Skocz do zawartości

Podzial na regiony ;-)


sfaragdas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 325
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hogi, Nie wydaje mi się, aby pomyliły mi się wątki. A mianowicie dlatego iż jest to wątek o nazwie "Podział na regiony" z domysłem na utworzenie między innymi regionu Opolskiego. A jak dobrze wiadomo w Opolu co rocznie odbywa się Festiwal. Ten link, który dałem tyczy występu kabaretu na tegorocznym festiwalu Opole 2008.

 

Kolejnym aspektem umieszczenia tutaj tego linka, gdyż ten wątek jest taki luźny i panuje tutaj wesoła atmosfera.

 

No chyba, że jest jakiś specjalny wątek w którym można takie rzeczy umieszczać, jak tak to proszę o pasek i zaraz to przeniosę w odpowiednie miejsce.

 

A jakim Ty Hogi sprzętem dysponujesz?? pochwal się, ja Ci odpowiedziałem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi, Dzięki ;-) widzisz czasami trzeba wskazać właściwą drogę ;-) i jest wszystko pięknie i ładnie... ;-) a gdzie pasek?? chciałem paska dostać :lol: :roll:

 

hmm jak masz Spectruma no to wypas ;-) a masz w wersji mobilnej czy stacjonarnej?? :o :grin: :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrzej:), hmm oki no ja się wychowałem na polskim-internetowym języku nie słyszałeś o takim? ;-) wybacz ale tu Ci udowodnię że potrafię pisać normalnie ;-)

 

ja pozostanę przy swoim zdaniu, są literki to ich używamy, i dbamy o pisownię i gramatykę (Hogi słusznie wytyka błędy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie rozumiesz o co chodzi to idź do szkoły żeby nauczyli cię czytać ze zrozumieniem :roll: :grin: :smile: :lol: ... bo czytać to chyba potrafisz skoro piszesz ;-)

 

jak komuś wytykasz ortografię i gramatykę to sam jej przestrzegaj...

sfaragdas, wytłumacz co ma piernik do wiatraka, ciekaw jest bo nie rozumiem :shock:

 

a jak nie rozumiesz zapytaj się Michela dlaczego tak napisał ;-) a ty dopowiedziałeś ;-)

 

(Tak w nawiasie mówiąc to odpowiedź na twoje pytanie "co ma piernik do wiatraka" to mąka ;-)

 

piernik robi się z mąki ;-) a wiatrak to potoczna nazwa młynu do produkcji mąki ;-) ) :wink: :mrgreen::lol: :grin: :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż i mnie się zdarzy literówka :oops: jedna na kilka postów, a inni walą orty, itp. prawie w każdym .......

 

nadal nie rozumiem co ma demokracja do reguł języka ..... moim zdaniem nic i dlatego grzecznie prosiłem, żebyś wytłumaczył.... ale może nie potrafisz :?:

 

co do pójścia do szkoły co mi doradzasz powiem Ci tak.... szkolę się kilka razy w roku, tak mniej więcej.....

 

poza tym to nie ja napisałem:

 

wiecie co?? !!! !!! ??? :evil:

 

jak zdalem mature to wywrzucilem wsszystkie ksiazki z jezyka polskiegobo poprostu mnie to nie interesuje...

 

pumex1, naszczescie mialem stara mature, papierek i pani z polskiego mnie bardzo lubila wiec nie zszedlem ponizej 2 ;-)

 

i popieram kashmere,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kashmere, hee te emotki to po to by nikt nie pomyślał że to pisane ze złośliwością tylko na luzie ;-) i z żartem...

 

andrzej:), :wink: przecież ja powiedziałem na samym początku od kąd tu jestem że robię błędy ortograficzne i że z góry was przepraszam za to... ale po prostu nie każdy może to przeczytał... :mrgreen:

 

co do tej mojej wypowiedzi na temat języka polskiego to naprawdę nigdy nie przepadałem za tym przedmiotem ale nie z powodu nauczycielki, bo nauczycielka była fajna, ale tak ogólnie. Ja wolałem sobie policzyć albo coś pokonstruować ;-) albo coś popsuć ;-)

 

odnośnie demokracji to chodziło mi o to że nikt nie morze mi zabronić pisać błędnie albo nie na taki temat jak trzeba, czyli ogólnie mówiąc treści mojej wypowiedzi mogą być wolne, jak i forma ;-) czyli mogę mówić to co chce, kiedy chce i w jaki sposób chce (czy pisać z błędami czy bez) byle by nie było przerostu formy nad treścią ;-) .

 

a tak się zapytam z czego masz te szkolenia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie demokracji to chodziło mi o to że nikt nie morze mi zabronić pisać błędnie albo nie na taki temat jak trzeba

 

Tak się składa, że na każdym forum jest taki człowiek który może Ci tego zabronić - zwą go moderator.

 

 

Tłumaczenie lenistwa i nieuctwa demokracją to lekka przesada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taka opcja w komputerze, że ci podkreśla jak coś napiszesz źle...radzę skorzystać...chodzi m. in. o to, że źle się czyta co piszesz

 

wolność wypowiedzi nie jest nieograniczona, jest ograniczona chociażby prawami innych osób i moim skromnym zdaniem nie obejmuje ona błędów językowych, musisz się też stosować do reguł społeczności, w której uczestniczysz - na przykład na tym forum pisanie na określony temat w określonym miejscu, czasem to jest po prostu kwestia tego, że tak wypada, przez szacunek dla innych i nie koniecznie chodzi o paska jakiego możesz dostać od moda

 

a szkolenia mam zawodowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... masz jakis pomysl na znaki diakrytyczne w rocznym vaio przywiezionym z wysp ? Bardzo chetnie przylacze sie do frakcji piszacej po polsku . :cool:

 

jak jestem w podruzy to "MOMIK 8b

 

To nie jest wynik braku znaków diakrytycznych. :roll:

 

... masz racje , lecz ja pytalem ( korzystalac , ze to watek o wsztstkim i o niczym ) : czy ktos ma pomysl na pojawienie sie polskich znakow w moim vaio z angielskim pomiotem Microsoftu .

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... masz racje , lecz ja pytalem ( korzystalac , ze to watek o wsztstkim i o niczym ) : czy ktos ma pomysl na pojawienie sie polskich znakow w moim vaio z angielskim pomiotem Microsoftu .

 

:mrgreen:

Spróbuj w Control Panel -> Regional and Language Options ustawić sobie wszędzie lokalizację na Polską, a w zakładce Languages -> Details, dodać i ustawić jako domyślny układ klawiatury na Polski (programisty).

Ja korzystam z angielskich okienek i nie mam problemu z używaniem polskich znaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... masz racje , lecz ja pytalem ( korzystalac , ze to watek o wsztstkim i o niczym ) : czy ktos ma pomysl na pojawienie sie polskich znakow w moim vaio z angielskim pomiotem Microsoftu .

 

:mrgreen:

Spróbuj w Control Panel -> Regional and Language Options ustawić sobie wszędzie lokalizację na Polską, a w zakładce Languages -> Details, dodać i ustawić jako domyślny układ klawiatury na Polski (programisty).

Ja korzystam z angielskich okienek i nie mam problemu z używaniem polskich znaków.

No popatrz ... to działa . Serdeczne dzięki za pomoc . Jak dobrze znów pisać po polskiemu . :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...