Skocz do zawartości

Dokupienie nawigacji do OBK Boxer Diesel 08


pity

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i mam pytanie , czy jezeli dokupuję w salonie nawigację do OBK Diesel 08 to czy poza samym programem do nawigacji będa dzialać takze wszelkie wskazania komputera pokladowego i inne funkcję jak w oryginalnej nawigacji montowanej fabrycznie ? nawigację juz zamówiłem , cena 2800 pln - w salonie otrzymałem informcję ze jest to fabryczna nawigacja

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami trudno jest uzyskać jakąś sensowną odpowiedź nawet na tym forum i od osób, które zapewne dobrze znają odpowiedź.

Z tego co wiem to ta nawigacja nie jest 'fabryczna'. Jest to doróbka robiona w Polsce pod auspicjami SIPu. Podobno jest niezła. Więcej nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to ta nawigacja nie jest 'fabryczna'. Jest to doróbka robiona w Polsce pod auspicjami SIPu. Podobno jest niezła. Więcej nie wiem.

Nic mi w tej sprawie nie wiadomo . Jeżeli auto nie ma nawigacji to dokupienie fabrycznej jest po pierwsze mało prawdopodobne a jeżeli to nie za 2800 .Dlatego odpisałem żeby zapytał jeszcze raz.

Pozdr,AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Witam i mam pytanie , czy jezeli dokupuję w salonie nawigację do OBK Diesel 08 to czy poza samym programem do nawigacji będa dzialać takze wszelkie wskazania komputera pokladowego i inne funkcję jak w oryginalnej nawigacji montowanej fabrycznie ? nawigację juz zamówiłem , cena 2800 pln - w salonie otrzymałem informcję ze jest to fabryczna nawigacja

 

 

pozdrawiam

 

Do modeli Legacy i Outback 08 niestety nie posiadamy jeszcze rozwiązania umożliwiającego integrację dodatkowego systemu z ekranem dotykowym.

Prace wprawdzie trwają, lecz czy zostaną uwiecznione sukcesem - trudno powiedzieć.

Fabryczna nawigacja niestety do dziś nie jest wyposażana w mapy Polski.

Rozwiązanie do MY07 nie działa w MY 08 (wyjątek: Tribeca).

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wstepnej rozmowie zamowilem za 2800 , okazalo sie ze za 2800 mozna zmodernizowac navi fabryczną aby działały mapy garmina , w moim OBK niestety fabrycznej brak wiec nic nie da sie zrobic , a nawet gdyby byla to do modelu 2008 narazie SIP nie posiada rozwiązania - pewnie chwila czasu i bedzie dostępne , kupiłem wiec harman kardon z mapami teleatlas , bardzo fajna navi i ma pilota - polecam wszytskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do OBK MY'07 pytałem o to samo. Jest taka możliwość, ale za jakieś 11793,89. Cena ta jest bez map. Mapy to kolejne 1800 zeta i nie ma wśród nich Polski. Da się zamontować tylko w europejskim modelu wyposażonym w automatyczne A/C.

 

 

Ale już widzę, że do Twojego podobno nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...