Skocz do zawartości

Jakie felgi do Outback'a MY '2004?


bendi

Rekomendowane odpowiedzi

cześć

pora niedługo zarzucić zimówki, dobrze byłoby z felgami. Czy możecie polecić aluminiowe przyzwoite felgi do Outback'a :? Cena oryginałów Subaru przyprawia o palpitację. Opony znalazłem i sądzę że to dobry wybór Goodyear GW 3 (215/60 R16) za 530 zł/szt. Ciekawe też są Yokohamy V901 po 498 zł/szt.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć BENDI

 

Mam podobny problem (też outback i też zima za pasem),

Mam pytanie gdzie znalazłeś Yokohamy?

 

Ja osobiście zastanawiam się nad GY albo Dunlop, choć w moim poprzednim miałem Pirelli snowsport i sprawiały sie całkiem nieźle?

 

polecam www.opony.com sztbko i sprawnie z dostawą do domu, tylko mają ograniczony asortyment w tym rozmiarze.

 

 

Nokiany??

niestety w outbackowym rozmiarze brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć BENDI

 

Mam podobny problem (też outback i też zima za pasem),

Mam pytanie gdzie znalazłeś Yokohamy?

 

Ja osobiście zastanawiam się nad GY albo Dunlop, choć w moim poprzednim miałem Pirelli snowsport i sprawiały sie całkiem nieźle?

 

polecam www.opony.com sztbko i sprawnie z dostawą do domu, tylko mają ograniczony asortyment w tym rozmiarze.

 

 

Nokiany??

niestety w outbackowym rozmiarze brak

\

 

 

cześć

 

jakoś nikt mi nie podpowiada z felgami :( , szkoda bo to z tym mam problem. A Yokohamy zobacz na www.baloon.pl wydają się bardzo ciekawe. Chyba w nie będę celował.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

pora niedługo zarzucić zimówki, dobrze byłoby z felgami. Czy możecie polecić aluminiowe przyzwoite felgi do Outback'a :? Cena oryginałów Subaru przyprawia o palpitację. Opony znalazłem i sądzę że to dobry wybór Goodyear GW 3 (215/60 R16) za 530 zł/szt. Ciekawe też są Yokohamy V901 po 498 zł/szt.

 

pzdr

 

Ja kupiłem zwykłe felgi stalowe na zimę do Legacy. Nie widzę powodu, żeby kupować aluminiowe felgi na te kilka miesięcy. Kupiłem zwykłe 15 calowe felgi po renowacji za 360 PLN komplet (sic!), do tego Nokiany WR 195/65 15. I myślę, że to w zupełności wystarczy.

 

Felgi są wyważone i wyglądają jak nowe. Gdyby ktoś był zainteresowany, to tutaj (http://www.beretta.waw.pl/) jest człowiek, który je sprzedaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj zmieniłem opony letnie na zimówki. Sprawę opon pominę , gdyż wcześniej miałem GY Ultra Gripy GW6 i były lepsze od obecnych Pirelli SnowSport, ale tylko trochę. Poprzedniej zimy w swoim Legacy B4 miałem felgi stalowe, które ciągle się gięły, obecnie zaryzykowałem alusy w cenie 354 zł brutto( promocja) w wersji zimowej , podwójnie lakierowane, które zwą się TYP U. Cena jest zachęcająca- jakość sprawdzę, wizualnie budzą zaufanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...