakuwa parkujących na miejscach dla niepełnosprawnych :twisted: (forumowicz Siela może na ten temat powiedzieć dużo więcej - jego ojciec zaraz obok ma biznes i regularnie obserwują sceny ze Strażą Miejską w roli głównej).

 

A co do parkowania na miejscach dla niepełnosprawnych - mnie też krew zalewa, jak widzę bezczelnych ludzi robiących coś takiego. W moim pasztetowym bemowskim Kierfóże, na parkingu, miejsca najbliżej wejścia są dla niepełnosprawnych. Parkują tam oczywiście w pełni sprawni. A co dziwniejsze, przez cały czas stoi tam ochroniarz, do którego kiedyś wyjechałem z nieprzyjemną uwagą, że po cholerę on tam stoi, jak to nic nie daje. Na co mi odpowiedział, że zwraca czasem ludziom uwagę, a oni na to, że "nie ma gdzie indziej miejsc", olewają go i idą w spokoju do Świątyni Konsumpcji, wypełnić swe puste życie ulubioną rozrywką III (i IV) RP :twisted:.

 

Ja jestem strasznie na to uczulony, na takich miejscach przeważnie stają gnoje w droższych autach... Kiedyś powiedziałem starej babie, że jak nie zjedzie to jej koła poprzebijam :lol: I od razu pojechała, gdzieś dalej... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla kierownika srebrnego STI MY'06 widzianego dzis na skrzyzowaniu ul. K.Orbitza z Oczapowskiego (Olsztyn) kolo godziny 8.

Pozdrowka dla kierownika niebieskiego GT-ka widzianego dzis na Warszawskiej, kolo Kortowa (Olsztyn). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antypozdrowienia dla niebieskiego WRX lub STI, ktorego wlasnie zakuli pod Teatrem Wspolczesnym na Mokotowskiej - dobrze Ci tak, nie znosze jak sie parkuje na miejscach dla inwalidow

 

Dodam tylko, że właściciel tego WRX/STi wykazał się mocną gapowatością - w tym miejscu Straż Miejska jest co 15 minut i regularnie zakuwa parkujących na miejscach dla niepełnosprawnych :twisted: (forumowicz Siela może na ten temat powiedzieć dużo więcej - jego ojciec zaraz obok ma biznes i regularnie obserwują sceny ze Strażą Miejską w roli głównej).

 

też go widziałem jak już był zakuty bo akurat byłem w firmie :D i potwierdzam słowa forumowicza Przemeq

 

A no i oczywiście pozdrawiam Kurczaka, z którym wczoraj sie bujaliśmy po stadionie no i tych innych spotkanych forumowiczów i nie spotkany forumowiczów na czele z Adamusem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też go widziałem jak już był zakuty bo akurat byłem w firmie :D i potwierdzam słowa forumowicza Przemeq

 

Siela, to gdzie Ty pracujesz? Bo moj OBK stoi 200 dalej w gore ulicy :cool:

 

Wlochaty - swiete slowa, tam SM grasuje 34985734986739867495 dziennie i to codziennie, co ciekawe tylko ekipa od wnyków :twisted:

 

Parkowaniu na miejscach dla inwalidow mowie zdecydowane NIE :!: Maja wystarczajaco przechlapane w zyciu, inna rzecz, ze sporo z tych plakietek jest "zalatwiona" - ale to taki "lokalny" koloryt... :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siela jest gwiazdą teatru :mrgreen:.

 

no jasne... żadna rewia sie bez mnie nie obejdzie :D

 

a tak na serio to na ul. Mokotowskiej 9 lok.1 jest Agencja Nieruchomości :) niedługo będzie już szyld :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na serio to na ul. Mokotowskiej 9 lok.1 jest Agencja Nieruchomości :) niedługo będzie już szyld :)

 

to się nazywa ukryta reklama :twisted:

 

jak sie jest od 12 lat na rynku to takie reklamy nie są potrzebne :D ale zapraszamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie jest od 12 lat na rynku to takie reklamy nie są potrzebne :D ale zapraszamy :D

to też się nazywa ukryta reklama :twisted:

 

Siela, pracujesz w Dziale Marketingu, co? :twisted:

 

ja? nie no co ty :D a chcesz ulotkę ?? :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inna rzecz, ze sporo z tych plakietek jest "zalatwiona" - ale to taki "lokalny" koloryt...

 

Procedura zdobycia takiej plakietki jest tradycyjnie po "polsku" zamotana i wymaga stania w fafnastu kolejkach z plikiem zaświadczeń w ręce, tak, że po pewnym czasie może się odechcieć tego wszystkiego...wiem, bo jestem na świeżo po załatwianiu (legalnie) takiej plakietki.

 

Pomijam fakt, że na wszystkie inne przywileje związane z posiadaniem renty też trzeba składać masę papierkologii - absurdalny jest np. fakt, że po chyba przeszło 2tygodniowym czekaniu otrzymałem decyzję, o przynaniu mi dodatku do renty od Miasta, ale... żeby dostać te kilka groszy, muszę złożyć kolejny wniosek o wydanie kasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na serio to na ul. Mokotowskiej 9 lok.1 jest Agencja Nieruchomości :) niedługo będzie już szyld :)

 

No prosze - to Twoj GT na radomskich blachach tam staje od jakiegos czasu? :-)

 

dokładnie... :D musze przerejstrować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: ???

 

Warszawiacy, wytlumaczcie panu jakie to ulotki tonami dostaje sie za wycieraczki w centrum Wawy :mrgreen:

 

a to takie plakietki gdzie panie pokazaują jakie to mają fajne bajery :D co potrafią i gdzie można to sprawdzić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla kierowcy złotego Legacy widzianego dzisiaj rano na Wiertniczej. :evil:

Jak kierunkowskazy niepotrzebne - to urwać należy w cholerę te wajchę po lewej stronie kierownicy, po co ma tam tkwić...

A mieszczenie się "na grubość lakieru" w slalomie między samochodami też godne podziwu...

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inna rzecz, ze sporo z tych plakietek jest "zalatwiona" - ale to taki "lokalny" koloryt...

 

Procedura zdobycia takiej plakietki jest tradycyjnie po "polsku" zamotana i wymaga stania w fafnastu kolejkach z plikiem zaświadczeń w ręce, tak, że po pewnym czasie może się odechcieć tego wszystkiego...wiem, bo jestem na świeżo po załatwianiu (legalnie) takiej plakietki.

 

Pomijam fakt, że na wszystkie inne przywileje związane z posiadaniem renty też trzeba składać masę papierkologii - absurdalny jest np. fakt, że po chyba przeszło 2tygodniowym czekaniu otrzymałem decyzję, o przynaniu mi dodatku do renty od Miasta, ale... żeby dostać te kilka groszy, muszę złożyć kolejny wniosek o wydanie kasy...

 

W Poznaniu nie jest taka tragedia (dziadek załatwiał) to żeby otrzymać kopertę np. przed domem musiał wypełnić tylko jedno pismo :razz: Ale za to czas reakcji na pismo to plus minus 3 tygodnie :mrgreen: Więc jest zajebiście :cool: jak komuś się spieszy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...