Skocz do zawartości

Nadruk/haft na koszulkach/innym materiale


Roland

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam firmy która zrobi mi albo nadruk z foli (raczej flock) albo haft na koszulkach/innym materiale i nie zedrze za przygotowanie projektu (często pojawia się taka opcja w firmach realizujących tego typu zlecenia) jakiś chorych pieniędzy a jednocześnie nie spierze się to (w przypadku nadruku) po 3 praniach.

 

No i przy okazji ma ktoś może logo Subaru w postaci wektorowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam firmy która zrobi mi albo nadruk z foli

 

nadruk z folii nie jest zbyt trwaly, wlasnie walczylem z tematem koszulek i wybor padl na koszulki 200g z napisem wykonanym metoda sitodruku.

 

Koszulka mocno eksploatowana, po 2 latach uzytkowania nie rozni sie odcieniem czarnego jak i barwa nadruku od oryginalu. sam sie zdziwilem.

 

koszty rozsadne, ilosc minimalna 100 sztuk

 

[ Dodano: Pon Mar 31, 2008 8:17 pm ]

nadruk z foli (raczej flock)

 

nadruk z folii i flock to dwie rozne metody

 

w lutowym numerze Visual Communication jest ciekawy artykul a raczej trzy na ten temat :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji flocku. Trafilem na ten watek bo szukalem watku o flockowaniu. Pamietacie? Kiedys byl taki dosc dlugi, ze zdjeciami desek po floku. Chyba KWIATEK robil albo mi sie zdaje. Szukajka nie chce mi wypluc tego temata. Moze ktos pamieta gdzie go znalezc?

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=178607#178607

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które zapewne nie miały 200g

 

material zdecydowanie grubszy niz std "polskie" 185g, jak rowniez "niemieckie" 185g. choc niemieckie i tak bylo grubsze od polskiego :cool:

 

najciekwaszy byl myk z rozmiarowka, polskie XXL zdecydowanie mniejsze od niemieckiego, cala rozmiarowka jakas inna wychodzila :shock: ale to chyba przez wursty Helmuty maja inna miare :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...