Skocz do zawartości

UŁĘŻ 2 MAJA z Wrooblem


Bzyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chłopaki chyba juz skończyli pojeżdzawke bo przed chwila slyszalem jak jakas subaryna zapierniczala kolo mnie :twisted: carfit? :twisted:

czekamy na relacje :lol:

 

Pora by się zgadzała :lol: przez Puławy jechałem, ale czy zapierniczałem :?: chyba nie :twisted:

Oj działo się dziś, działo :lol: , pogoda dla mnie bomba , bo lało i było cały dzień mokro :twisted: a ja to lubie :lol:

Wróbel jak zwykle ustawił, super próbę było i szybko i technicznie :idea: .

Wielkie dzięki dla LEZO za olej :idea:

 

Nieteges jest taki że wczoraj wieczorem jakiś c..... zaje.... mi antene do CB , i dzis były tego efekty. 15pkt karnych :evil: i chyba trzeba sie bedzie L-ką po mieście przejechać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki chyba juz skończyli pojeżdzawke bo przed chwila slyszalem jak jakas subaryna zapierniczala kolo mnie :twisted: carfit? :twisted:

czekamy na relacje :lol:

 

Pora by się zgadzała :lol: przez Puławy jechałem, ale czy zapierniczałem :?: chyba nie :twisted:

Oj działo się dziś, działo :lol: , pogoda dla mnie bomba , bo lało i było cały dzień mokro :twisted: a ja to lubie :lol:

Wróbel jak zwykle ustawił, super próbę było i szybko i technicznie :idea: .

Wielkie dzięki dla LEZO za olej :idea:

 

 

Nieteges jest taki że wczoraj wieczorem jakiś c..... zaje.... mi antene do CB , i dzis były tego efekty. 15pkt karnych :evil: i chyba trzeba sie bedzie L-ką po mieście przejechać :evil:

 

Możesz sobie odjąć 6 punktów robiąc jednodniowe (kilkugodzinne) szkolenie w WORD-zie.

 

Grzesiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit:nie ma sprawy:). Ja mialem szczescie i na 3 kontrolach akurat byli już zajęci :cool: I tak dobrze, ze zdążyłeś wyhamować z 200km/h na ograniczeniu 50 :twisted: do kontroli eheeeeheheheheheheheh

 

No i gratulecje dla Carfita i Stifana za ustalenie grubych wyników i dokopanie mimo mokrego chłopakom z 1szego :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie wyniki :)

Kolega Bzyk wziął i nie chce pokazać :twisted: :wink:

Z tego co pamietam swoje to najlepszy miałem 3,14 a najgorszy 3,22 :cool:

 

Ejejejejejej

podobno 2-ego proba troche sie roznila w porownaniu do 1-ego

takze spokojnie z tym dokopaniem :)

Luzik :cool: , przeciez to nie były zawody o mistrzostwo Polski :mrgreen:

 

P.S. Kiedy następny raz :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam wszystkich uczestników Ułężowania 2 - go maja :)

próba fajna, Carfit-STI i Stifan-EVO poza zasięgiem ale pozostałym autkom stary dobry Legaś dał radę :)

a skucha z doładowaniem na koniec wyjaśniona - rurka spadła i już się założyła i znów turbo pompuje jak należy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto wyniki:

 

Stefan Evo 3,24,3 :arrow: 3,18,4 :arrow: 3,15,4 :arrow: 3,19,7 :arrow: 3,21,3

Łukasz WRX08 3,44,7 :arrow: 3,42,4 :arrow: 3,38,9 :arrow: 3,40,02 :arrow: 3,37,6 (wroobel 3,33)

Maciek Porche 3,50 :arrow: 3,49,2 :arrow: 3,42,2 :arrow: 3,40,8

Romek Legacy 3,35,3 :arrow: 3,34,6 :arrow: 3,33,2 :arrow: 3,36,8 awaria

Carfit Sti 3,20,2 :arrow: 3,18,08 :arrow: 3,14,06 :arrow: 3,19,6 :arrow: 3,19,2 3,17,4

Lezo Sti 3,49,1 :arrow: 3,45,3 :arrow: 3,35,6 :arrow: 3,42 :arrow: 3,43,8 3,39,9 :arrow: 3,37,9

Marek VolvoV70 3,55 :arrow: 3,54 :arrow: 3,54,2 :arrow: 3,53,4

Janusz MX5 4,02 :arrow: 3,55,5 :arrow: 4,02 :arrow: 3,52,6

Nissan 350Z 3,49,3 :arrow: 3,45,9 :arrow: 3,48,1 :arrow: 3,46 :arrow: 3,47 Magda

Aygo 1,0 4,22 :arrow: 4,35,5 :arrow: 4,55,7 :arrow: 4,44,3 :arrow: 4,36 :arrow: 4,22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie, dzięki temu że często spotykamy sie ze Stefanem na różnych pojeżdzawkach, utwierdziłem sie w przekonaniu że EVO nie jest jakies hiper piper i że samo jeżdzi i wogóle :cool:

EVO bardziej sprawia wrażenie że jest szybsze (szczególnie jak sie je prowadzi) , jak rzeczywiście jest :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EVO bardziej sprawia wrażenie że jest szybsze (szczególnie jak sie je prowadzi) , jak rzeczywiście jest :roll:

 

O to to! Z Evo jest tak, jak z maluchem: jedziesz 80 km/h i wydaje Ci się, że zaraz odfruniesz :mrgreen:.

 

Auto Stefana nie jest jakieś super-hiper doinwestowane

 

Jest wystarczająco super i wystarczająco hiper 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stefan r. w srebrnej 8 :?:

carfit, no to miales z kim rywalizowac :idea: fajnie :smile:

 

Stefan jest tylko jeden :) no i aktualnie w srebrnej 8. Co do wyników zapominacie, że najważniejsza jest opona. To tyle co do wyników serii treningowej w Ułężu. Do zo na zawodach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za Porsche się pojawiło, co dostało od turbodziadka? :twisted: :razz:

 

Carrera, tylko nie wiem czy 4S czy zwykła :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...