Skocz do zawartości

emblemat STi


bartek@klubsubaru.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ojciec Założyciel

1. Tak.

2. Bardzo wsoka + VAT :wink:

 

Na serio - zapytam w Dziale Technicznym (może im założyć oddzielne Forum ? Zaczynam być zmęczony rolą posłańca :roll: )

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tak.

2. Bardzo wsoka + VAT :wink:

 

Na serio - zapytam w Dziale Technicznym (może im założyć oddzielne Forum ? Zaczynam być zmęczony rolą posłańca :roll: )

 

Pozdrowienia

 

To do czasu, jak Dyrekcja sie dowie, proponuje robic zaklady :). Ja obstawiam cztery stowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytam w Dziale Technicznym (może im założyć oddzielne Forum ? Zaczynam być zmęczony rolą posłańca

 

Szanowna bedzie laskawa sie nie wygupiac, ino wykuje na blache wszyskie dane techniczne, wszyskich modeli od 1975 roku ....na ten przyklad.

 

Doszedlam do daleko posunientych wnioskow, ze normalnie posiaduje geriatryczne predyspozycje na Derekcje SIP ...... tez znam tyko ceny ....tez tyko niektórych egzedmplarzy....tez wiem jak dojechac na Marie Konopnickom i tyz sie lubie wyrencza pracownikami ....znaczy sie .............jezdem ..... Derektorska mac......tyko nie znam japonskiego.

 

Mac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

I mamy cenę.

Nie wiem wogóle czy ja odawać - co będzie gdy sie okaże wyższa od ceny Justy :?: :twisted:

 

Nooo, może nie jest az tak źle:

161,06

 

I to nie w Euro (dla optymistów: tez nie w Yenach :wink: ) tylko w naszej walucie. I to już z VAT-em.

I (jak na razie - kto wie na nasi ustawodawcy jeszcze wpadną :shock: ) bez akcyzy na artykuły luksusowe :P

 

Pozdrowienia

 

Do Matki Forumowej:

 

Na tema kwalifikacji na Dyrekcję był juz kiedyś oddzielny wątek - to nie chodzi o Japoński :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde droga sprawa! to ja może poczekam, aż ktoś rozbije się swoim estijajem i sobie ukradnę z wraku :)

hmm... może uda się taki zdobyć w Niemczech przy okazji sprowadzania do kraju czegoś takiego niebieskiego dla nas 8)

 

cena Justy wynosi mimo wszystko więcej niż 161 złotych i 5 groszy i proszę się nie naśmiewać z mojego pojazdu :!:

 

:lol:

 

pozdrawiam i dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Nie było absolutnie moim zamiarem naśmiewanie się z Justy :!:

Jeżeli zostałem źle zrozumiany - przepraszam !

Wiem, że są to bardzo dobre samochody.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było absolutnie moim zamiarem naśmiewanie się z Justy :!:

Jeżeli zostałem źle zrozumiany - przepraszam !

Wiem, że są to bardzo dobre samochody.

 

Pozdrowienia

 

Obawiam się, że za późno droga Dyrekcjo. :wink: Bartek już sprzedaje swojego justy http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=101135 . Tak się biedak załamał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, przecież się nie gniewam! co Wyście sobie pomyśleli?!? przez was Dyrekcja nie będzie mogła spać dziś w nocy :evil:

 

sprzedaż Justy jest natomiast spowodowana koniecznością zwolnienia miejsca dla nowego członka rodziny :)

szczegóły wkrótce...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...