Skocz do zawartości

Podzial na regiony ;-)


sfaragdas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 325
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chcac neichcac juz widze ze jest 174 odpowiedzi w tym temacie niezle jak na poczatek... heee...

 

[ Dodano: Pon Sie 04, 2008 11:13 pm ]

moge tez powiedziec ze dres w audi mercedesie czy betli z 4 litrowym czy tam 5 litrowym silnikiem tez mnie wezmie ale to nie jest to samo... oni maja w glowie skora fura i komopra... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem z kad wam sie to urwalo... 16 wystarcza... ale letnie musze zalozyc bo obecnie ma zimowki... co do rozrzadu (pasek rolki pompa napinacz uszczelki) to nie jest tragedia miedzy 1000 a 1200 sie zmieszcze ;-) do tego dochodzi olej motul, klocki EBC i plyn chamulcowy, no i musze zainwestowac w chlodnice. filtr paliwa, filtr oleju, oleje w skrzyni i moscie... no troche jest wydatkow na pierwszy raz ale jak to sie mowi lepiej zapobiegac niz leczyc

...i słownik. Darmowy na www.pwn.pl . Swoją drogą mam nadzieję , że Hogiego nie zabiłeś...

ale letnie musze zalozyc bo obecnie ma zimowki...

no nie wiem. Dobry golf to i na zimówkach paczke osiemdziesiąt poleci...Typowe.

 

[ Dodano: Pon Sie 04, 2008 11:22 pm ]

cos w tym rejonie...

a Ty z tymi rejonami, regionami :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heee dzieki... co do pisowni to wiem ze sie pisze skad... itd ale poprostu jak szybko pisze to mi jakos samo sie to naciska... mam papierek gdzies na to... no i hamulec przez samo h ;-) bledy musicie mi wybaczyc... co do golfow i opon to slyszalem ze od jakiegos antka z dwoch wiosek obok trzeciej jakis smigal na dojazdowce 160 ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam papierek gdzies na to

 

bledy musicie mi wybaczyc

 

To w takim razie wybaczamy :wink:

 

[ Dodano: Pon Sie 04, 2008 11:26 pm ]

Ja staram się zawsze na temat pisać :mrgreen: :wink:
Ja też się staram, a że wychodzi jak wychodzi to inna sprawa.... No, ale faktem jest że [you]'a nikt nie przebije.... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale i tak najlepiej spamuje [you] :)

 

o kurde teraz to sie boje ze Hogi mnie zlapie bo daleko do mnie nie ma :) a tak naprawde to od 2 lat ( termin od kiedy obserwuje forum ) jeszcze go na ursynowie nie spotkalem co mnie bardzo dziwi ... Hogi Ty wogole istniejesz ??? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm mysle ze zaniedlugo nadejdzie czas i sie dowiem... ;-) moze na jakims spociku ;> hmmm a kiedy jakis bedzie i gdzie?? tylko nie kazcie mi wchodzic i szukac...

 

[ Dodano: Wto Sie 05, 2008 12:14 am ]

hee naucze sie jak go dosiade... ;-) hee juz niemoge sie doczekac... jeszcze tylko troche walki z urzedem celnym rejestracja i jazdaaaaa ;-)

 

[ Dodano: Wto Sie 05, 2008 12:15 am ]

a to znaczy ze subaru sie calkiem inaczej jezdzi jak passatem?? bo nie rozumiem zabardzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale i tak najlepiej spamuje [you] :)

 

o kurde teraz to sie boje ze Hogi mnie zlapie bo daleko do mnie nie ma :) a tak naprawde to od 2 lat ( termin od kiedy obserwuje forum ) jeszcze go na ursynowie nie spotkalem co mnie bardzo dziwi ... Hogi Ty wogole istniejesz ??? :twisted:

 

Hogi nie istnieje. Jest jedynie wyimaginowanym przyjacielem, który pojawia się jak już jesteś bardzo pijany. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

Harvester, może na golfforumie też jest?

Jakby było to by się nie dał tym podejść :P

 

jest :mrgreen:

tylko nasz kolega tam jest jeszcze bardziej nowy jak tutaj :mrgreen:

(coraz bardziej przypomina mi sie Zbigniew B. może trzeba przestać karmić? :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.... jezeli o mnie chodzi to siedze na forum golfa ale tylko na temacie "rozmowki opolskie" na VW-passacie mam wiecej postow bo robilem calego manuala jak zamontowac klime do passata bez klimy ;-) no i troche w elektronice...

 

A kto to Hogi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A kto to Hogi??

 

nawet nie wymawiaj tego slowa... bo nad Opolszczyzne kleski zywiolowe przyjda ;)

O nim nikt nic nie wie.. pojawia sie nagle i wali ... spama a potem znika :) podobno jest z ursynowa dzielnicy Warszawy ale nikt go tu nie widzial ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...