Skocz do zawartości

Szutrowy spot Katowice


MARKO RALLY

Rekomendowane odpowiedzi

MARKO RALLY, zdrowiej ! Święta niebawem czyli wolne ! :)

 

Czyli przyjmujemy, że tworzymy ognisko. Mam fajną małą siekierkę w Foresterze, źródło ognia w postaci zapałek i czegoś na rozpałkę też zapewnię :)

Ludziska, zaopatrzcie się w kiełbachy i dodatki. Myślę, że warto zabrać ze sobą też krzesełko :) Nie mogę się doczekać :) Oby pogoda dopisała bo właśnie za oknem mam... śnieżycę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

MARKO RALLY, zdrowiej !
Dzięki, staram się.
Mam fajną małą siekierkę w Foresterze
O to, to właśnie jest dobra rzecz taki tomahawk :mrgreen: ja mam tylko taki nożyk typu Rambo :mrgreen:
właśnie za oknem mam... śnieżycę...
No problem, polatamy po białym :mrgreen: Nie trawię tylko asfaltów (wszystkich) :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej, ja tez pisze sie na to, bardzo dobry pomysl zeby spedzic sobote bo mam juz dosc barow i roznych innych miejskich imprez

Lista: 29.03.

1. Marko Rally

2. Tommi from Kattowitz

3. subaru_rallyfan_roman

4. Patryk55XL

5. viking

6. Ywone

7. Raga

8. Paweł_P

9. kuzi69

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16.00 przy Spodku od strony Al. Korfantego - kierunek Siemianowice Śl.

Gdyby na parkingu przy ulicy nie było miejsca ( coś tam może być w Spodku ) to proponuję zaraz za Spodkiem skręcić w prawo w ul. Olimpijską, 150m prosto i za pocztą po lewej są duże parkingi. W razie czego tel. do mnie 501419863.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji musi być parę boczurów - bez tego spot jest nieważny :mrgreen:

hihihiiii.... pijesz do naszego ostatniego spotkania co... :lol:

No dobra jako typowy rasowy spot z obowiązkowym upalaniem tego nie zaliczamy, ale było miło sie jednak spotkać :wink:

 

Trzeba będzie nadrobić w takim razie teraz :twisted: więc ja się również pisze :cool: puki co znów wypada to tak ze akurat jestem 29.03. w pracy ale już kombinuje nad tym żeby mieć wolne, zresztą u mnie w pracy wiedzą... ze gdy jest jakiś rajd albo spot z forum to nie ma szans żebym przyszedł do roboty hehe... :mrgreen:

 

Lista: 29.03.

1. Marko Rally

2. Tommi from Kattowitz

3. subaru_rallyfan_roman

4. Patryk55XL

5. viking

6. Ywone

7. Raga

8. Paweł_P

9. kuzi69

10. solber_g

 

[ Dodano: Sob Mar 22, 2008 5:35 pm ]

aaaa Patryk55XL u Ciebie obowiązkowo chce już imprezke widzieć obutą w letnie kapcie na złotych aluskach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommi from Kattowitz napisał/a:

ja proponuję od razu na tych dużych parkingach się umówić

 

OK, to tej wersji będziemy się trzymać

 

Rozumiem ze chodzi wam o te parkingi za spodkiem (na górze), no to oki :neutral:

MARKO RALLY, pozwoliłem sobie wrzucić pewien tekst wcześniej zacytowany przez Ciebie, do mojego podpisu :mrgreen: hm... ale jeżeli jakieś przeciwwskazania... to usunę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwoliłem sobie wrzucić pewien tekst wcześniej zacytowany przez Ciebie, do mojego podpisu

Fajnie, może być, taki orginalny, niespotykany :wink:

nadal jest 50% czy się zjawie z psiakiem i wtedy wystawa czy bez i wtedy upalanie
cóż, wybór należy do Ciebie :mrgreen: Bramka nr 1 czy bramka nr 2. Raz już trafiłeś ZONK :wink: ( AK Śląski )
na pewno będą parkingi pozajmowane!
tam z tyłu Spodka znajdzie się miejsce.

 

[ Dodano: Pon Mar 24, 2008 11:48 am ]

Masakra !!! Byłem dziś luknąć na wspomniane szutry. Teren rozjeżdżony przez terenówki i ciężarówki, nie da się jeździć.

Na dzień dzisiejszy mamy spot i ognisko, nie mamy miejsca. Został prawie tydzień, może coś się wykombinuje.

 

[ Dodano: Pon Mar 24, 2008 11:56 am ]

ad32ace653eeeb01.jpg

3af775b5ac216a16.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwoliłem sobie wrzucić pewien tekst wcześniej zacytowany przez Ciebie, do mojego podpisu

Fajnie, może być, taki orginalny, niespotykany :wink:

nadal jest 50% czy się zjawie z psiakiem i wtedy wystawa czy bez i wtedy upalanie
cóż, wybór należy do Ciebie :mrgreen: Bramka nr 1 czy bramka nr 2. Raz już trafiłeś ZONK :wink: ( AK Śląski )
na pewno będą parkingi pozajmowane!
tam z tyłu Spodka znajdzie się miejsce.

 

[ Dodano: Pon Mar 24, 2008 11:48 am ]

Masakra !!! Byłem dziś luknąć na wspomniane szutry. Teren rozjeżdżony przez terenówki i ciężarówki, nie da się jeździć.

Na dzień dzisiejszy mamy spot i ognisko, nie mamy miejsca. Został prawie tydzień, może coś się wykombinuje.

 

[ Dodano: Pon Mar 24, 2008 11:56 am ]

Obrazek

Obrazek

 

W ramach rehabilitacji napiszę, że raczej 99% wybieram Bramę numero 2 czyli spot - i będę miał cos szklanego poj. 0,5l dla ciebie Marko za chęci (które nie mogłem wykorzystać z racji czasu, pracy - zresztą pogadamy na miejscu...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra !!! Byłem dziś luknąć na wspomniane szutry. Teren rozjeżdżony przez terenówki i ciężarówki, nie da się jeździć.

Na dzień dzisiejszy mamy spot i ognisko, nie mamy miejsca. Został prawie tydzień, może coś się wykombinuje.

 

Ja tam sobie pojeżdżę :P:mrgreen: No ale z racji braku miejscówki też włączę się do poszukiwań :) Nastawiłem się na małą zabawę samochodem więc przykro byłoby gdyby szutrowego OS'u nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie wpisuje do listy chętnych :) na 95% bede :) pozdrawiam :P

 

Lista: 29.03.

1. Marko Rally

2. Tommi from Kattowitz

3. subaru_rallyfan_roman

4. Patryk55XL

5. viking

6. Ywone

7. Raga

8. Paweł_P

9. kuzi69

10. solber_g

11. Turbooo92

12. Adam_Solberg

13. Adrian_boss

14. bomber ( senior )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, jak będzie śnieg na drodze to nie dojadę (nówki letnie) i nie będę na szybko zimowe kupował :P

 

Cóż to za herezja młody człowieku. Właśnie przed chwilą wróciłem z Bielska. Pół miasta zjeździłem po białych drogach na typowych szybkich letniakach. I to FWD turbo dieslem. :) Trochę noga z gazu i bez problemu się wszędzie dojedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę noga z gazu i bez problemu się wszędzie dojedzie :)
włansie... noga z gazu - swięte słowa, ja zaliczyłem wczoraj "wiosennego" dzwona bokiem :neutral: niestety krawężnik okazał sie twardszy od alusa, wachacza, piasty i paru tam innych rzeczy w zawiasie wrrrr... :mad:

 

Ale mam za swoje, moja wina :oops: moja głupota :oops: i ułańska fantazja :oops: było ślisko, było szybko... za szybko (+ wajcha) :roll:

 

Patryk55XL, ja w związku z powyższym rezerwuję w Twojej imprezce miejscówkę na spot :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...