Skocz do zawartości

Ułęż z Wróblem - sobota 12.07


Adam.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chetnie bym przedmuchał turbinkę, bo biedulka stoi od piątku nie ruszana :cry: tylko nie wiem co na to żona :twisted: , jeszcze zobacze ale wstępnie na tak :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnie bym przedmuchał turbinkę, bo biedulka stoi od piątku nie ruszana :cry: tylko nie wiem co na to żona :twisted: , jeszcze zobacze ale wstępnie na tak :cool:

 

podaj telefon do zony to przekonam, forumowiczowi Bryku juz ogarnalem raz zgode na pojezdzawke :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnie bym przedmuchał turbinkę, bo biedulka stoi od piątku nie ruszana :cry: tylko nie wiem co na to żona :twisted: , jeszcze zobacze ale wstępnie na tak :cool:

 

podaj telefon do zony to przekonam, forumowiczowi Bryku juz ogarnalem raz zgode na pojezdzawke :mrgreen:

 

Ty świntuchu, żone chcesz mi wyrwac :?: :mrgreen: , choć w sumie......... jak by jej chwile nie było w domu, bardzo bym nie płakał :twisted: , a jak by sie moi koledzy cieszyli których wygania nad ranem po imprezie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam. postaram sie byc, raczej jako "widz" za pozwoleniem... moj syn (9 lat) bardzo chcialby pojechac ze mna (slyszal dzisiaj jak o tym rozmawialismy i nie daje mi spokoju), zona jednak obawia sie go puscis - czy "mlody" da tam rade i nie bedzie sie nudzil caly dzien no i czy bedzie bezpieczny? Sorry za banalne pytania no ale to "pierwszy raz" :-)

 

Ps.

Jesli sie finalnie zdecyduje to przyjade rano do Mysiadla.

 

Pzdr,

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam. postaram sie byc, raczej jako "widz" za pozwoleniem... moj syn (9 lat) bardzo chcialby pojechac ze mna (slyszal dzisiaj jak o tym rozmawialismy i nie daje mi spokoju), zona jednak obawia sie go puscis - czy "mlody" da tam rade i nie bedzie sie nudzil caly dzien no i czy bedzie bezpieczny? Sorry za banalne pytania no ale to "pierwszy raz"

 

 

Będize bezpieczny, jak się znudzi to zawsze możesz wrócić. Jak nie masz ciśnienia żeby jeździć na czas to nie widzę problemu żeby 9 latka spokojnie przewieźć też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa, potwierdzam bylo cool ! :-)

 

dziekuje organizatorom i uczestnika za przyjecie i rady... jest jeszcze sporo do nauczenia sie no ale od czegos trzeba zaczac :-)

 

Specjalne podziekowania dla "pilota" za wiele cennych porad :-)

 

Pzdr,

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie udany dzień. Jestem zachwycony hancookami, w końcu auto ma przyczepność i nie wypluwa przodem w zakrecie. Domyślam sie że jest to klasowa opona ale w porównaniu do cywila różnica jest gigantyczna.

Oczywiście ozdobą dnia był pojedynek Adama z shodanem, cieli sie na dziesiąte sekundy za każdym przejazdem poprawiając poprzednie wynik. Rewelacja. Sporo dalej (chyba 5-6 sek na ok 3 min probie) ) była z tego co pamietam para Król (evo) i m.wrc (sti), dalej Jabar, ja, Gambler (evo), nowa m3, reszty nie pamietam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...