Skocz do zawartości

Witam wszstkich!


Saval

Rekomendowane odpowiedzi

Mamusia cos ostatnio rzadko tu zaglada to sie dzieci rozbrykaly i szalenstw im sie zachciewa :lol: Prawde mowiac to tez bylbym bardzo szczesliwy jak by mnie ktos z Krakowa przewiozł Subaru po sniegu bo w lecie jezdzilem ale nigdy w zimie wiec czekam na snieg i propozycje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja bym był bardzo chętny na przejażdzke Subaru, nie musi być impreza, ważne żeby był bokser (chciałbym usłyszeć jak to w środku brzmi)...Powiem, że raz siedziałem w Legacy 2.2 sporo temu, a przyjemnych dźwieków nie było mi specjalnie usłyszeć...spokojniutka jazda...Najchetniej w okolicach Krakowa...Jeśli by ktoś był takim dobrym samarytaninem, będę wdzięczny (chętnie postawię jakieś pifko, albo coś mocniejszego :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamusia cos ostatnio rzadko tu zaglada to sie dzieci rozbrykaly i szalenstw im sie zachciewa :lol: Prawde mowiac to tez bylbym bardzo szczesliwy jak by mnie ktos z Krakowa przewiozł Subaru po sniegu bo w lecie jezdzilem ale nigdy w zimie wiec czekam na snieg i propozycje :wink:

 

 

Trzeba cieszyc sie chwila bo jestem nowy i nie wiem czy mnie mamusia kochana bardzo (zgodnie z zaleceniami Szanownej podlizuje sie ile wlezie) zaadoptuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawde mowiac to tez bylbym bardzo szczesliwy jak by mnie ktos z Krakowa przewiozł Subaru po sniegu bo w lecie jezdzilem ale nigdy w zimie wiec czekam na snieg i propozycje :wink:

 

puki co w Kraku śniegu ani widu ani słychu :roll: ale jak sie pokaże to ja też chętnie skorzystam z możliwości przejażdzki 8)

 

pozdrawiam-michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowego forumowicza.

Ja tez bym chetnie prosil zeby mnie ktos przewiozl jakims GT/WRX lub STI, moze byc tez cos bez turbo :P w Rzeszowie ciezko psotkac jakies szybkie Subaru :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oj niedobrze od folkswagenow to mamy na forum takiego jednego

Modlitwa: i nie bedziesz czcil innych (aut) przede mną :lol:

A co do adresu boga ...hmm to byla gospodarka i jej sluzki "trendy "...adres znasz :twisted:

 

Pozdrawiam

 

Lucek :!: na kolana :!: :!: nie wszyscy posiadacze VW sa tacy..moj jest prawie Subaru... nie ma ramek przy szybach 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...