Skocz do zawartości

Zapisy na koszulki forumowe


bociek

Który wzór uważasz za kawiorowy i w której najchętniej będziesz się lansować?  

22 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Po wykonaniu prób na damskiej polo nie mam możliwości wyhaftowania na rękawach motywów.

 

Tak właśnie przewidywałam :wink: , ale to nie było moje polo, bo ja nic na rękawach nie zamawialam :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 204
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

[ Dodano: Nie Maj 11, 2008 5:45 pm ]

radix99, Nie mam możliwośći skroijenia t-shirta damskiego. Proponuję zamiast t-shirta --koszulkę polo XL w kolorze czarnym i chaber. Daj znać.

 

szkoda :sad: ale ok, jedno czarne i jedno chabrowe poproszę... świnki bez zmian :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek73, Nie ma tam po prostu miejsca, gdyż rękaw składa się z trzech części z czego ta środkowa ma jakieś 4 cm.Więc sam rozumiesz że tam nie ma miejsca na haft. Spróbuję zrobić haft ale to będzie w formie naszywki

Rozumiem, że nie ma miejsca i naszywka może być, a jak nie naszywka to zaproponowałem napis SUBARU zamiast nicka, a jak z tym będzie problem to ostatecznie może być i bez tego, byle przed Plejadami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bociek_krakow, można jeszcze łyknąć koszulkę :?: trochę przespałem 25.04 :mad:

 

pytanie jeszcze do szczęśliwych posiadaczy męskich koszulek polo. zastanawiam się nad rozmiarem.

 

na 188cm i 80kg żywej wagi to xxxl czy xxl. ma ktoś podobne gabaryty :?:

 

zawsze mam ten sam problem. albo za krótka albo za szeroka :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

solber_g, Nie ma problemu możesz podjechać, dam znać jak będą gotowe

bociek_krakow, to super :razz: czekam w takim razie aż dasz znać.

Mała prośba jeszcze zeby w terminie kiedy bedą moje koszuli, była rónież gotowa koszulka od kuzi69 - bo my z tego samego miasta wiec po co masz mu wysyłać, ja sie już z nim zgadałem i jego też odbiorę za jednym razem :wink:

 

A wiec:

- solber_g (T-shirt i polo)

- kuzi69 (polo)

Odbiór osobisty, przed plejadami :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

bomber, Jaki rozmiar chciałbyś?

 

 

a więc chciałbym :

 

Rodzaj koszulki: męskie polo nr 10

Klatka piersiowa/strona lewa: świniacz a pod nim nick: bomber

Lewy rękaw: logo subaru

Plecy: duzy świniacz

Kolor haftu: biały

Rozmiar: M

sztuk: 1

 

oraz :

 

Rodzaj koszulki: męskie polo nr 2

Klatka piersiowa/strona lewa: świniacz a pod nim adres forum

Lewy rękaw: logo subaru

Plecy: duże logo subaru

Kolor haftu: żółty

Rozmiar: L

sztuk: 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie jeszcze do szczęśliwych posiadaczy męskich koszulek polo. zastanawiam się nad rozmiarem.

 

na 188cm i 80kg żywej wagi to xxxl czy xxl. ma ktoś podobne gabaryty :?:

 

zawsze mam ten sam problem. albo za krótka albo za szeroka :neutral:

Ile masz w klacie, ze tak sie zastanawiasz? ;-) Jeszcze swojej nie dostalem, ale wg rozmiarow podanych przez bociek_krakow wybralem XXL, a mam 188cm i 110kg. Po prostu wzialem swoje koszule i pomierzylem =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile masz w klacie, ze tak sie zastanawiasz? ;-) Jeszcze swojej nie dostalem, ale wg rozmiarow podanych przez bociek_krakow wybralem XXL, a mam 188cm i 110kg. Po prostu wzialem swoje koszule i pomierzylem =)

 

Obwód klaty - 100cm jak się nadmę. Koszulki jak mierzyłem to max 55 cm między szwami pod pachą. Stąd wątpliwości. Zgodnie z wymiarami to mi pasuje M'ka :shock:, długość od szyi pasuje, obwód też... :???:

 

dobra, ale nic to :!:.

 

bociek_krakow, po długim namyśle poproszę o:

 

Rodzaj koszulki: męski, polo m10

Klatka piersiowa/strona lewa: świniacz + nick: kofcio

Rękaw lewy: nick: kofcio

Plecy: logo + adres

Kolor haftu: dowolny

Rozmiar: XL

Ilość sztuk: 1

 

Dziękuję! Aaaale jak z wysyłką?? Chyba trzeba jakiś adres podać?? Chyba na PW, coo :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olleo, Się nadal produkują. Dzisiaj haftuję, w poniedziałek szyję a w okolicach wtorku-środy wysyłam UPS-em

 

ja mieszkam w takiej metropolii, że nawet jak wyślesz we wtorek, to dostanę po Plejadach :sad:

 

czy możesz je zabrać (przecież na pewno będziesz :cool: ) i rozliczymy się na miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olleo, Się nadal produkują. Dzisiaj haftuję, w poniedziałek szyję a w okolicach wtorku-środy wysyłam UPS-em

 

ja mieszkam w takiej metropolii, że nawet jak wyślesz we wtorek, to dostanę po Plejadach :sad:

 

Hmm.... mam podobne wątpliwości, wysyłka w środę dostawa 100% po Plejadach, wysyłka we wtorek IMHO 50% szans :cry:

 

czy możesz je zabrać (przecież na pewno będziesz :cool: ) i rozliczymy się na miejscu?

W tej sytuacji to najlepsze rozwiązanie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w okolicach wtorku-środy wysyłam UPS-em
W tym wypadku poprosze o odbior osobisty na Zlocie.

 

Ja również poproszę o odbiór osobisty, bo w takim wypadku nie ma sensu ich wysyłać :idea:

 

bociek_krakow, w jaki sposób się można z Tobą skontaktować na Plejadach w celu odebrania koszulek i rozliczenia :?:

Czy numer podany w profilu jest aktualny i czy w ogóle będziesz na Plejadach :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj haftuję, w poniedziałek szyję a w okolicach wtorku-środy wysyłam UPS-em

Rozumiem ze w srode moge sie meldowac w Krk po koszulki tak :?: :razz: super by było gdybyś zdążył :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto odbierze moje koszulki od boćka i przekaże mi na Plejadach :?: :cool:

 

PRIMAR, może Ty odbierzesz moje przy okazji, jak będziesz swoje odbierać :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się mieszać się w plany boćka, ale tak zrozumiałam po poczytaniu wątku o wędkarzach.

Aflinta, zabierz dla mnie koszulki i ramki od boćka na Plejady, jeżeli nie sprawi Ci to kłopotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bociek_krakow, przekaż moje zamówienie (koszulki i ramki pod blachy) aflincie, żeby zabrał je na plejady. Czekam na dane do przelewu. Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bociek_krakow, przekaż moje zamówienie (koszulki i ramki pod blachy) aflincie, żeby zabrał je na plejady. Czekam na dane do przelewu. Dziękuję i pozdrawiam.

 

Podpinam się pod prośbę apal, jeżeli masz jeszcze ramki bez nicka to też poproszę. Czekam na kwotę/dane do przelewu.

Pozdrawiam

aflinta gdzie się zatrzymujesz podczas Plejad? Ja będę w hotelu Rivendell od piątku od. ok. 14-15.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...