Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam kierowniczkę / kierownika blue sti na blachach z UK, z kierą po niewłaściwej stronie :mrgreen: , zaparkowanego wczoraj wieczorem pod klubem fitness na drawskiej

 

To mógł być Koval, który takie nabył, po tym jak kupiłem od niego jego GTeka :cool:

 

Chwali się nim w Jade Nielegala.

 

Pzdr

Bananaboy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla tego przedziwnej urody anglickiego białaska upolowanego dzis koło 19 na moim ekskluzywnym osiedlu :

 

 

 

Obok niego stoi zawsze taki sam tylko, że czarny ;) A jak pojedziesz w dół Sarmacką, zobaczysz dwa pięknie odrestaurowane hamerykańskie klasyki ;)

 

Tak tak tylko ten czarny to już tu tak od dawna, że nawet zapomniałem go do pozdrowień dołączyć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się też rozpoczącie roku przeciągało

 

Mnie sie zakonczenie przeciagalo... czasem nawet do tygodnia :razz: :mrgreen:

 

dla niekumatych...kiedyś tyle klas podstawówki było

 

No nie mow, ze taki stary jestes zeby to pamietac... Przyznaj sie, dziadek Ci przy Wigilijnym Stole opowiadal takie historie :wink: :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Szakala i jego niebieskiego STI, którego to zobaczyłem dziś w lewym lusterku w korku przed tunelem pod rondem Zesłańców.

 

Tak, tak... to ja kazałem mojej lepszej połowie dawać Ci sygnały przez okno, że Cię wpuścimy

Odpozdrawiam i dzięki wielkie, za wpuszczenie mnie przed siebie, tak się domyślałem, że ktoś z forum :grin:

 

[ Dodano: Pią Wrz 04, 2009 11:37 pm ]

Pozdrowienia dla Szakala z którym dziś majstrowaliśmy przy naszych Subarkach
Odpozdrawiam, super było, a zwłaszcza moje upalanko na cmentarzu, pierwszy raz od zrobienia motoru, nie mogłem się powstrzymać :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak... to ja kazałem mojej lepszej połowie dawać Ci sygnały przez okno, że Cię wpuścimy
I oczywiście ogromne pozdrówka dla Twojej lepszej Połowy, trzeba było machać, to bym się zatrzymał :grin: , a wogóle to zapraszam do mnie do pracy do Blue City, poziom -2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika oświniaczonego GTka na TK......, zaparkowanego pod moim biurowcem dziś po południu na Al. Jana Pawła II 27, uważaj, tam fotki często robią... :razz: :mrgreen:

 

Nie tak często, na pół roku stawania tam miałem jedną wpadkę i to bez konsekwencji - nieudacznicy zrobili zdjęcia biurowca, mojego ex nissanka, znaku zakazu zatrzymywania się... Ale żadne ze zdjęć nie połączyło tych trzech elementów :mrgreen::mrgreen: Głąby.

 

Dołączam się do pozdrowień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oczywiście ogromne pozdrówka dla Twojej lepszej Połowy, trzeba było machać, to bym się zatrzymał :grin: , a wogóle to zapraszam do mnie do pracy do Blue City, poziom -2

 

Lepsza połowa dziękuje za pozdrowienia i kazała powiedzieć, że Lanos STI to nawet fajny jest (a ona jest fanką wcześniejszego modelu) :cool:

A koło Ciebie w Blue City to już nawet parę razy przejeżdżaliśmy, ale jakoś nie było okazji się zatrzymać :roll: .

No ale teraz jak już mamy zaproszenie to na pewno skorzystamy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...