Skocz do zawartości

Szukamy wakacji


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Marina Barracuda
Sounds like a dream! :twisted:

Do mariny to wpływa się jachtem, żeby zatankować wodę, podładować akumulatory, zwiedzić okolicę i zrobić zakupy :mrgreen:

Zajmuje to jeden, góra dwa dni :cool:

Wszelkie inne zastosowania dla marin to IMHO:

Sounds like nightmare :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
i raz taka angielska krowe wrzucilem do basenu w ubraniu, jak jej coreczkom przeszkadzalo, ze gramy w pilke w basenie

 

tak sie bawi, tak sie bawi, sto-li-ca! :twisted: czyli pracujesz na reputacje hotelu :razz: :mrgreen: a serio, brytole i niemiaszki na wakacjach sa istotnie niezwykle trudni do zniesienia, aroganccy i rubaszni. Jak tu ich w opakowaniu do basenu nie wrzucac?

 

:cool: wredna ze mnie bestyja i zlosliwie wybralem 3 najgorsze z kilkunastu pochlebnych opini na temat tej miejscowki, takze loozik :wink: :mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Cze 18, 2008 11:22 am ]

T8LEK napisał/a:

Sounds like a dream!

 

Do mariny to wpływa się jachtem, żeby zatankować wodę, podładować akumulatory, zwiedzić okolicę i zrobić zakupy

Zajmuje to jeden, góra dwa dni

Wszelkie inne zastosowania dla marin to IMHO:

Sounds like nightmare

 

urabus, od ladunku ironii w tym "dreamie" az mi sie komputer zresetowal; myslalem ze to oczywiste :mrgreen: ale myslenie mi kiepsko wychodzi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, opinie o tym hotelu prawie jak o evo 9 :
Sounds like a dream! Jak juz brytyjska klasa robotnicza marudzi, to musi byc naprawde niezla jazda bez trzymanki
raz taka angielska krowe wrzucilem do basenu w ubraniu, jak jej coreczkom przeszkadzalo, ze gramy w pilke w basenie ratownik poplakal sie ze smiachu.

No, widac, ze jest!

Kocham takie akcje, tyle, ze musze pojechac z narzeczona, wiec taka meska przygoda odpada... :neutral:

 

[ Dodano: Sro Cze 18, 2008 3:10 pm ]

a serio, brytole i niemiaszki na wakacjach sa istotnie niezwykle trudni do zniesienia

Nie na wakacjach - rowniez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak naprawde, to ta krowa rzucila we mnie pomidorem, wiec zanim jeszcze pomidor na dno opadl, ja juz wyskczylem jak oparzony z wody i zepchnalem do wody. strasznie sie krowa zapienila, woda z basenu wystapila, ale smiech nawet z hotelowych balkonow uciszyl jej lament. zaczela uczeszczac na basenik dla dzieci :cool:

oraz strasznie mi Cie zal Jed, ja juz mialem dosyc tych wakacji i zwiedzania z kobietami. strasznie sie meczylem z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie mi Cie zal Jed, ja juz mialem dosyc tych wakacji i zwiedzania z kobietami. strasznie sie meczylem z nimi.

Dzieki... :cry:

Dajcie żyć z Angolami, kto był w Krakowie ten wie jak z nimi jest przesrane, tyle że od jakiegoś czasu do lepszych klubów nie wchodzą

Powiem Wam, ze to jest cos, czego ja nie rozumiem!

Gdyby w 3city robili taka trzode, to jedno wiem: mordy mieliby tak obite, ze, ze, ze...wrocili by do Krakowa! :mrgreen:

Dlaczego im sie na to pozwala "u was"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego im sie na to pozwala "u was"?

 

Coraz częściej ich widzę z mordami obitymi, ale to przyjeżdżają za każdym razem inni...

No to w koncu moze przestana przyjezdzac! Albo zaczna sie zachowywac porzadnie.

Czytalem gdzies, ze przez ta !#@@#$% trzode, w Grecji musiano zamknac pare lokali, taka afere wykrecili okoliczni mieszkancy.

O nas sie mowi rozne rzeczy, ale nie wiem, czy jest wieksze bydlo na swiecie niz angole...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Grecji to Faliraki, taka dyskotekowa taniocha, ale co Angole tam wyrabiali. napadali ludzi w autach i wlewali im tam piwo, albo cos innego... w San Antonio na Ibizie juz sobie z nimi poradzili, ale tez kilka akcji widzialem, jak chocby ucieczki w srodku dnia z restauracji bez placenia.

za to w Magalluf policja jest na kazdym kroku i male klapsy z Wysp siedza cicho, Nimecy sie boja, bo ich malo, a technoszau w powietrzu rozbrzmiewa i wolna milosc tez :mrgreen:

 

naprawde mi Cie zal Jed - nie wyobrazam sobie z kobieta jechac jeszcze raz na wakacje.

 

wstawaj rowno z nia, chociaz leb Cie po wieczornym bingo napindala jak Dzwon Grzesznika ; w klubie to nudzisz sie z nia, zamiast odwzajemniac usmiech w tancu do tej pieknej Wloszki obok na parkiecie; chodz z nia na kolacje do restauracji nad morzem, chociaz masz oplacone smakowite AI w hotelowej knajpie, gdzie rowniez za alkohole nie musisz dodatkowo placic; jedz o 0600 nad ranem na wycieczke, zamiast pograc w golfa albo kosza z kumplem z JD w garsci; idz na plaze, bo tam jest piasek, a ja przeciez strasznie sie wnerwiam, kiedy sie ten piasek tak bezecnie lepi do mokrawo-oleistego ciala, kiedy wiatr zawieje, a zreszta na basenie trzeci dzien z kolei od rana do wieczora ta sama samotna, piekna Czeszka spoziera zalotnie na facetow; poznawaj te dziwne pary, ktore juz w trzecim zdaniu zaczynaja sie wzajemnie klocic i o cale zlo swiata oskarzac, albo jeszcze lepiej te mlode malzenstwa z malymi dziecmi, co wspominaja, ze oni tez tak balowali, a teraz nam zazdroszcza albo juz naprawde bosko - te starsze malzenstwa, co mi dobre rady na zycie lubia dawac i wez do cholery jedz z baba na wakacje :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Re: szukam 2 osoby-rodos

Dotyczy: Grecja / Wyspa Rodos - dodatkowe informacje z przewodnika wakacje.pl

Autor: ~foreks 02-08-2007 14:46

haj,

jade sam 10VIII do m.Rodos, hotel elite w celach wypoczynkowo-rozrywkowych, w sensie plaza i retzina za dnia, po czym sunglasses at nite :) lat 28 /co zaczyna juz bolec/, lecz damy rade. mail foreks@wp.pl

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hotel elite

 

I to jest definicja samobója idealnego. Nazwa krzykliwa i rozdmuchana, jak cały byt forseksa na Forum, a co się za tym kryje? Naga prawda, czyli hotel, który ma 2.5 lokalnej gwiazdki, a więc - domyślam się - karaluchy rozmiaru kota, w recepcji tłusty grek, który wieczorami okłada swoją starą, a na zapleczu sklep rybny :mrgreen:.

 

PS To ja już wolę nie być wpuszczany po pijaku do klubu, niż być wpuszczany i widziany w towarzystwie bohatera naszej opowieści. Jak ja się potem znajomym wytłumaczę :!: :mrgreen:

 

PPS Żeby było jasne: nie krytykuję spania w hotelach takiej, czy innej kategorii. Sam w życiu też pod namiotami spałem i niejedno żyjątko mi do namiotu wlazło bez zaproszenia :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filester, hue hue, to babsko siedzi caly dzien przed googlem i szuka informacji o foreksie grinrotfl.gif Aga, no ile Ty masz lat, zastanow sie :twisted:

oraz w zeszlym roku bylem na Majorce :cool:

ja już wolę nie być wpuszczany po pijaku do klubu, niż być wpuszczany i widziany w towarzystwie bohatera naszej opowieści.

z tego co pamietam Czeslaw to w Sb nogi Ci sie trzesly przed wejsciem do Klubo, i jeszcze marudziles, ze nie lubisz tej krowy z selekcji i to ja Was pocieszalem, ze znam "Ruda Grazyne" i jeszcze wejdziemy za darmo, hue hue :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filester, hue hue, to babsko siedzi caly dzien przed googlem i szuka informacji o foreksie Obrazek Aga, no ile Ty masz lat, zastanow sie :twisted:

No chcialbys..., ale niestety

około 403,000 dla zapytania foreks. (Znaleziono w 0,23 sek.)

+/-2 minuty na znalezienie tego fajnego linka :mrgreen:

Za to Tobie splodzenie tej cietej riposty zajelo ponad dobe... :P

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...