Skocz do zawartości

impreza sti z kitem prodrive


koorzen

Rekomendowane odpowiedzi

Nie miałem takiej przyjemności, ale jeździłem WRX-em bez grzebania i WRX-em z Devilem i podniesioną mocą do 265 KM. Przepaść, zupełnie inna jazda.

 

Pozdrawiam

 

Co opowiadasz to te nasze cudo ma więcej koni ! :)

 

Auto po rozsądnym tuningu, może raczej dobrze wyregulowane niż grzebane. Koni około jak kolega WRX32 już wspomniał. Ładniejsza charakterystyka pracy silnika i to nie kosztem spalania.

 

Trasa 100-130 Km/h 9,5L benzyny na 100.

Trasa typu, ładna pogoda, czuje się świetnie i nikt mnie dziś nie wyprzedzi- 11.5 L

A w mieście ... no to już zależy od miasta ... u mnie najdłuższy korek to 8 aut :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

OOO Kolega malkontent jak widzę....Intaka WRX chodzi jak brzytwa i gada jak symfonia mozarta, bethovena i wszystkich tych kolesi co piszą melodyjkki na komórki. POwiadam Wam zaprawdę bo miałem, okazję wypróbować.

 

 

P.S. BTW To kolega jakiś podwójnie poszkodowany, bo z fabryki dostał bez hamulców i nawet na strojeniu nie pomogło... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlochy :?: Nawiasem mowiac, nazwa, ewenement na skale swiatowa.

 

Aleź CTD ? Skąd takie opinia?, przecież nie od dziś wiadomo, że soczewkowe lepiej świecą. Po Co zgrywać znawcę skoro jest si zaledwiee żuczkiem:D, który chce zabłysnnąć

 

P.S. Bez Urazy pijany jestem i Złośliwy.....,,,.....................pozdrawiam

 

L.C.F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem sti z pakiete prodrivu a teraz jezdze solberg edition ktora tez ma to założone, róznica jest bardzo duza auto jest zdecydowanie bardziej elastyczne, pozatym 4,5 sek do 100km/h mowi samo za siebie bardzo dużo, pozatym dziek jaki ten samochod wydobywa przez nowy układ wydechowy jest genialny naprawde polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziekuje za odpowiedz ulatwi mi to zakup. ale smiem twierdzic ze z tym przyspieszeniem to lekka przesada wedlug danych to auto przyspiesza 0-60 mil w 4.62 czyli do 96km/h co za tym idzie do setki ma miedzy 4.9 a 5.0 ale to i tak przynajmniej dla mnie rewelacja. bardziej dla mnie liczy sie przyspieszenie od 100 do 200 bo takie wystepuje najczesciej w takim aucie na trasie wiem ze w sti wynosi 18.5 sek a w moim wrx wynosilo okolo 26 sek i to byl kiepski wynik lepsze przyspieszenie ma mondeo st220 civic rtype leon cuprar i inne ale sti to co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleź CTD ? Skąd takie opinia?, przecież nie od dziś wiadomo, że soczewkowe lepiej świecą. Po Co zgrywać znawcę skoro jest si zaledwiee żuczkiem:D, który chce zabłysnnąć

 

P.S. Bez Urazy pijany jestem i Złośliwy.....,,,.....................pozdrawiam

 

L.C.F.

O Panie Niosacy Swiatlo :!: Twoj komentarz jest calkowicie bezsensowny :!: A nawiasem mowiac, tak na trzezwo, to jaka opinia :?: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...