Skocz do zawartości

Ułęż z Wróblem - sobota 12.07


Adam.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja również jestem bardzo zadowolony z nieplanowanej wizyty w Ułężu po dość długiej tamże nieobecności. Bardzo miło było spotkać starych znajomych, a równie miło było poznac nowe osoby, wielokroć "znane" z FORUM. Podziękowania dla Piotrka Wróblewskiego oraz drugiego instruktora (sorry, nie pamiętam imienia :oops:) za udzielane wskazówki podczas przejazdów. Szczególne podziękowania dla ekipy z 4-Turbo za bezpłatną pomoc przy regulacji ciśnienia powietrza oraz diagnozę występujących stuków w samochodzie, dzięki którym mogłem spokojnie jeździć do końca spotkania. Wykonałem też kilka zdjęć, jak będzie nieco czasu, postaram się wrzucić galerię. Na koniec gratulacje dla najszybszych, Shodana i Adama (nie umniejszając umiejętności innym); czołówka RSMP może się zacząć bać :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ozdobą dnia był pojedynek Adama z shodanem, cieli sie na dziesiąte sekundy za każdym przejazdem poprawiając poprzednie wynik. Rewelacja. Sporo dalej (chyba 5-6 sek na ok 3 min probie) ) była z tego co pamietam para Król (evo) i m.wrc (sti), dalej Jabar, ja, Gambler (evo), nowa m3, reszty nie pamietam.

 

Dzięki za ciepłe słowa, adamowi dziękowałem już na innym (fajniejszym :mrgreen:) forum, ale powiem jeszcze raz - Adam. - super walka, full respekt biorąc pod uwagę, że jechałeś nie swoim autem, no i do tego musiałeś pokonać nawyki z wiecznie płużącego subaru - wiem, że nie jest to proste, sam przez to przechodziłem.

 

Fotki można obejrzeć tutaj:[Edit by Mod] Można by było, gdyby to było zgodne z Regulaminem

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, jakby Adam miał slicki to marnie to widzę, musisz się sprężyć ;)

 

No niestety, cały czas się uczę auta, nie jest to takie proste jakby się mogło wydawać..

A że samochód wykracza poza limit moich umiejętności, to jest się do czego podciągać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beben - jezdziles moze na twardej mieszance C30 :?: zostawiles gladkie czy cos naciales :?:

 

tak to było c30 gładkie bez nacięć. To był mój debiut i jestem w szoku jak trzyma taka opona, mimo że ta koreańska wydumka nie dorasta pewnie do pięt bardziej markowym produktom. To że jest szybciej to jedno, ale w końcu auto nie płużyło mi przodem na każdym zakrecie tylko szło jak po sznurku, oczywiscie dopóki nie przesadziłem z prędkością :mrgreen:

 

 

wydawało mi sie już ci odpisywałem na ten post ale albo mi sie śniło albo złe duchy skasowały mojego posta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Adam był na seryjnych oponach a Shodan na slikach to porównywanie czasów nie ma sensu.

Jeżeli czasy były bardzo zblizone, to widomo kto kogo pogonił :roll:

 

 

....a chyba jeszcze waga Shodanowego auta w porównaniu do tego którym mykał Adam to - 150kg .... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracowy, no i nie wiem, jak się mają do siebie mocą...

 

Ale pojeżdżawki mają to do siebie, że wygrywa najszybszy i nie uwzględnia się różnic sprzętowych - do wyboru jest więc nie jeżdżenie na pojeżdżawki, albo jeżdżenie ze świadomością, że ma się takie szanse, jak kobieta na rynku pracy: niby też może dostać tę samą $$$, co mężczyzna, ale musi być do tego dwa razy lepsza :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Adam był na seryjnych oponach a Shodan na slikach to porównywanie czasów nie ma sensu.

Jeżeli czasy były bardzo zblizone, to widomo kto kogo pogonił :roll:

 

 

....a chyba jeszcze waga Shodanowego auta w porównaniu do tego którym mykał Adam to - 150kg .... :roll:

 

bylem na toyo, ktore Marcin zuzyl w poznaniu.

 

[ Dodano: Pon Lip 14, 2008 1:03 pm ]

Gracowy, no i nie wiem, jak się mają do siebie mocą...

 

mialem pewnie z 50 km wiecej. myslisz, ze to ma znaczenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem pewnie z 50 km wiecej. myslisz, ze to ma znaczenie ?

 

W izolacji od pozostałych elementów - pewnie niewielkie. Ale na pewno więcej KM nie zaszkodzi w zrobieniu lepszego wyniku*.

 

* No chyba, że liczba koni jest z kosmosu i nad samochodem nie da się zapanować - ale to jest przypadek ekstremalny i o takich, jak rozumiem, tu nie mówimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem na toyo, ktore Marcin zuzyl w poznaniu.

 

A ja na slickach, ktore tomo zuzyl do drutow :twisted:

Wiec nie sadze zeby w tym przypadku byla jakas dramatyczna roznica pomiedzy tymi oponami.

 

Aha - przemeq wykasowal link do zdjec i dal mi ostrzezenie - jakby ktos ich szukal to sa na tym fajnym portalu co to nazwy nie wolno wymieniac. Kurcze, robi sie normalnie jak w Harry Poterze z Lordem Voldemortem.

 

Subaraki dostaly od lancerow po 30 sekund w Ulezu, czyli pogrom. Mozna o takich rzeczach pisac, czy za nieprzychylne informacje na temat marki tez dostane ostrzezenie? :lol:

 

pozdr!

 

[ Dodano: Pon Lip 14, 2008 3:55 pm ]

Jeżeli Adam był na seryjnych oponach a Shodan na slikach to porównywanie czasów nie ma sensu.

:lol::lol::lol:

 

:?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na slickach, ktore tomo zuzyl do drutow :twisted:

Wiec nie sadze zeby w tym przypadku byla jakas dramatyczna roznica pomiedzy tymi oponami.

 

druty to wyszly chyba po ostatnim Twoim przejezdzie :roll: , dramatycznej roznicy moze nie bylo ale slick tryzmal lepiej na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaraki dostaly od lancerow po 30 sekund w Ulezu, czyli pogrom.

 

cos mi sie nie zgadza, najszybsze STI mialo czas okolo 3,01' zatem roznica okolo 5 sek, te 30 sekund o ktorych piszesz to chyba moj-pierwszy czas :-) ktorego raczej nie bralbym pod uwage :-) zielony jestem i sie ucze :-)

 

Pzdr,

AG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wykrecilem 3.04,6 na re 70 - mocno zuzytych (policja z radoscia odebralaby dowod) przy mocy ok. 300KM - czyli 9 s za shodanem i Adamem.

 

 

za to na mokrym bylem chyba najszybszy :mrgreen:

 

bo cfaniaki na slikach pouciekaly z podkulonym ogonem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaraki dostaly od lancerow po 30 sekund w Ulezu, czyli pogrom

 

Ja miałem 3.01,7 więc to chyba nie 30 sek, no chyba, że z moją matematyką coś nie tak

 

[ Dodano: Pon Lip 14, 2008 5:54 pm ]

za to na mokrym bylem chyba najszybszy

 

Chciałem jechać na mokrym ale okazało się, że nie mam w ogóle hamulców (klocki się skończyły). W drodze powrotnej z Ułęża użyłem hamulca 12 razy, reszta to hamowanie silnikiem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...