Skocz do zawartości

Szutrowy spot Katowice


MARKO RALLY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

MARKO RALLY, jakis konkret co do terminu i lokalizacji :!:

No i kosztów uczestnictwa :wink:

Mi osobiscie barzdziej pasowałby termin 22, 23. 03.

 

Frakcja Kraków/ Wieliczka, co wy na to :?: :roll:

Termin: 29.03.

Lokalizacja: gdzieś tam pomiędzy Katowicami a Czeladzią (wstepnie) - rozkminiam inne miejsce

Koszty uczestnictwa? dojazd, upalanie, ewentualne naprawy :mrgreen:

 

Nie są to zawody lecz spotkanie fanów Subaru ( Paweł, Mitsu też może być :mrgreen: ) w celu wymiany doświadczeń, a także zarówno poglądów :mrgreen: Przy okazji musi być parę boczurów - bez tego spot jest nieważny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie zjawimy się z Iwoną
oczywiście na Was liczę
czy zdjęcia są stamtąd ?
tak stamtąd, ale z ubiegłego roku. Może w ten weekend zrobię aktualne foty. Poza tym mam na uwadze jeszcze inne miejsca, ale muszę je sprawdzić, czy da się bezpiecznie upalać.

29.03. to sobota. Możemy się spotkać o 16.00 - 17.00 przy Spodku w K-cach, i kolumną ruszyć na miejsce, hałasując po drodze tu i tam :mrgreen: A na miejscu może ognicho skonstruujemy.

95d803afe7c8af15.jpg

dce08ac49b864f8f.jpg

 

[ Dodano: Czw Mar 13, 2008 2:49 pm ]

guma, spoko, jak wypali to będziemy tam częściej się spotykać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uciulam skądś felgi z oponami i naprawię ksenon to napewno wpadnę Imprezowym WRX - jak nie zdążę to pokaże wam, ajk LATA Fiat Panda 1,3 JTD!!!! Przypuszczam, że Pandą nawet szybciej polecę niż imprezą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARKO RALLY, ogólnie plan spotkania ustalony bardzo fajnie, bez zbędnych cergieli :) Kumpel sugerował, że jest tam spory wyryp jak dla aut osobowych ale myślę, że trzeba sprawdzić :)

Daj znać czy miejscówka sie nada, jakby co to wspomogę poszukiwania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że Pandą nawet szybciej polecę niż imprezą
Co to, to nie ! Choćbym miał skasować Imprezę, to nie pozwolę na to :wink: :mrgreen:

 

viking, :arrow: PW

 

MARKO RALLY, ogólnie plan spotkania ustalony bardzo fajnie, bez zbędnych cergieli
Dzięki :mrgreen:
Kumpel sugerował, że jest tam spory wyryp jak dla aut osobowych ale myślę, że trzeba sprawdzić
Jak byłem tam ostatnio to był wyryp w jednym miejscu, ale my nie walczymy o punkty do Mistrzostw Polski, tak więc wyryp da się przejechać lajtowo, a później parę boczków się strzeli :mrgreen: ( sprawdzę w weekend ) A w razie czego dostępna jest hałda w Bogucicach :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raga napisał/a:

Przypuszczam, że Pandą nawet szybciej polecę niż imprezą

Co to, to nie ! Choćbym miał skasować Imprezę, to nie pozwolę na to

 

O ile nie wpadnę Imprezą (a raczej się na to zapowiada :D) to dam ci się karnąć głupią Pandą to się zdziwisz! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile nie wpadnę Imprezą (a raczej się na to zapowiada
I to jest prawidłowa odpowiedź :mrgreen: Gratulujemy wygranej, nagrodę wręczymy 29 marca podczas uroczystości otwarcia sezonu 2008 :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

A jaka nagroda? Jaka nagroda? :D Bo ja to bym chciał taki duży subwoofer do bagaznika i z 4 wzmacniacze (żeby dociążyć tył oczywiście...) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(żeby dociążyć tył oczywiście...

Z tyłu masz przecież balkon, to powinno wystarczyć. Gdybyś miał tylko parapet to taaaaak, dociążyć trzeba. Można jeszcze tył dociążyć naciskając prawą nogą takie coś tam w podłodze, żeby nie powiedzieć pedał :mrgreen: Po naciśnięciu tego tam masa oraz środek ciężkości przesuwają się do tyłu co powoduje dociążenie tylnej osi :wink: Ale żeby nagrodami dociążać to nie słyszałem :mrgreen: Ale coż człowiek uczy się całe życie. O czym to mówiliśmy .................?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, dopiero teraz zauważyłem ten temat :evil: czemu nie dałeś info na "kresce" ????

Był dzisiaj ten spot?

Ja bym się pisał na 29. marca :wink:

 

Nie są to zawody lecz spotkanie fanów Subaru ( Paweł, Mitsu też może być :mrgreen: )

Super, kiedyś wpadnę :twisted:

 

Lista: 29.03.

1. Marko Rally

2. Tommi from Kattowitz

3. subaru_rallyfan_roman

4. Patryk55XL

5. Raga

6. Paweł_P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ !!! Jestem na chwilę, zmogła mnie jakaś wstrętna choroba (zatoki, krtań, płuca) nadrabia czas w którym nie mogła się cholera do mnie dobrać. Ale spot 29 aktualny.

Tommi from Kattowitz, benzin drożeje :mrgreen: więc umiarkowanie :mrgreen: dwa tankowania i styknie :mrgreen: Myślę żeby zrobić zwykłe proste ognicho i spalić kiełbaskę, to wystarczy. Przy tym pogaduchy.

Raga, coś wymyślisz :wink:

 

Lista: 29.03.

1. Marko Rally

2. Tommi from Kattowitz

3. subaru_rallyfan_roman

4. Patryk55XL

5. viking

6. Ywone

7. Raga

8. Paweł_P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...