Skocz do zawartości

Chłodnica oleju do GT


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

Idzie lato, niektórzy Forumowicze postraszyli mnie w wątkach dotyczących silnika 2.5, więc postanowiłem poszukać chłodnicy oleju (już kiedyś zamówilem, ale nie doszła :wink: ) Jeden z Forumowiczów wrzucił link'a do strony. Ceny naprawdę niewygórowane (jak napisał Przemeq - pasztetowe :wink: :mrgreen:

http://re5pect.pl/index.php?cat_id=111

w którym mozna znaleźć szeroką gamę chłodnic oleju.

Czy ktoś z GTkowców montował jedną z nich? Nie wiem, którą wybrać. Co polecacie?

W ktorym miejscu macie zainstalowane chłodnice? - moje auto ma klimatyzację.

Czekam na rady.

Zaciekawiły mnie te wodne chłodnice oleju - ktoś coś wie na ten temat?

 

ktoś coś wie :lol: , nie ma najmniejszego sensu , to jest nic innego jak wymiennik ciepła montowany seryjnie w 2.5T , co to daje to chyba wiemy, :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to ja bym tak nie szalał z tymi chłodnicami oleju, bo zdecydowana większość forumowiczy ma seryjne auta lub prawie seryjne pozalewane Motulem 15W50, upala umiarkowanie lub wcale i jeszcze wrzuci chłodnice oleju która schłodzi taki olej do 80st. lub mniej i się to zrobi bez sensu bo taki olej nie osiągnie swojej temperatury pracy i tak naprawdę będzie gorzej dla silnika niż lepiej. Ja tam bym wogóle nie wkładał chłodnicy oleju dopóki temp.oleju nie przekracza 110st. podczas maksymalnego upalania, no chyba że ciś.oleju zacznie spadać ale to mogą być inne tego przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...