Skocz do zawartości

Ułęż z Wróblem - sobota 12.07


Adam.

Rekomendowane odpowiedzi

A jak chcesz sie nauczyc jezdzic?

 

Killując na światłach :mrgreen:.

 

Poza tym już umiem :mrgreen:.

 

A jacek nie ma przypadkiem 400 konnego gieteka?

 

Ups - przez to, że nie jeżdżę, nie jestem na bieżąco :mrgreen:.

 

ta akcja jest nadal aktualna, ale nie wiem czy zalapiesz sie do grupy "wybranych kierowcow"

 

Jeśli komisja będzie się składać z przedstawicieli firmy, przeciwko której jako moderator forum subaru jestem zmuszony prowadzić tu krucjatę, to moje szanse na nominację są oczywiste :mrgreen:.

 

Uwielbiam demolowac twoj wypieszczony wozek

 

No to jesteśmy umówieni na rewanż :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przemeq, tyle razy napisałes cos madrego na tym FORUM, ze ja po prostu nie wiem, czy sobie żartujesz, czy [autocenzura...] Ale nie widze winka, a i nie wyczuwam żartu, więc obawiam się, że to drugie Nie można traktować pojeżdżawek poważnie, jedynie w kategoriach zabawy, nauki i spotkania towarzyskiego, czyli totalny antystressssssss.... Ja regularnie w wynikach jestem ma czele (jak odwrócisz tabele ) i dobrze się czuję, nie spotkałem sie też z żadną zgryźliwą uwagą. (chyba, że poza oczami gadają ). Byłem na kilkunastu pojeżdżawkach i wszystkie były wspaniałe, a nabyte umiejętnożci - bezcenne, bez względu, że być może to było przekształcenie z człapania w coś tam... Wszyscy wiedzą, że mam auto 100% seryjne, jeżdżę na oponach bardzo mocno używanych, startuję bez gazu - jak do cioci na imieniny, a na nawrotach nie wbijam jedynki, nie tnę zakrętów, a hamowania staram się wykonywać w sposób mało niszczący hamulce. Po prostu oszczędzam auto. Objeżdżam tylko niektóre ośki i debiutantów w słabych autach. I to jest normalne z budżetem, jakim obecnie dysponuję. Mogę nie jeździc i czekać na "lepsze czasy", ale takowe mogą nigdy nie nadejść, a już nigdy nie będę taki młody, jak dzsiaj... Ale jednak mam nadzieję, że żartowałeś i mnie podpuściłeś Pozdrawiam.

 

Ziom a zapomniałes jak w górach po sniegu/lodzie mykalismy :mrgreen::twisted: , bo ja pamiętam jak wymiatałeś :!: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziom a zapomniałes jak w górach po sniegu/lodzie mykalismy :mrgreen::twisted: , bo ja pamiętam jak wymiatałeś :!: :twisted:

Daliście mi z maćkiemsubru satysfakcję, żeby tym razem nie trza odwracać tabeli, aby był Rallymen na czele :mrgreen: ; Tak samo było na zimowej próbie w Kielcach u AL-a na przełomie 2006/2007 roku :lol: Ale spoko, gracu, daję Wam rewanża w nadchodzącą zimę, co Wy na to? Pozdrówka dla Ciebie i Oli oraz.... zakopiańczyka/ki :wink:

 

[ Dodano: Wto Lip 15, 2008 5:03 pm ]

A jacek nie ma przypadkiem 400 konnego gieteka?

w chlodne dni moc podchodzi do 420, a od sierpnia bedzie 530 :mrgreen:

 

Oooo, to tak jak mój legendarny już RS :twisted:

 

Taaaaa, chodzą legendy, ze tyle to ma na 1 cylinder :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak nie przejmuję się kiedy walczę na Ułężu z Jabarem o sekundy będąc na slickach a Jabar na "zwykłych" oponach....
nie zapominaj ze mam zawieszenie Ohlinsa i troche lepiej ustawiona geometrie :mrgreen: wiec auto prowadzi sie calkowicie porownywalnie jak nie lepiej niz Twoje na budzetowych slickach.

 

tak czy inaczej najwazniejsza jest frajda i to ze mimo wszystko widac ze robi sie jakies postepy, jak sobie przypomne swoje pierwsze pojezdzawki i okupowanie ostatnich miejsc w tabeli :roll: to widze ze warto bylo spedzic troche czasu na roznych upalankach, podjezdzajac dziesiatki razy pod bezlitosny dystrybutor czy do wulkanizacji :mrgreen:

 

Pamietam jak beben mlocil mnie jak fryzjera w slk na kazdej mozliwej pojezdzawce, a teraz jestem delikatnie szybszy (obaj mamy szybsze wozy niz wtedy - ale wowczas roznica sprzetowa byla chyba wieksza (2.0wrx vz. 2.5 sti) tak czy inaczej dobrze zauwazyl Rallymen, to jest najlepszy antystress jaki znam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...