Skocz do zawartości

Szutrowy spot Katowice


MARKO RALLY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no mi zassał 25l na 100 ;D

 

[ Dodano: Patryk55XL :

bomber, jechałeś wczoraj A4 w kierunku Gliwic? próbowałem Cię doścignąć, ale non chance Z 3stawów do zjazdu w Gliwicach śr. prędkość wg. nawi wyszła mi 169.4km/h

 

myślalem że policja mnie goni :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że zabawa była przednia :wink:

a mnie zatrzymała siła wyższa :mad:

następnym razem jestem obecna

 

MARKO RALLY, zastanówcie się nad tym Zagórzem

tylko by trzeba było parę kamieni uprzątnąć, a tak to kawał placu równo i najważniejsze na odludziu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witejcie, pod tym linkiem -> http://picasaweb.google.pl/stupidbeaver ... VPbUOJgDKg znajdzie garść fotek zrobionych przeze mnie oraz MARKO RALLY. :)

Może na podstawie 10 zdjęcia przyznamy się do nicków ? Wiem że nie wszyscy się kojarzą :mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Mar 31, 2008 9:16 am ]

MARKO RALLY, zastanówcie się nad tym Zagórzem

tylko by trzeba było parę kamieni uprzątnąć, a tak to kawał placu równo i najważniejsze na odludziu

Z tego co wiem, duuuuużo chętnych by było :mrgreen: Podaj jakieś namiary na to miejsce to oblukam z bliska i rzucimy termin spota. Kto przyjedzie to będzie, kto nie , to następnym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

viking, dzięki, mam jasność w temacie. Jakiś czas temu mieszkałem w tej okolicy (wynajmowałem na łomżyńskiej) ale tego miejsca nie znałem. Na fotach i z satelity wygląda świetnie. Już mam pomysl :mrgreen: Jak każdy kto przyjedzie weźmie 4 stare opony, do tego załatwimy trochę taśmy i zrobimy sobie mini oes szutrowy, aby nie kręcić się w kółko bez sensu :wink:

Może da się przyciągnąć na haku trochę drzewa, to i ognicho by było.

Super !!!

W tym tygodniu muszę to zobaczyć z bliska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARKO RALLY, taaa, z Karaibów :mrgreen:Robeet, kunie pomału zadyszki dostawały ;)bomber, heh, następnym razem koguta załączę :-) Będzie zabawniej. No ale tak czy siak, musiało to na autobanie fajnie wyglądać, najpierw jedna subaryna a potem druga takim szwungiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Wieliczki jak jechałem na Memoriał to musialem podciąć trochę konie (240-250/h) bo mnie goniła jakaś Alfa, kumpel mówił że 3 litrowa. Myślałem że to napad i chcą mi zabrać Subaru, to musiałem uciekać :wink: :mrgreen:

 

Ja mam takiego kolegę co on zawsze myśli ,że to ja chcę mu Alfę zabrać :mrgreen:

Jak na mojego wolnossaka to cosik mocne te włoskie kunie :evil: (AR 159 JTD 150ps)....ale tylko na autostradzie :mrgreen: ,bo na szutrze szybko się się męczą...chyba kurz im szkodzi :mrgreen::lol::mrgreen:

pozdr

Robeet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może na podstawie 10 zdjęcia przyznamy się do nicków ? Wiem że nie wszyscy się kojarzą :mrgreen:

taa jasne bo mnie już wtedy nie było to sie nie wskażę na fotce ehh... ale co tam, ja to ten gość co był w jedynym oświniaczonym niebieskim polarze z napisałem na plecach forum.subaru.pl :mrgreen:

 

fajny spocik mieliscie, dajcie więcej fotek zwłaszcza z samego upalania :!:

guma, to na następny zapraszamy... :razz: jak najbardziej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to ten gość co był w jedynym oświniaczonym niebieskim polarze z napisałem na plecach forum.subaru.pl

I wszystko jasne :mrgreen:

Ja miałem oświnioną koszulkę polo z nickiem, pod polarem. A polar zdjąłem dopiero w "Odlocie" :wink:

 

solber_g, ja nie mogłem zostać, poczuwałem się do obowiązku poprowadzić kolumnę :mrgreen: Ale jak wiesz mam dar pomagania innym nawet na odległość :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Wieliczki jak jechałem na Memoriał to musialem podciąć trochę konie (240-250/h) bo mnie goniła jakaś Alfa

No ładnie, i to pisze ten, który rzekomo przepisowo jeździ :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Rozmawiałem kiedyś z takim jednym kierowcą i on powiedział mi że jemu powiedzieli na bramkach że na tej autostradzie nie ma ograniczeń. Podobno to prywatna droga.

 

 

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...