Skocz do zawartości

Szutrowy spot Katowice


MARKO RALLY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no Paweł to kiedy kupujesz ?? :wink:

słyszałem ze do zakupu coraz bliżej :cool:

Myślę, że w sierpniu, jak dobrze pójdzie z remontem domu to nawet w lipcu :grin: :grin: :grin: tak więc mam już zamiar postartować w jesiennych sprintach w Tychach (np. nie-ASO) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł_P, Ty się tak do ścigania szybko nie rwij, szczególnie wozem niespełna 300 konnym. "Wjeździj" się dobrze w samochód, a potem powoli zacznij pojeżdżawki. Wierz mi, że zyskasz na tym Ty, samochód i pierwsze wyniki. Lepiej na spokojnie niż pod wpływem emocji zbyt szybko wejść na głęboką wodę. A do udziału w KJS'ach jak najbardziej Cię zachęcam. :) Świetna zabawa, wiele można sie nauczyć, a i przy okazji można dość bezpiecznie poupalać :) Tymbardziej takim wozem jakim jest EVOlina. :)

 

Pozdro 555

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczególnie wozem niespełna 300 konnym.

Albo 350-konnym :mrgreen:

 

"Wjeździj" się dobrze w samochód, a potem powoli zacznij pojeżdżawki. Wierz mi, że zyskasz na tym Ty, samochód i pierwsze wyniki. Lepiej na spokojnie niż pod wpływem emocji zbyt szybko wejść na głęboką wodę. A do udziału w KJS'ach jak najbardziej Cię zachęcam. :) Świetna zabawa, wiele można sie nauczyć, a i przy okazji można dość bezpiecznie poupalać :)

Spoko spoko, dzieki za troskę, na szczęście nie jestem jakimś napalonym gówniarzem z prawkiem od miesiąca, który by tylko chciał się ścigać na prostej ulicy w mieście, mam już swoje lata i jestem bardzo rozsądnym kierowcą, mam też spore doświadczenie za kierownicą no i mieszkam w fajnych terenach, po których często jeżdżę :razz:

Mocnym autem 4WD nigdy nie jeździłem i podchodzę do niego z pokorą, nie kupuję tego auta żeby się ścigać tylko żeby bepieczniej i lepiej jeździć, mam też zamiar odwiedzić kilka różnych szkół jazdy, wiele sprintów i KJS'ów, jakichś Ułężów, skoczyć do Kielc, Poznania i Słomczyna itp. :wink: teraz na drogach jest taki sajgon, że przyda się mocne i genialnie trzymające się drogi auto do wyjścia z różnych opresji drogowych, grunt to nie wyłączać mózgu i nie dać się ponieść emocjom w trakcie jazdy bo można się załatwić jak Zientarski :cry: ja zawsze chłodno kalkuluję i za bardzo cenię życie, żeby dać się zabić :grin:

 

My będziemy mieli juz długoletni staż za kierownicą 4x4 a ty dopiero kilku sekundowy :twisted:

dobre :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...