Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

A ja pozdrawiam i wielka dziękówa dla blackdogwwl i Ani za pomoc i miło spędzone niedzielne popołudnie :grin:

 

Odpozdrawiamy serdecznie :D

Naprawdę było miło :)

I w Subaru da się spać no nie Szakal :wink:

Impreza to rodzinne autko :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla czarnego oświniaczonego STI 03-05 na Wiertniczej w Warszawie - 10.30, a potem w Konstancinie. Uprzejmości były :cool:

 

Także pozdrowionka dla wiśniowego forka (chyba mazutowego) z rejesteracją PO... Mc Donalds Białystok ok. 18.00/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam miniętych slalomem: kierowniczkę czarnego WRX’a na Wilanowskiej za Wita Stwosza, kierownika niebieskiego GT’ka na Puławskiej przed Racławicką i wielu innych w Legacach, Outback’ach i Forester’ach miniętych błyskawicznie przez chorego :wink: kierowcę czarnego CRF’a w Pomarańczowej kurtce :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mijałem tą laskę w WRX’się, to pomyślałem, że może to Barbie, ale Ona miała chyba duży spoiler... sprawdziłem jak wygląda teraz:

http://picasaweb.google.c...ey=btSrkOVNlaQ#

masakra :shock: co nie Eddie? Zajebisty :mrgreen:

zajefajna ta impreza. Takie coś chętnie do pary dla Forka. Właśnie taki i tylko taki :twisted: :!:

 

[ Dodano: Pon Sie 31, 2009 11:46 pm ]

a przy okazji - pozdro dla Michaela spotkanego dzisiaj na Pileckiego. Kiwka była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia i podziekowania dla ekipy zespotowanej w Radomiu, szkoda ze pokazy zakonczone w taki sposob... :cry:

 

Odpozdrawiam serdecznie :cool:

 

Wielkie podziękowania dla Maćka i Agi za transport do Radomia, a Simonowi za drogę powrotną :cool: - moje dziecko szczęśliwe, wybiera w Subarakach - STI pojechał - GT-kiem wrócił :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla czarnego oświniaczonego STI 03-05 na Wiertniczej w Warszawie - 10.30, a potem w Konstancinie. Uprzejmości były :cool:

 

przyjemnosc po mojej stronie. ten kolor to lepiej wyglada na lodowce niz na sti, ale to chyba nie jest oslawiony mica blue?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja . Z zasady puszczam milosiernie plankton i nie walcze jak wiem ze wygram. Pozdrawiam

ale ja się nie ścigałem, nawet gazu w podłodze nie miałem...ot taki leniwy wyjazd ;)

 

oj tam ,zaraz scigam,trzeba zawsze byc czujnym , znam te psychologiczne zagrywki. Jak sie jezdzi sti to tak jakby bez gaci chodzic po marszalkowskiej. Niby mozna , ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko, te które spamiętałem:

srebrny bug-eye, chyba na warszawskich tabekach z czarną świnką na lusterku, około 11:30 na zakopiance, kolega jechał w stronę Zakopanego;

oraz dla oświniaczonego, niebieskiego GTka zaparkowanego na Karmelickiej około 13 w Krakowie. Pozdrawiam. :)

 

EDIT - nie dodałem, że to było wczoraj.. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...